تریلر فصل 3 برای All Mankind به مریخ می‌رود


اگر از طرفداران Apple TV + درام فضایی مورد تحسین منتقدان هستید برای تمام بشریت، مهاربند برای ضربه. اپل تریلر فصل سوم را دوشنبه منتشر کرد.

در آن، چشم انداز واقعیت جایگزین یک موشک مسابقه فضایی چند دهه به سمت مریخ است.

Apple TV + برای تمام بشریت تریلر فصل 3

فصل سوم از برای تمام بشریت با هدف ناسا برای اشغال سطح مریخ در برابر رقبا، یک دهه از خط داستانی پرش می کند.

به نظر می رسد کمی شبیه آنچه در ماه قبل در این حماسه واقعیت جایگزین اتفاق افتاد. با این تفاوت که این بار رقبا فقط شوروی نیستند. با انعکاس کمی از واقعیت فعلی، اکنون نهادهای خصوصی درگیر هستند.

در اینجا نحوه توصیف رویارویی آینده توسط اپل آمده است برای تمام بشریت در بیانیه مطبوعاتی روز دوشنبه:

در فصل سوم، سیاره سرخ به مرز جدیدی در مسابقه فضایی تبدیل می‌شود، نه تنها برای ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی، بلکه یک ورودی جدید غیرمنتظره با چیزهای زیادی برای اثبات و حتی بیشتر در خطر است. شخصیت‌های ما وقتی جاه‌طلبی‌هایشان برای مریخ در تضاد قرار می‌گیرد و وفاداری‌هایشان مورد آزمایش قرار می‌گیرد، خودشان را رو به رو می‌کنند و یک زودپز ایجاد می‌کنند که به یک نتیجه نهایی می‌رسد.

مسابقه فضایی واقعیت جایگزین به سمت مریخ می رود

برای تمام بشریت این نمایش همراه با Apple TV + خود در نوامبر 2019 آغاز به کار کرد. برنده دو جایزه امی نیز شد. و رولینگ استون برداشت برای تمام بشریت فصل دوم به عنوان شماره 1 نمایش سال 2021.

برای تمام بشریت با این فرض شروع شد که روسیه، نه ایالات متحده، اولین بار در سال 1969 به ماه رسید. با توجه به آن نقطه ورودی، نمایش نسخه ای از مسابقه فضایی را به تصویر می کشد که در آن سرمایه گذاری بسیار بیشتر و فوری تر منجر به جهش در فناوری و خطرناک تر شد. اکتشاف فضایی رقابتی

برای مثال، در فصل اول، هم آمریکایی‌ها و هم شوروی‌ها پایگاه‌های دائمی در ماه ایجاد کردند.

فصل 3 به دهه 1990 می رود، زمانی که نبرد برای تسلط بر فضا به مریخ در این نسخه از تاریخ تبدیل می شود. تریلر فصل سوم را در زیر تماشا کنید:

برای تمام بشریت بازیگران بازگشته

جوئل کینامن و شانتل ونسانتن برای فصل سوم به سریال بازگشته و نقش‌های خود را در نقش اد و کارن بالدوین بازی می‌کنند. بازیگران گروه بازگشتی شامل جودی بالفور، سونیا والگر، کریس مارشال، سینتی وو، کیسی جانسون، کورال پنیا و رن اشمیت هستند.

Edi Gathegi معمولی در سریال جدید نقش Dev Ayesa را بازی خواهد کرد، یک رویاپرداز کاریزماتیک که چشمانش به ستارگان است.

این سریال از برنده جایزه امی، رونالد دی مور، مت ولپرت و بن ندیوی، توسط Tall Ship Productions و Sony Pictures Television تهیه شده است.

اولین فصل سوم خود را در 10 ژوئن در Apple TV + انجام می دهد. فصل 10 قسمتی با اپیزود جدید هر هفته از جمعه ها تا 12 آگوست باز می شود.

Apple TV + با اشتراک 4.99 دلار در ماه با یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه در دسترس است.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …