جی جی آبرامز مجموعه لایو اکشن Speed ​​Racer را به Apple TV + می آورد

اخبار اپل


این ماشین اپل نیست که ما انتظارش را داشتیم.
عکس: Tatsunoko Productions

“اینجا او می آید. اینجا Speed ​​Racer می آید.” تم آهنگ کارتون کلاسیک می تواند به یک لایو اکشن اشاره داشته باشد مسابقه سرعت طبق گزارش ها، سریال برای Apple TV + راه اندازی شد.

ظاهرا جی جی آبرامز به عنوان تهیه کننده اجرایی خواهد بود.

برگردان قدرتمند ماخ 5 برای مسابقه سرعت در Apple TV +

نمایشی که می شد مسابقه سرعت در ژاپن به عنوان آغاز شد ماخ GoGoGo. این جهش از مانگا به یک مجموعه تلویزیونی متحرک را انجام داد که به زودی دوباره دوبله شد و نام آن برای اولین بار در ایالات متحده در سال 1967 پخش شد. این انیمیشن به محبوبیت انیمیشن های ژاپنی در سراسر جهان کمک کرد.

و حالا تنوع گزارش می دهد که یک نسخه لایو اکشن در حال رقابت به سمت Apple TV + است. طبق گزارش‌ها، سرویس استریم سفارش سریال را صادر کرده است، به این معنی که سریال در حال تولید است.

ران فیتزجرالد و هیرام مارتینز هر دو نویسندگی خواهند کرد و به عنوان مجری برنامه حضور خواهند داشت. فیتزجرالد برای بازسازی اخیر ساخته و نوشته است پری میسون. او همچنین برای وست ورلد و علف های هرز. هیرام مارتینز برای کوتاهی کن سریال و همچنین آخرین کشتی.

جی جی آبرامز برای این برنامه تلویزیونی خلق کرد و نوشت کم شده بدون اینکه هیچ وقت پایان خوبی پیدا کنم او همچنین به خراب کردن دو مورد از آخرین کمک کرد جنگ ستارگان فیلم ها.

معلوم نیست کی مسابقه سرعت در Apple TV + نمایش داده می شود.

بازگشت نماد دهه 1960

برای کسانی که به اندازه کافی بدبخت هستند که با سری انیمیشن اصلی آشنا نیستند، تمرکز آن بر روی یک راننده ماشین مسابقه حرفه ای به نام Speed ​​​​Racer است. او با کمک پدرش Pops Racer و Sparky مکانیک خود در سراسر جهان سفر می کند و در مسابقات بسیار خطرناک شرکت می کند. او ماخ 5 را رانندگی می‌کند، یک ماشین فوق‌العاده مملو از ابزارهای پیشرفته.

دوست دختر او تریکسی و برادر بچه ریس اسپریل که یک شامپانزه حیوان خانگی به نام چیم-چیم به خاطر تلویزیون دارد برای سوار شدن همراه است.

همچنین Racer X مرموز وجود دارد که [spoilers for a 55-year-old show] مخفیانه برادر اسپید رکس است. او هرگز به دلایلی خود را به خانواده اش معرفی نمی کند.

احتمالاً همه این شخصیت ها در سری Apple TV + ظاهر خواهند شد.

فیل شیلر، معاون سابق اپل، بازاریابی در سراسر جهان و یک شرکت بزرگ است مسابقه سرعت طرفدار، باید خیلی هیجان زده باشد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …