فروش روز یادبود Best Buy تخفیف‌های گسترده‌ای را بر روی تجهیزات اپل ارائه می‌دهد


فروش روز یادبود Best Buy به صورت زنده برگزار می‌شود و می‌توانید صدها دلار در Apple Watch Series 7، iPad Air 4 و M1 MacBook Air صرفه‌جویی کنید.

این خرده‌فروش آی‌پد ایر 4 را با تخفیف 150 دلاری، مک‌بوک ایر را با 100 دلار تخفیف و تا 70 دلار در مدل‌های منتخب اپل واچ می‌فروشد.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

آیپد ایر 4 را تنها با 499 دلار خریداری کنید

آی‌پد ایر 4 ممکن است جدیدترین مدل موجود نباشد، اما تراشه A14 Bionic آن هنوز برای بسیاری از وظایف بسیار قدرتمند است. می‌توانید آی‌پد ایر 4 پایه با فضای ذخیره‌سازی 64 گیگابایتی را تنها با 499.99 دلار به دست آورید – 100 دلار تخفیف بزرگ با قیمت خرده فروشی 599 دلاری آن. مدل 256 گیگابایتی دارای تخفیف 150 دلاری حتی بیشتر است که قیمت آن را به 599.99 دلار کاهش می دهد.

علاوه بر این، برای کاربران جدید، Best Buy شش ماه Apple Music و Apple News +، به علاوه سه ماه Apple TV + را به صورت رایگان ارائه می دهد.

اپل واچ سری 7 تخفیف 70 ​​دلاری زیادی دریافت می کند

Best Buy جدیدترین و بهترین اپل واچ سری 7 اپل را 70 دلار برای روز یادبود تخفیف داده است. می توانید قاب آلومینیومی 41 میلی متری استارلایت اپل واچ سری 7 را با قیمت 329 دلار خریداری کنید که نسبت به قیمت خرده فروشی 399 دلاری آن کمتر است. نوع 45 میلی‌متری با قاب آلومینیومی Midnight با قیمت 359 دلار در دسترس است که 70 دلار کمتر از قیمت 429 دلاری آن است.

اگر بودجه شما محدود است، می توانید قاب آلومینیومی طلایی 40 میلی متری اپل واچ SE را با قیمت 249 دلار در نظر بگیرید که یک تخفیف شیرین 30 دلاری از قیمت خرده فروشی آن است.

Best Buy با بسته‌بندی چهار ماهه Apple Fitness +، این معامله را شیرین‌تر می‌کند. اشتراک رایگان به معنای صرفه جویی اضافی در حدود 40 دلار است.

100 دلار در مک بوک ایر M1 صرفه جویی کنید

M1 MacBook Air با قیمت 999 دلار به فروش می رسد. برای روز یادبود، Best Buy یک تخفیف 100 دلاری برای آن ارائه می دهد، بنابراین می توانید با قیمت 899 دلار یکی را خریداری کنید. مشترکین جدید همچنین واجد شرایط شش ماه Apple Music و Apple News + و سه ماه Apple TV + خواهند بود.

این معاملات از Best Buy فقط تا آخر هفته روز یادبود ادامه خواهند داشت، بنابراین آنها را از دست ندهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …