بهترین برنامه های کتابخوان الکترونیکی برای iPad 2022


قهرمان برنامه iPad E-readerمنبع: LukeFilipowicz / iMore

در حالی که خواندن کتاب‌های کاغذی همیشه یک احساس عالی است، خوانندگان مشتاق می‌دانند که سفر با کتاب‌های الکترونیکی بسیار آسان‌تر است، و iPad مورد علاقه شما یک کتاب‌خوان الکترونیکی عالی می‌سازد. صفحه نمایش بزرگتر بهترین iPad شما راهی عالی برای خواندن کتاب ها، مجلات و سایر مطالب مورد علاقه شما ارائه می دهد. در اینجا برنامه های کتابخوان الکترونیکی مورد علاقه ما برای iPad وجود دارد.

منبع: iMore

اگرچه آمازون در حال حاضر یک فروشگاه آنلاین بزرگ است که تقریباً هر چیزی را که قابل تصور باشد می فروشد، اما در همان روزهای اولیه خود به عنوان یک کتابفروشی آنلاین شروع به کار کرد و برنامه Kindle دسترسی به فهرست عظیم کتاب های آمازون را فراهم می کند.

Kindle می تواند تقریباً هر کاری را که از یک کتابخوان الکترونیکی می خواهید انجام دهد، از جمله تغییر فونت، رنگ پس زمینه، برجسته کردن متن، ایجاد حاشیه نویسی و موارد دیگر. به علاوه، Kindle دارای یک سیستم مدیریت کتابخانه بسیار قوی است که یافتن صفحات در هر کتابی را با تنها چند ضربه روی صفحه بسیار آسان می کند.

اگر در مطالعه الکترونیکی تازه کار هستید، پیشنهاد می کنم Kindle را دانلود کنید و آن را امتحان کنید. پس از اینکه از شما خواست وارد حساب آمازون خود شوید، Kindle از شما می‌خواهد تا ژانرهایی از کتاب‌هایی را که دوست دارید بخوانید انتخاب کنید و به تعداد انگشت شماری از عنوان‌ها امتیاز دهید. Kindle از این اطلاعات برای کمک به شما برای کشف کتاب‌هایی که ممکن است در آینده دوست داشته باشید استفاده می‌کند، اما نمونه‌هایی را نیز دانلود می‌کند تا امتحان کنید. در حالی که این نمونه‌های رایگان تنها بخشی از یک کتاب هستند، به شما فرصتی می‌دهد تا خودتان رابط کاربری را امتحان کنید تا ببینید آیا آن را دوست دارید یا خیر.

نماد برنامه Kindle Amazon

Kindle – کتاب خوان و مجله خوان

کاتالوگ فوق العاده بزرگی از کتاب ها و کتاب های صوتی برای خرید در دسترس است و همه آن به حساب آمازون شما متصل است.

منبع: iMore

اگر به دنبال یک برنامه کتابخوان الکترونیکی هستید که بتواند به محتوای Adobe شما دسترسی داشته باشد، به Bluefire Reader نگاه نکنید.

علاوه بر محتوای Adobe DRM، Bluefire Reader می‌تواند فایل‌های EPUB و PDF را مدیریت کند و به شما امکان می‌دهد فایل‌های خود را از مکان‌های دیگر منتقل کنید و به راحتی آن‌ها را در یک مکان داشته باشید. به علاوه، Bluefire به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی مکان‌ها را نشانه‌گذاری کنند، متن را برجسته کنند، حاشیه‌نویسی کنند و حتی از حالت شب در همه دستگاه‌های iOS خود استفاده کنند، بنابراین می‌توانید چگونه و در زمانی که می‌خواهید بخوانید.

نماد برنامه Bluefire Reader

Bluefire Reader

Bluefire Reader تمیزتر و مینیمالیستی‌تر از سایر برنامه‌های خواننده است و برای افرادی که به همه زنگ‌ها و سوت‌های جذاب اهمیتی نمی‌دهند، عالی است.

منبع: iMore

اگر از آن دسته افرادی هستید که از خدمات اشتراک نامحدود برای محتوای خود خوشتان می آید و بدش نمی آید که هر ماه مقداری پول نقد بپردازید، Scribd را «Netflix for books» می نامند.

تقریباً همانطور که نام مستعار آن نشان می دهد، Scribd دارای کتابخانه عظیمی از کتاب ها، کتاب های صوتی، مجلات، روزنامه ها و موارد دیگر است که می توانید با هزینه اشتراک ماهانه به آنها دسترسی داشته باشید، که بسته به سطحی که انتخاب می کنید، قیمت آن متفاوت است.

این برنامه به خوبی سازماندهی شده است و به راحتی قابل پیمایش است، به علاوه تمام عملکردهای معمولی برنامه های کتابخوان عالی در آن گنجانده شده است. می‌توانید هر زمان که بخواهید حاشیه‌نویسی کنید، متن را برجسته کنید و از نشانک‌ها استفاده کنید، در حالی که می‌توانید ظاهر را سفارشی کنید.

نماد برنامه Scribd

Scribd

برای اشتراک ماهانه، به کتاب‌ها، کتاب‌های صوتی، نت‌های موسیقی، مجلات، روزنامه‌ها و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

منبع: iMore

اگر در اکوسیستم Google قفل شده اید، همچنان می توانید با Google Play Books همه کتاب های مورد علاقه خود را در iPad خود بخوانید.

با هزاران کتاب، کتاب صوتی، کتاب‌های مصور، مجلات، و محتوای دیگر برای انتخاب، Google Play Books با استفاده از حساب Google شما در همه دستگاه‌های شما همگام‌سازی می‌شود. ایده آل برای افرادی که iPad را به عنوان تبلت ترجیحی خود انتخاب می کنند و در عین حال یک تلفن اندرویدی را نیز به همراه دارند.

نماد برنامه Google Play Books

Google Play Books

طراحی نسبتاً ساده آن برای پیمایش آسان است و همه گزینه‌ها – مانند حاشیه نویسی، تغییر فونت و برجسته کردن متن – را دارد که در یک برنامه کتابخوان الکترونیکی انتظار دارید.

برخی از کتابخانه‌های عمومی در سراسر کشور در حال حاضر یک سیستم امانت رسانه دیجیتال دارند که برای شما هزینه اضافی ندارد و سازندگان OverDrive آن رسانه را مستقیماً به iPad شما می‌آورند.

Libby by OverDrive به شما این امکان را می‌دهد که کتاب، کتاب صوتی و سایر محتواها را از مجموعه‌های دیجیتال کتابخانه‌های شرکت‌کننده امانت بگیرید، بدون اینکه نیازی به ترک خانه، دفتر، کابین یا هر جای دیگری که خودتان و iPad خود دارید را ترک کنید.

نماد برنامه Libby By Overdrive

Libby توسط OverDrive

با دسترسی 24 ساعته به مجموعه، امکان ایجاد لیست علاقه مندی ها، و ویژگی برگرداندن خودکار OverDrive، دیگر نیازی به قدم گذاشتن در کتابخانه محلی خود نخواهید داشت!

کتاب های کوبو

منبع: iMore

Kobo مدت زیادی است که وجود داشته است و دارای یک کتابخانه معتبر از کتاب ها و کتاب های صوتی است که می توانید از طریق برنامه Kobo Books در iPad خود به همه آنها دسترسی داشته باشید.

این یک فروشگاه و کتابخوان الکترونیکی است که در آن می توانید همه کتاب های خود را مستقیماً از برنامه خریداری، دانلود و بخوانید. این دارای تعداد زیادی تم مختلف است که می توانید پس زمینه خود را تنظیم کنید، از رنگ های سفید روشن و روشن گرفته تا سیاه و خاکستری تیره، به این معنی که صرف نظر از نور اطراف شما، باید بتوانید راحت بخوانید. به علاوه، حتی یک حالت شب نیز دارد تا کار با باتری آی پد شما را کمی آسان کند.

نماد برنامه Kobo Books

کتاب های کوبو

Kobo با یک سیستم ارزیابی و بررسی قوی، همراه با پایگاه کاربر گسترده، در کشف کتاب‌های جدید و کلاسیک قدیمی عالی است.

BookFusion

اسکرین شات های اپلیکیشن Bookfusion iPad

منبع: BookFusion

به طور خاص برای iPad طراحی شده است (اگرچه می توانید آن را برای آیفون خود نیز تهیه کنید)، BookFusion دارای کتابخانه ای با بیش از 2 میلیون کتاب است که می توانید برای تمام نیازهای مطالعه خود مطالعه کنید.

BookFusion همچنین مجموعه‌ای باورنکردنی از تنظیمات سفارشی‌سازی دارد که به شما امکان می‌دهد حاشیه‌های عمودی/افقی، فاصله خطوط، فونت‌ها، حروف برجسته/مورب، رنگ‌ها و موارد دیگر را تنظیم کنید و آن را برای تطبیق با تجربه خواندن دلخواه شما عالی می‌کند. حتی یک خواننده یکپارچه دارد، به این معنی که می توانید تمام EPUB و PDF های خود را باز کرده و بخوانید، که به همان اندازه در اوقات فراغت به بهره وری شما کمک می کند.

نماد برنامه Bookfusion

BookFusion

با تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی برای بهینه سازی تجربه خواندن، BookFusion به طور خاص با در نظر گرفتن iPad طراحی شده است.

iPad mini 6 آی پد مورد علاقه ما برای مطالعه است

ما در مورد عالی بودن iPad به عنوان یک کتاب خوان الکترونیکی بسیار تعریف کرده ایم، اما اگر به دنبال بهترین iPad هستید که به نظر می رسد مخصوصاً برای یک کتاب قابل حمل طراحی شده باشد، به دنبال iPad mini 6 نباشید. این کوچکترین است. آی‌پدی که اپل می‌سازد، که به آن امکان می‌دهد فوق‌العاده قابل حمل باشد. به علاوه، از آنجایی که تراشه A15 Bionic را در خود جای داده است، فوق العاده قدرتمند است، بنابراین زمانی که مطالعه نمی کنید می توانید بدون مشکل بازی کنید یا کار کنید.

به روز شده در می 2022: ما BookFusion بسیار قابل تنظیم را به لیست خود اضافه کرده ایم.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …