ری لیوتا بازیگر کهنه کار، ستاره پرنده سیاه در اپل تی وی +، در 67 سالگی درگذشت

اخبار اپل


بازیگر ری لیوتا که قرار بود در سریال درام «بلک برد» در اپل تی وی + ظاهر شود، پنجشنبه در خواب درگذشت.
عکس: Apple TV +

بازیگر ری لیوتا که به خاطر ایفای نقش در دوستان خوب، میدان رویاها، زمین پلیس و دیگر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، روز پنجشنبه در سن 67 سالگی در خواب درگذشت.

لیوتا همچنین در سریال درام +Apple TV ایفای نقش می کند پرنده سیاه، قرار است در 8 جولای نمایش داده شود.

ری لیوتا بازیگر افسانه ای در سن 67 سالگی درگذشت پرنده سیاه انتشار در Apple TV +

به گفته لیوتا روز پنجشنبه در جمهوری دومینیکن در خواب درگذشت ضرب الاجل. او آنجا بود که فیلم را فیلمبرداری می کرد آبهای خطرناک. جزئیات دیگری در دسترس قرار نگرفت.

لیوتا بیشتر شهرت و شهرت خود را از طریق نقش آفرینی در نقش هنری هیل در فیلم به دست آورد دوستان خوب، درام جنایی اوباش محصول 1990 به کارگردانی مارتین اسکورسیزی.

او همچنین به عنوان ستاره افسانه ای بیسبال، بدون کفش جو جکسون در کوین کاستنر ظاهر شد میدان رویاها (1989) و به عنوان افسر NYPD ری فیگیس در زمین پلیس (2007). او در سال 2005 برای نقش مهمانش به عنوان یک محکوم سابق و الکلی در سریال درام پزشکی برنده جایزه امی شد. ER.

او اخیراً برنامه پرمشغله بازیگری را از سر گرفته بود و در فیلم هایی مانند بسیاری از مقدسین نیوآرک و سریال درام + Apple TV آینده پرنده سیاه.

در سری جدید محدود، لیوتا پدر شخصیت اصلی، «جیم بزرگ» است. نقش پسر این شخصیت را تارون اگرتون بازی می کند.راکتمن) که نقش یک اعجوبه دبیرستانی را بازی می کند که به فروشنده مواد مخدر متهم شده است که با یک دهه زندان مواجه است.

اپل قرار است به نمایش درآید پرنده سیاه در Apple TV + در 8 جولای.

بعید به نظر می رسد که مرگ لیوتا بر انتشار اپل تأثیر بگذارد پرنده سیاه، زیرا احتمالاً فیلمبرداری سریال به پایان رسیده است. و به عنوان یک سریال محدود، ممکن است فصل دوم برنامه ریزی نشده باشد. اپل در این مورد اظهار نظری نکرده است.

لیوتا دخترش کارسن و نامزدش جیسی نیتلو را پشت سر می گذارد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …