دانلود نسخه iOS 15.5 و iPadOS 15.5 هم اکنون در دسترس است

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل


اپل پس از انتشار چهارمین نسخه بتا در هفته گذشته، نسخه‌های کاندید انتشار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را به توسعه‌دهندگان ارسال کرده است. نسخه بعدی iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست.

می‌توانید iOS 15.5 یا iPadOS 15.5 بتا را در iPhone / iPad خود با پیمایش به دانلود کنید تنظیمات -> عمومی -> به روز رسانی نرم افزار. این به روز رسانی تنها در صورتی در آیفون یا آی پد شما نمایش داده می شود که نمایه بتای توسعه دهنده نصب شده باشد. اگر در کانال بتا عمومی هستید، باید ظرف 24 ساعت آینده به روز رسانی را دریافت کنید.

iOS 15.5 beta 1 شامل دکمه‌های جدید «درخواست» و «ارسال» برای Apple Cash در برنامه کیف پول، نوار سیگنال Wi-Fi برای HomePod در برنامه Home، پشتیبانی از پیوندهای پرداخت خارجی در برنامه‌های Reader و سایر تغییرات جزئی بود. نسخه دوم بتای iOS 15.5 ویژگی های زیادی برای افزودن به لیست نداشت.

سومین نسخه بتای iOS 15.5 شامل فهرستی از «محل‌های حساس» بود که از حافظه‌ها در برنامه Photos مسدود شده بودند. مانند نسخه بتای چهارم iOS 15.5، ساخت نامزد انتشار بعید است که تغییرات یا پیشرفت های عمده ای داشته باشد. بیشتر کارها برای صیقل دادن تجربه کاربری در پشت صحنه در این مرحله انجام می شود.

در کنار نامزد انتشار iOS 15.5، اپل همچنین بیلدهای کاندید انتشار watchOS 8.6، tvOS 15.5 و macOS Monterey 12.4 را به توسعه دهندگان عرضه کرد.

آیا متوجه چیز جدیدی در نامزد انتشار iOS 15.5 شده اید؟ نظر خود را در زیر بگذارید و به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …