خاویار برای صبحانه؟ چگونه اپل قصد دارد از شرکت کنندگان در WWDC22 متنعم کند

اخبار اپل


شرکت کنندگان خوش شانسی که می توانند برای یک روز ویژه توسعه دهندگان WWDC از پارک اپل دیدن کنند، از فرش قرمز، از جمله خاویار برای صبحانه، استفاده می کنند.

منوی این رویداد شامل ماهی سالمون دودی و نان شیرینی خاویاری است که از «سالمون دودی خانگی، خامه ماسکارپونه، خاویار سیاه توبیکو، خیار ایرانی، [and] میکرو ترب کوهی، “که بیشتر از اینکه پاسخ دهد سوال می پرسد. آنچه روی زمین است میکرو ترب?

در منوی WWDC22 چه چیزی وجود دارد؟

به طور معمول، پذیرایی در رویدادهای Apple فقط چند درجه بالاتر از غذای جشنواره Fyre است، اما نه چندان.

در رویدادهای مطبوعاتی، خبرنگاران می توانند منتظر قهوه ولرم و شیرینی های موجود باشند. در WWDC، شرکت‌کنندگان در کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان اپل ناهارهای جعبه‌ای بی‌نظیر می‌خورند، که اغلب برای غذای مناسب در مکان‌های محلی از آنها عبور می‌کنند.

اما طبق منویی که اپل برای شرکت کنندگان در “رویداد ویژه در اپل پارک” در 6 ژوئن ارسال کرد، زمان تغییر کرده است.

از دیگر اقلام منو می توان به غذاهای فانتزی مانند کره بادام و نان تست آووکادو برای صبحانه اشاره کرد که باز هم ترکیب اسرارآمیز میکرو ترب کوهی را به نمایش می گذارد. در مجموع، هفت غذای مختلف صبحانه وجود دارد، از جمله توت ها، جو دوسر شبانه، و مجموعه ای از آب میوه های کافه مک، که طبق گزارش ها هر روز به صورت تازه فشرده می شوند.

ناهار انتخابی است بین بریسکت باربیکیو (سیستم گوشت گوساله آهسته با لعاب با سس باربیکیو خانگی که با سه ماکارونی و پنیر سرو می شود)، پیتزای رومی کواترو رومی، یا مرغ تیکا ماسالا (که با برنج جیرا ماتر سرو می شود)، از جمله موارد دیگر.

دسر پاناکوتای شکلاتی تیره است: “کاسترد شکلاتی تیره با ژله تمشک، شانتی وانیلی و تمشک تازه”.

دهنم داره آب میخوره

اولین رویداد WWDC در اپل پارک

اپل میزبان روز ویژه توسعه دهندگان در WWDC22 در Apple Park است. شرکت‌کنندگان ترکیبی از دانش‌آموزانی هستند که برنده چالش دانش‌آموزی سوئیفت شدند، اعضای برنامه توسعه‌دهنده اپل به‌طور تصادفی انتخاب شدند و اعضای منتخب مطبوعات.

بعد از یک صبحانه شیک، شرکت کنندگان در کنار مهندسان اپل و سایر کارکنان، سخنرانی اصلی و ویدیوهای Platforms State of the Union را تماشا خواهند کرد. بعد از ناهار، آنها می‌توانند یک مرکز توسعه‌دهنده کاملاً جدید را کشف کنند و در کافه تریا شرکت، مرکز تناسب اندام، یا محوطه‌سازی اطراف محوطه سفینه فضایی گشت بزنند.

این اولین رویداد اپل است که غذا را مستقیماً از Caffè Macs، کافه تریا کارکنان در Apple Park سرو می کند. کافه مک های متحول کننده یکی از تغییرات کمتر شناخته شده (اما طولانی مدت) است که استیو جابز پس از بازگشت به اپل در اواخر دهه 1990 ایجاد کرد. بررسی‌های Caffè Mac در پردیس قدیمی اپل، نظرات درخشانی در Foursquare دارد. (در میان نقدها، ارجاعات زیادی به اسموتی Green Lantern وجود دارد، موردی که به شدت در مورد آن کنجکاو هستم، و از اینکه شنیدم در منوی WWDC نیست، ناراحتم.)

روز برای توسعه دهندگان چگونه است؟

قبل از شروع رسمی WWDC22 در روز دوشنبه، اپل پارک یک روز زودتر باز خواهد بود.

شرکت کنندگان بین ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر روز یکشنبه فرصت دارند تا در مرکز بازدیدکنندگان Apple Park به زودی مراجعه کنند. همچنین یک خانه باز در مرکز توسعه دهندگان جدید اپل برای “یک گشت کوتاه از طبقه اول” با “مناطق اختصاصی آزمایشگاه توسعه دهندگان، غلاف ها، مراکز توجیهی و موارد دیگر” وجود خواهد داشت.

مرکز توسعه‌دهنده اپل به‌عنوان «مکانی در سطح جهانی که برای جامعه ما طراحی شده است تا با مهندسان، طراحان و کارشناسان ما ملاقات، همکاری و تکیه کند» معرفی شده است. از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر روز قبل از سخنرانی اصلی و 7 صبح تا 9 صبح صبح باز خواهد بود.

جزئیات در مرکز توسعه دهندگان. یکشنبه از ساعت 9 تا 6 و صبح دوشنبه 7 تا 9 باز خواهد بود. https://t.co/USIdYhUSZO

روز بزرگ با شیرینی های صبحانه فوق الذکر در Caffè Macs از ساعت 8 تا 10 صبح شروع می شود. بلافاصله در خارج از رینگ، از طریق درهای کشویی بلند، Keynote از ساعت 10 تا 12 صبح پخش می شود (و در سراسر جهان، اینجا پخش می شود). ناهار از ساعت 12 تا 13 برگزار می شود.

پس از وضعیت پلتفرم‌های اتحادیه و قبل از اهدای جوایز طراحی اپل، از ساعت 2:30 تا 4:30 بعد از ظهر، شرکت‌کنندگان می‌توانند «با برخی از مهندسان، طراحان و متخصصان نرم‌افزار و خدمات اپل آشنا شوند» در ملاقات با تیم‌ها. رویداد. شرکت کنندگان همچنین می توانند یکی از سه تور نیم ساعته پردیس را انتخاب کنند: Apple Park Hills، Fitness Center Area و Caffè Macs.

تور Apple Park Hills از قبل در زمان نوشتن رزرو شده است.

بین پلتفرم‌های ایالتی اتحادیه و جوایز طراحی اپل (2: 30-4: 30)، توسعه‌دهندگان می‌توانند در یک ملاقات و خوشامدگویی شرکت کنند و یکی از سه تور پردیس را انتخاب کنند. https://t.co/PWmvTD9Wmh

Cult of Mac این رویداد را پوشش داده است

تیم Cult of Mac همه اعلان‌های بزرگ را پوشش خواهد داد – iOS و iPadOS 16، macOS 13، و شاید آن Mac Pro که ما در مورد آن اذیت شده‌ایم.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …