ستاره «آخرین روزهای بطلمی گری» می‌گوید که از ساموئل ال. جکسون نترسیده است زیرا شخصیت اپل تی وی + او چنین نمی‌شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


دومینیک فیشبک، ستاره برنامه تلویزیونی Apple TV + آخرین روزهای بطلمیوس گری، در مورد ترس بالقوه از همکاری با سوپراستار ساموئل ال جکسون صحبت کرده است. یا به عبارت دقیق تر، فقدان آن.

آخرین روزهای بطلمیوس گری یک برنامه Apple TV + با بازی جکسون به عنوان شخصیت اصلی و فیش بک در کنار آن است. و در حالی که پتانسیلی برای او وجود داشت که از چشم انداز همکاری با یکی از بزرگترین نام های این تجارت غافلگیر شود، فیش بک به ورایتی گفت که اصلاً اینطور نیست. و همه اینها به لطف شخصیت اوست.

دومینیک فیش بک مقابل ساموئل ال. جکسون در «آخرین روزهای بطلمی گری» اپل تی وی + قرار می گیرد و می گوید که از قدرت شخصیت الهام گرفته شده است. او به پادکست Variety’s Awards Circuit گفت: «من واقعاً عصبی نبودم زیرا رابین از بطلمیوس عصبی نیست. او مرعوب او نیست. بنابراین، من این کار را نمی‌کنم زیرا نماینده این شخصیت هستم.»

آخرین روزهای بطلمیوس گری بر اساس کتاب والتر موزلی ساخته شده است و بنا بر گزارش ها، ساخت جکسون 12 سال طول کشیده است. او می خواست از این که یک فیلم 2 ساعته نباشد، اپل تی وی + به او اجازه ساخت یک نمایش شش قسمتی را داد.

بطلمی گری، مردی بیمار که توسط خانواده، دوستانش و حتی خودش فراموش می شود. بطلمیوس که ناگهان بدون سرپرست مورد اعتماد خود رها می شود و در آستانه فرو رفتن در یک زوال عقل تنهایی قرار می گیرد، به مراقبت از نوجوان یتیم رابین، با بازی دومینیک فیشبک، منصوب می شود. هنگامی که آنها در مورد درمانی یاد می گیرند که می تواند خاطرات اضافه شده به زوال عقل بطلمیوس را بازیابی کند، سفری به سمت حقایق تکان دهنده در مورد گذشته، حال و آینده آغاز می شود.

تمام شش قسمت این نمایش در حال حاضر برای پخش در Apple TV + در دسترس هستند و تماشای فوق العاده ای است. کسانی که دارای بسته اشتراک Apple One هستند نیز می توانند از آن لذت ببرند.

اگر می خواهید لذت ببرید آخرین روزهای بطلمیوس گری در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …