دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند


جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می کند. و رادار آن می تواند شما را از نزدیک شدن وسایل نقلیه آگاه کند.

با استفاده از چراغ عقب دوربین رادار جدید Garmin Varia RCT715، می‌توانید تمام فیلم‌ها را از طریق برنامه Varia بر روی iPhone، iPad یا iPod touch خود دانلود کنید. اگر در تصادف هستید و نیاز دارید آنچه را که اتفاق افتاده ثابت کنید، می تواند بسیار مفید باشد.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

چراغ عقب دوربین رادار گارمین واریا RCT715

گارمین روز چهارشنبه چراغ عقب دوربین رادار Varia RCT715 را عرضه کرد. این شرکت گفت که نسخه جدید چراغ عقب آن دارای یک دوربین با کیفیت بالا برای ضبط هرگونه حادثه ای است که ممکن است برای شما و دوچرخه شما در جاده ها رخ دهد.

در حالی که دوربین جدید است، چراغ عقب جدید از فناوری راداری مشابه با مدل های قبلی خود بهره می برد. هنگامی که آن را با رایانه دوچرخه گارمین یا ساعت هوشمند جفت می کنید، Varia به شما هشدار می دهد وسایل نقلیه ای که از فاصله 140 متری پشت سر شما می آیند.

گارمین گفت می‌توانید دستگاه را با برنامه‌های دوچرخه‌سواری انتخابی، مانند Ride with GPS جفت کنید. این به شما امکان می دهد نقشه ها را با اعلان های رادار پوشش دهید.

گارمین همچنین گفت که چراغ عقب Varia RCT715 در نور روز تا یک مایلی دورتر دیده می شود و خاطرنشان کرد که این دوربین “فیلم های واضح و شفاف” را با حداکثر 1080 پیکسل و 30 فریم بر ثانیه می گیرد.

زمانی که Varia در حال استفاده است، دوربین به طور مداوم ضبط می کند. اگر حادثه ای شناسایی شود، دوربین به طور خودکار فیلم های قبل، حین و بعد از آن را ذخیره می کند.

اپلیکیشن Garmin Varia

با استفاده از برنامه Garmin Varia می توانید به فیلم های ویدئویی دسترسی داشته باشید، فایل ها را انتقال دهید و تنظیمات دوربین را سفارشی کنید. شما می توانید داده ها، از جمله سرعت و مکان را پوشش دهید.

به گفته گارمین، استفاده از دوربین ممکن است در برخی مکان‌ها ممنوع یا تنظیم شده باشد، بنابراین بهتر است قوانین و حقوق مربوط به حریم خصوصی را دنبال کنید.

در حالی که رادار و چراغ عقب دارای مشخصات مشابه نسخه قبلی دستگاه، RTL515 هستند، عمر باتری تغییر کرده است. RTL715 با دوربین اضافه شده، عمر باتری کمتری نسبت به RTL515 دارد که شش ساعت ادعا می کند. RTL715 چهار ساعت با رادار و چراغ عقب روی «بالا جامد» یا «فلاش شبانه» و تا شش ساعت با چشمک زدن چراغ به طول می‌انجامد.

می توانید Garmin Maria RXCT715 را با قیمت 399.99 دلار از Garmin خریداری کنید. یا، آمازون آن را به همراه یک شارژر و کیت نصب به قیمت 409.99 دلار به فروش می رساند.

از کجا بخریم: گارمین یا آمازونمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …