تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

اخبار اپل


مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود.
عکس: Leander Kahney / Cult of Mac

به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند.

این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید قیمت سهام آن باید بسیار بالاتر از آنچه در حال حاضر است باشد.

تقاضای آیفون بهتر از حد انتظار است

دلایل زیادی وجود دارد که چرا تقاضای آیفون در حال حاضر ضعیف است. تورم و خطر رکود وجود دارد. دولت چین در تلاش‌های سختگیرانه برای جلوگیری از شیوع COVID-19 کل شهرها را تعطیل می‌کند. اما طبق گزارش ها، تقاضا برای گوشی های اپل همچنان قوی است.

دن ایوز، تحلیلگر Wedbush، نوشت: «در حال حاضر، ما معتقدیم که تقاضای آیفون بهتر از حد انتظار باقی می‌ماند (علی‌رغم مسائل مختلف عرضه که اپل و سایر بخش‌های فناوری را آزار می‌دهد) و روند بهتری نسبت به راهنمایی‌های مدیریت تا کنون در سه ماهه دارد.» از طریق توییتر در جمعه.

و اپل توانسته است آیفون های کافی برای پاسخگویی به تقاضا تولید کند. به گفته ایوز، «در چند هفته گذشته، بررسی‌های زنجیره تامین آیفون‌های آسیایی ما «به‌طور شگفت‌آوری انعطاف‌پذیر» بوده است، علی‌رغم اینکه مشکلات ناشی از کووید در چین صفر بوده است و به‌عنوان فیل در اتاق داستان اپل باقی مانده است.

این را نمی توان در مورد سایر محصولات طراحی شده در کوپرتینو گفت. مشکلات تامین باعث انتظار طولانی برای آخرین مک بوک پرو و ​​دسکتاپ جدید مک استودیو می شود.

AAPL کمتر از ارزش گذاری شده است

تحلیلگر Wedbush نسبت به اپل و آیفون تا سال 2023 خوش‌بینانه است. آیوز گفت: «اپل همچنان نام فناوری مورد علاقه ما باقی می‌ماند زیرا رتبه OUTPERFORM و هدف قیمتی 200 دلاری خود را با این بررسی‌های اخیر تکرار می‌کنیم که اعتماد بیشتری به چرخه آیفون به ما می‌دهد. 2023.”

سهام AAPL از صبح جمعه حدود 140 دلار فروخته می شود، بنابراین او فکر می کند سهام بسیار کم ارزش است. و ارزش گذاری او پس از آن صورت می گیرد که ارزش سهام تا کنون در سال 2022 23 درصد کاهش یافته است.

در حال حاضر، ما بر این باوریم که تقاضای آیفون بهتر از حد انتظار باقی می‌ماند (علی‌رغم مسائل مختلف عرضه که اپل و بقیه بخش‌های فناوری را آزار می‌دهد) و روند بهتری نسبت به راهنمایی‌های مدیریت تا کنون در این سه ماهه دارد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …