تیم کوک، نوازنده سابق ترومبون، 100000 دلار به گروه موسیقی دبیرستان خود می دهد.

اخبار اپل


همه ما صدای “ترومبون غم انگیز” را شنیده ایم. خوب، امروز همه برنج ها خوشحال هستند – یا حداقل مقداری برنج، در جنوب آلاباما – زیرا تیم کوک، مدیر عامل اپل، مبلغ 100000 دلار به برنامه گروه موسیقی مادری خود اهدا کرد.

کوک در گروه موسیقی دبیرستان رابرتسدیل در رابرتدیل، آلاباما، نزدیک موبایل، ترومبون نواخت. او در سال 1978 فارغ التحصیل شد و در راه دریافت مدرک مهندسی از دانشگاه آبرن و بعداً مدرک MBA از دانشگاه دوک بود.

تیم کوک، نوازنده سابق ترومبون، مبلغ 100000 دلار به گروه دبیرستانی خود در آلاباما کمک می کند.

به عنوان یک نوازنده ترومبون در دبیرستان، کوک، که به تازگی پوشش زمان مجله، قابل درک است که ارتباط خاصی با برنامه گروه موسیقی مادر او دارد. کمک 100000 دلاری کوک با صدای بلند و غرور آفرین به گروه دبیرستان او کمک می کند تا سازهای جدیدی را برای دانش آموزان خریداری کنند.

طبق داستانی در AL.com، گروه موسیقی مدرسه خود را سریعتر از توان مالی خود در حال رشد یافت و از بودجه خود پیشی گرفت. یکی از سخنگویان به نشریه گفت که کمک مالی کوک 28 ساز برای گروه خریداری کرد، از جمله توبا، فلوت و بوق های مختلف.

چستیتی ردیک گفت: “این سازها کل گروه را تقویت می کند و سازهایی را در سال جاری و سال های آینده در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.” گروه Robertsdale هر سال و با این نیازهای گروه به رشد خود ادامه می دهد.

مدارس دولتی شهرستان بالدوین از کوک در فیس بوک تشکر کردند.
عکس: فیسبوک

مدارس دولتی شهرستان بالدوین این هدیه را بصورت آنلاین ذکر کردند. سیستم مدرسه آن را با “صبح کریسمس” برای دانش آموزان مقایسه کرد.

«ما لال هستیم. با توجه به رشدمان، در شرایطی قرار گرفتیم که ابزار کافی برای پاییز پیش رو نداشتیم. LT Hughes، مدیر گروه، در پستی در فیس بوک چهارشنبه نوشت: ما شاگردان بیشتری نسبت به ساز داشتیم، و برای تحقق این امر به 140000 دلار نیاز داشتیم.

قطعا هدیه کوک سخاوتمندانه بود، اما تلاش گروه برای جمع آوری کمک مالی برای 40000 دلار اضافی ادامه دارد.

این تصاویر عکس سالنامه دبیرستان سال 1978 تیم کوک و او را به همراه همکارانش در کارکنان کتاب سال نشان می دهد.  کوک مدیر تجارت بود.
این تصاویر عکس سالنامه دبیرستان سال 1978 تیم کوک و او را به همراه همکارانش در کارکنان کتاب سال نشان می دهد. کوک مدیر تجارت بود.
عکس: Cult of Mac / دبیرستان Robertsdaleمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …