در تهران حتی یک استخر مهمانی نیز غرق در فریب است [Apple TV+ recap]


Apple TV + تریلر جاسوسی تهران یک مهمانی سکسی و پرتنش برپا می‌کند تا تامار، مامور موساد، بتواند هدف‌هایش را از بین ببرد: رئیس سپاه پاسداران ایران و پسر فنی‌اش. او باید یک بازی موش و گربه را با چند نفر ثروتمند و خشن انجام دهد تا به اندازه کافی نزدیک شود تا طعمه ای را به کار گیرد که به او دست برتر را بدهد – و شاید مردی را که مسئول مرگ خانواده اش است بکشد.

البته، او در وهله اول آنها را در معرض خطر قرار داد، چیزی که اکنون که یک بازی جاسوسی جدید در راه است، سریال دیگر علاقه ای به کاوش ندارد. اما مهم نیست. یک بار دیگر به نقض

تهران خلاصه: “بچه های پولدار”

در قسمت این هفته، به تامار رابینیان (با بازی نیو سلطان) با عنوان «بچه های پولدار» به تازگی مواد منفجره داده شده است تا قاسم محمدی (واسیلیس کوکلانی) را بیرون کند. میلاد کاهانی (شروین النابی) دوست پسر بداخلاق و بداخلاق تامار، اصلاً از صدای آن خوشش نمی آید. اما او به شدت به این امید چسبیده است که اگر آنها با این کار کنار بیایند، موساد به آنها اجازه خواهد داد که کشور را با آرامش ترک کنند.

بهترین برنامه ریزی ها، و همه چیز. سرپرست تامار، مرجان منتظمی (گلن کلوز)، مرا به عنوان کسی که اگر میلاد به مخالفت وجدانی خود ادامه دهد، برای کشتن هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

اول از همه: تامار باید با پسر محمدی، پیمان (داریوش همایون) که در پست جدید پدرش به‌عنوان رئیس سپاه پاسداران در تهران بداخلاقی می‌کند، خوب شود. پیمان می‌خواهد تنها بماند تا تجارت (احتمالاً غیرقانونی) خود را انجام دهد، بدون اینکه جزئیات سرویس مخفی مانعی برای سرمایه‌گذاران احتمالی یا دخترانی مانند تامار کند. همین الان قرار است در استخر مهمانی در منزل وحید نعمتی (سیا علیپور) شرکت کند. و چه کسی باید در آنجا با لباس شنای آشکار با هم مخلوط شود، جز تامار؟

این یک مهمانی معمولی استخر نیست

تامار منتظر یک حواس پرتی است (وحید و پیمان در استخر کشتی می گیرند تا برای دختران حاضر خودنمایی کنند)، سپس گوشی پیمان را می دزدد تا آن را با تلفنی جایگزین کند که مواد منفجره در آن تعبیه شده است. اما ابتدا باید اطلاعات پیمان را به گوشی ساختگی منتقل کنند تا او فکر کند دارد استفاده می کند خود تلفن، تا لحظه ای که مطمئن شوند می توانند آن را منفجر کنند و همزمان او و پدرش را بکشند.

طبیعتاً این به سمت جنوب می رود. پشتیبان گیری اطلاعات خیلی طول می کشد و پیمان او را در حالی که گوشی اش را در دست دارد می گیرد. او را متقاعد می کند که این یک سوء تفاهم بی ضرر است (بالاخره، او دقیقاً مانند تلفن او () دارد. و پیمان به قدری مجذوب او شده است که او را در مهمانی دنبال می کند. این به آنها اجازه می دهد تا همگام سازی داده ها را ادامه دهند زیرا به این معنی است که تلفن ها دقیقاً در کنار یکدیگر قرار دارند.

با وجود اعتراضات اولیه، ناهید (شیلا اومی) همسر فراز کمالی (شان توب) درمان خود را با مرجان از سر می گیرد. او رویاهای تاریک و خاطرات بد را با روانپزشک تسکین دهنده به اشتراک می گذارد. او نمی داند که مرجان هر بار که برای استفاده از حمام بلند می شود، با مخاطبین خود تماس می گیرد یا حشرات بیشتری در آپارتمان آنها می کارد.

مرجان که می‌داند فراز قرار است در مهمانی استخر حاضر شود، حواس‌پرتی دیگری را برطرف می‌کند: ناهید را با رفتن به آن طرف خیابان به پارک و سپس تماس گرفتن با فراز از او بخواهید تا به او ملحق شود، بر آگورافوبیا خود غلبه کند. این نتیجه معکوس دارد زیرا فراز مشتاق است که حزب را برای بازجویی از وحید به هم بریزد. ناگهان مرجان گرفت یکی دیگر آتش برای خاموش کردن با ناهید بسیار حساس.

انگل کوچک شیک پوش

این قسمت از تهران همه طرح است، شخصیت پردازی بسیار کم است. اصولاً همه در این یکی بد می آیند. عصبانیت فراز بعد از اینکه پیمان او را براش آف کرد، او را بدتر می کند، بنابراین ناهید می گوید باید بگذارم پیمان بمیرد. تامار در سه سطح عمیق در پوشش خود قرار دارد، به این معنی که او اکنون در مقابل وحید نقش پیمان (که دوست دختر دارد) را بازی می کند، در حالی که میلاد، دیوانه از حسادت و اعصاب به شدت از بین رفته، تماشا می کند.

وحید روی میلاد مواد می کارد. سپس به پلیس می گوید که میلاد را بیاورند تا او از تعقیب وحید و تامار در اطراف دست بردارد. وحید فکر می‌کند که میلاد برادر تامار است، بنابراین از خزش کوچکی که همیشه هرجا تامار ظاهر می‌شود، عجیب است.

در این قسمت نیز شاهد سادیسم های گاه به گاه زیادی هستیم: وحید در حال کاشت مواد مخدر روی میلاد. معاون فراز، علی (آرش مرندی) برخی توهین‌های همجنس‌گرا هراسی درباره پیمان را کنار گذاشت. فراز در لحظه ای از آسیب پذیری روانی همسرش را نادیده می گیرد و می داند از وضعیت او چه می داند.

اینجا در حال تبدیل شدن به مکانی نسبتاً ظالمانه برای گذراندن زمان است – و نه آنطور که من فکر می کنم تهراننویسندگان قصد دارند. حتی با وجود مکانیک‌های هیجان‌انگیز فشرده که به نمایش گذاشته می‌شود، دوست دارم فقط یک نفر در این برنامه (به غیر از میلاد فروشنده مواد مخدر که به طور مداوم بدنام می‌شود) هر از چندگاهی به پدال ترمز نزدیک شود.

من متوجه شدم که نکته این است که ما تا به حال به این رفتار بد دچار شده ایم. اینها افراد بدی هستند که سعی در کشتن افراد دیگر دارند. ولی تهران به نظر می رسد، مثل همیشه، بیشتر از هر کس دیگری طرف تامار است، علیرغم این واقعیت که او یک مامور خارجی است که مردم را برای کشتن یک رئیس دولت اغوا می کند.

★★ ☆☆☆

تماشا کردن تهران در Apple TV +

قسمت های جدید از تهران هر جمعه در Apple TV + می رسند.

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …