توپ زدن خود را با این مربی گلف برنده جایزه کامل کنید

اخبار اپل


این مربی گلف با طراحی علمی، توپ شما را در هر کجا که هستید کامل می کند.

عکس: Cult of Mac Deals

برای تمرین توپ زدن خود نیازی به سفر به یک باشگاه گلف فانتزی ندارید. این روزها، تنها چیزی که برای تقویت بازی خود در بین بازدیدها نیاز دارید، یک ابزار هوشمند آموزش گلف است. و Trainer Putt فشاری یکی از جالبترین آنهاست.

در حال حاضر می توانید این گجت گلف با فناوری پیشرفته را فقط با 24.99 دلار (قیمت معمولی 43 دلار) به فروش برسانید.

یک مربی هوشمند گلف

چه بخواهید توپ خود را در خانه کامل کنید یا به دنبال هدیه ای عالی برای گلف باز در زندگی خود باشید، این قطعه کیت هوشمند یک تغییر واقعی بازی است. به طور علمی برای شبیه سازی بازی در یک زمین گلف واقعی طراحی شده است، به سادگی در دستگاه آموزشی قرار داده شده و بازخورد فوری به شما خواهد داد.

این دستگاه همچنین با چالش‌های PuttOut مانند Repeat Putt ارائه می‌شود، که از شما می‌خواهد 25 ضربه را پشت سر هم انجام دهید (و اگر در هر نقطه‌ای از دست دادید دوباره شروع کنید). یا در چالش پرفکت پوت، باید به یک ریزهدف مشکل برخورد کنید. این نه تنها هوشمند است، بلکه سرگرم کننده نیز هست.

در لندن با در نظر گرفتن متخصصان گلف توسعه یافته است. مربی سهموی PuttOut به متخصصان اجازه می‌دهد تمرین‌های مشابهی را که قبلاً برای تمرین زدن توپ عالی استفاده می‌کردند انجام دهند. در واقع، Pressure Putt Trainer حتی برنده جایزه ISPO 2018 برای طراحی انقلابی خود شد.

در یک مربی پر فشار صرفه جویی کنید

در حال حاضر، می توانید این مربی گلف هوشمند را در طیف رنگی تهیه کنید، بنابراین می توانید کیف گلف، چوب یا فقط سلیقه شخصی خود را مطابقت دهید. همین حالا آن را بگیرید و همان تخفیف عالی را برای آموزش فشاری PuttOut در رنگ‌های آبی، سبز، نارنجی و سفید دریافت خواهید کرد.

توپ گلف خود را با مربی ضربه‌ای فشاری که اکنون با 41 درصد تخفیف به قیمت 24.99 دلار (معمولاً 43 دلار) به فروش می‌رسد، کامل کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند

سنسورهای SmartAC.com عملکرد گرمایش و AC شما را کنترل می کنند و به شما در مورد مشکل هشدار می دهند. امتیازات شامل پشتیبانی اضطراری 24 ساعته، تشخیص نشت آب تحت نظارت و ضمانت سخت افزار مادام العمر است.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …