در این بسته 29 دلاری، یک عمر یادگیری به همراه یک برنامه یادداشت برداری عالی داشته باشید


کار با مدرسه به این معنی نیست که شما در حال یادگیری هستید. این روزها، شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید، هر طور که می خواهید و با سرعت خود یاد بگیرید.

جذاب به نظر می رسد؟ بسته پریمیوم برنامه Lifetime Project Professional Agenda 14 دو چیز را در اختیار شما قرار می دهد تا یادگیری فراتر از کلاس درس را واقعاً ارزشمند کنید. این برنامه یک برنامه را برای ساده کردن یادداشت برداری و مدیریت پروژه با کاتالوگ وسیعی از دوره ها برای انتخاب و یادگیری در اوقات فراغت خود جفت می کند.

به علاوه، مقرون به صرفه است. این بسته آموزشی برای مدت محدودی تنها با قیمت 29 دلار (معمولاً 1529 دلار) به فروش می رسد.

ادامه تحصیل با شرایط خودتان

اولین چیزی که از این بسته به دست می آورید ابزاری است که یادگیری و کار را بسیار آسان تر می کند. Agenda Premium 14 یک برنامه یادداشت برداری مبتنی بر تقویم است. همانطور که ممکن است حدس بزنید، به شما امکان می دهد یادداشت های خود را بر اساس تاریخی که مفید خواهند بود سازماندهی کنید. Agenda به شما کمک می کند تا نحوه پیشرفت پروژه ها، اهداف و دوره های آموزشی خود را تجسم کنید و منابع مربوطه را به هر مرحله متصل کنید.

با Agenda، می‌توانید جدول زمانی پروژه‌ها را با یادداشت‌ها، ویدیوها و سایر مطالبی که انجام کار را ساده می‌کند، ایجاد کنید. چه برای مدرسه از آن استفاده کنید، چه برای تنظیم بودجه ماهانه خود یا برای برنامه ریزی عروسی، Agenda Premium 14 برنامه ریزی را به یک کار ساده تبدیل می کند.

و با تمام کارهایی که می تواند انجام دهد، طرح بندی فوق العاده کاربر پسند است. به گفته یکی از منتقدان اپ استور، “بهترین بخش از همه گزینه های فوق العاده همه کاره این است که در چهره شما مناسب نیست یا اصلاً طاقت فرسا نیست.”

کدنویسی، هنر و موارد دیگر را با StackSkills Unlimited بیاموزید

در حالی که Agenda Premium 14 به شما کمک می کند افکار خود را سازماندهی کنید، StackSkills Unlimited چیزی برای فکر کردن به شما می دهد. یا، بهتر است، بیش از هزار چیز برای فکر کردن.

StackSkills با رتبه 4.5 / 5 ستاره در TrustPilot، به شما امکان می دهد به بیش از 1000 دوره آموزشی در موضوعات مختلف مانند کدنویسی، خودسازی و هنر دسترسی داشته باشید. می‌توانید با سرعت خود در کلاس‌ها کار کنید، پیشرفت خود را پیگیری کنید، در زمینه‌های جدید گواهینامه بگیرید، و از این گواهی‌ها برای به دست آوردن شغل استفاده کنید.

یا می توانید به سادگی برای یادگیری چیزهای جدیدی برای بهبود خود تصمیم بگیرید. یک سرگرمی جدید انتخاب کنید، بر یک مهارت مفید مسلط شوید، حتی یک تاجر رقابتی تر شوید… اگر چیزی وجود دارد که می خواهید یاد بگیرید، احتمالاً یک دوره StackSkills وجود دارد که این موضوع را پوشش می دهد.

در بسته پریمیوم دستور کار حرفه ای پروژه Lifetime Project 14 صرفه جویی کنید

یادداشت کنید و چیزی یاد بگیرید. بسته ممتاز برنامه حرفه ای Lifetime Project 14 را دریافت کنید. برای مدت محدودی با قیمت 29 دلار (معمولاً 1529 دلار) به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …