جاسوسان داده های آیفون آنچه را که در ویدیوی جدید اپل به سراغشان می آید را دریافت می کنند

اخبار اپل


شرکت ها واقعا داده های خصوصی شما را به حراج می گذارند. فقط اینجوری نیست
اسکرین شات: اپل

اگر وارد اتاقی شوید تا حراج وحشتناکی از داده‌های شخصی‌تان را کشف کنید، چه می‌کنید؟ این فرضیه یک ویدیوی جدید اپل است.

هدف، برجسته کردن بسیاری از ابزارهای حفظ حریم خصوصی است که آیفون برای جلوگیری از ردیابی آنلاین ارائه می دهد.

برنامه ها و وب سایت ها اطلاعات خصوصی شما را می فروشند

برنامه ها و وب سایت ها سعی می کنند تمام اطلاعاتی را که می توانند در مورد کاربران جمع آوری کنند. سپس به تبلیغ کنندگان فروخته می شود تا برای تبلیغات هدفمند استفاده شود. این کل مدل کسب و کار گوگل و فیسبوک است.

و در حالی که شرکت‌هایی مانند گوگل قطعا اطلاعات شما را به حراج می‌گذارند، آن‌قدر که در نسخه جدید اپل نشان داده شده است، قدیمی نیست. حراج داده ها ویدئو با این حال، سازنده آیفون در تلاش است به این نکته اشاره کند که حریم خصوصی شما برای فروش است.

ویژگی های حریم خصوصی آیفون ردیابی شما را سخت تر می کند

حفظ هر گونه ظاهری از حریم خصوصی آنلاین آسان نیست. اما اپل تلاش می کند.

در سال 2021، شفافیت ردیابی برنامه را به آیفون اضافه کرد. این از ردیابی برنامه های شخص ثالث بدون اجازه شما جلوگیری می کند. این ویژگی در سال گذشته به میزان قابل توجهی درآمد فیس بوک را کاهش داد.

iPhone همچنین Mail Privacy Protection را ارائه می‌کند که شرکت‌هایی را که ایمیل ارسال می‌کنند از جمع‌آوری اطلاعات اضافی درباره گیرندگان، مانند آدرس‌های IP و مکان‌هایشان، مسدود می‌کند.

با قیمت پایین، iCloud Private Relay وجود دارد. این امر از دانستن آدرس IP شما توسط وب سایت ها جلوگیری می کند، که می تواند برای تعیین موقعیت مکانی شما یا ردیابی فعالیت آنلاین شما استفاده شود.

به علاوه، کاربران آیفون همیشه می توانند به گزارش حریم خصوصی برنامه خود دسترسی داشته باشند.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …