تریلر فیلم Apple TV + Cha Cha Real Smooth جشن را آغاز می کند

اخبار اپل


این عاشقانه غیر متعارف در 17 ژوئن در Apple TV + نمایش داده می شود.
عکس: Apple TV +

چا چا واقعی صاف به نظر می رسد که یک عاشقانه، یک درام و یک کمدی باشد که همه در یک قرار گرفته اند. اسمش چیه؟ رام درام؟

در هر صورت، Apple TV + اولین تریلر از داستان عشق غیر متعارف با بازی داکوتا جانسون و کوپر رایف را منتشر کرد. در 17 ژوئن برای اولین بار نمایش داده می شود.

Apple TV + تریلر Cha Cha Real Smooth به طرز عجیبی خنده دار و شیرین و در عین حال دراماتیک به نظر می رسد.

Apple TV + حقوق پخش را به دست آورد چا چا واقعی صاف اوایل امسال این فیلم به کارگردانی رایف برنده جایزه تماشاگران در جشنواره فیلم ساندنس 2022 شد.

داستان حول محور اندرو (رایف)، جوان 22 ساله‌ای است که به تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و هیچ چشم‌اندازی برای آینده ندارد. او با پدر و مادر و برادر کوچکترش در نیوجرسی در خانه زندگی می کند.

زندگی او زمانی تغییر می کند که او به عنوان یک “راه اندازی مهمانی” یا نوعی رقصنده انگیزشی در بارها و میتزوه های خفاشی که برای همکلاسی های برادر کوچکترش پرتاب می شود، استخدام می شود.

او در یکی از آن مهمانی هاست که با دومینو (داکوتا جانسون) و دخترش لولا (ونسا بورگاردت تازه وارد) دوست می شود. همانطور که او به عنوان پرستار بچه لولا به آنها نزدیک می شود، شروع به درک آنچه از زندگی می خواهد می کند. تریلر یک مثلث عاشقانه پیچیده و پرمخاطره را نشان می‌دهد که شروع به شکل‌گیری می‌کند و اندرو، دومینو و نامزدش به عنوان نقطه‌های آن شروع به شکل‌گیری می‌کنند.

کوپر رایف در کنار جانسون، بورگارد، برد گرت، لزلی مان و ایوان آسانته، نویسندگی، کارگردانی و بازیگری را بر عهده دارد. Picturestart، Teatime Pictures و Endeavour Content تهیه کننده این فیلم بودند.

چا چا واقعی صاف در 17 ژوئن در Apple TV + و در سینماهای منتخب نمایش داده می شود. Apple TV + با اشتراک 4.99 دلار در ماه (با هفت روز آزمایشی رایگان) یا به عنوان بخشی از هر ردیف از بسته اشتراک Apple One در دسترس است.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …