به‌روزرسانی Roundguard حالت‌های Endless و Encore جدید به اضافه تن‌ها بیشتر اضافه می‌کند

اخبار اپل


منبع: Christine Romero-Chan / iMore

Roundguard، بازی‌ای که دقیقاً همان چیزی است که اگر Peggle را با یک RPG سرکش ترکیب کنید، به‌روزرسانی بزرگ جدیدی برای دانلود در اپ استور دارد. این نسخه حالت‌های Endless و Encore و بسیاری موارد دیگر را اضافه می‌کند.

این به‌روزرسانی، که بخشی از Apple Arcade است و برای دانلود به اشتراک نیاز دارد، در آیفون، آی‌پد و اپل تی‌وی قابل پخش است و شامل مجموعه‌ای از تغییرات است که شامل اصلاحات و بهینه‌سازی‌ها می‌شود – از جمله افزودن + 1- به سلامت اولیه Warrior. همچنین تغییراتی در میزان سلامتی اضافه شده پس از بالا بردن سطح بالا نیز ایجاد شده است.

در کنار این پیشرفت‌ها، توسعه‌دهنده بازی Wonderbelly یک حالت Encore جدید را نیز اضافه کرده است که برای افزایش طول عمر بازی پس از اتمام یک اجرای معمولی طراحی شده است. حالت بی پایان جدید نیز بخشی از به روز رسانی است.

اضافات اصلی عبارتند از:

  • برای باز کردن قفل حالت Encore، یک اجرا معمولی را برنده شوید، که با آزمایش‌های جدید، رتبه‌های سختی را برای استادی اضافه می‌کند!
  • روسای جدید برای مبارزه در پایان هر قانون!
  • نمایش های جانبی منحصر به فرد برای هر قهرمان با جلوه های وحشی!
  • The Wheel of Woes با هر چرخشی شما را شگفت زده خواهد کرد!
  • 5 یادگار جدید، از جمله یکی که حالت بی پایان را باز می کند!
  • دشمنان جدید، بهبود تعادل، تنظیمات دسترسی، و بیشتر!

برخلاف بسیاری از برنامه‌ها و بازی‌ها، Roundguard در واقع شامل یک یادداشت انتشار بسیار دقیق است که اکنون می‌توانید آن را در فروشگاه App بخوانید. همچنین اگر Roundguard را در اختیار ندارید، به آنجا می‌روید تا دانلود کنید. هر کس دیگری به‌روزرسانی را از طریق مکانیسم معمول به‌روزرسانی فروشگاه App برای دانلود در دسترس خواهد دید.

هنوز فکر می کنید که آیا Roudnguard برای شما مناسب است؟ بررسی جامع Roundguard ما را بررسی کنید تا یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ دهید. اسپویلر: هست!

اگر می‌خواهید تجربه بازی Apple Arcade خود را ارتقا دهید، لیست ما از بهترین کنترل‌کننده‌های بازی برای بازی‌های موبایلی را بررسی کنید.

بازی ادامه دارد!

اپل آرکید

اپل آرکید

بازی نامحدود، یک قیمت

Apple Arcade بیش از صد بازی پریمیوم دارد که هر هفته تعداد بیشتری بازی اضافه می شود. اینجا چیزی برای همه وجود دارد و فقط 5 دلار در ماه برای تمام بازی هایی که می توانید انجام دهید هزینه دارد!

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …