فروش مه فلش به زودی به پایان می رسد: ویندوز 10 را تنها با 13 دلار و آفیس را با 26 دلار دریافت کنید!

اخبار اپل


این پست کلیدهای فعال سازی نرم افزار تخفیف توسط CDKeylord.com ارائه شده است.

در فروش فلش ماه می CDKeylord.com، می توانید صرفه جویی زیادی در نرم افزار داشته باشید. ارائه‌دهنده کلید فعال‌سازی نرم‌افزار تخفیف‌های فوق‌العاده‌ای را برای محصولات اصلی مایکروسافت ارائه می‌دهد، چه برای شخص دیگری یا برای خودتان آن‌ها را بخرید.

و چه چیزی بیشتر، فرقه مک خوانندگان می توانند 30 درصد تخفیف از قیمت معمولی کلید ویندوز 10 پرو و ​​موارد دیگر دریافت کنند. همچنین، هنگام خرید یک کلید ویندوز 10، می توانید یک ارتقاء رایگان به ویندوز 11 دریافت کنید! فقط کد تخفیف ویژه را وارد کنید CULT هنگامی که برای اطمینان از پس انداز عالی زیر چک می کنید.

فروش فلش مه: کلیدهای OEM ویندوز 10 پرو و ​​موارد دیگر

در طول فروش فلش ماه مه در CDKeylord.com، می‌توانید تخفیف‌های تازه بهاری را در نرم‌افزار دریافت کنید. قیمت‌های CDKeylord برای شروع پایین هستند، اما می‌توانید 30٪ تخفیف اضافی بگیرید. فقط از کد تخفیف فوق العاده استفاده کنید CULT در CDKeylord.com هنگام خرید کلیدهای Microsoft Windows و Office.

به این معاملات پر زرق و برق نگاه کنید!

ویندوز مایکروسافت

مایکروسافت آفیس

ویندوز و بسته آفیس

در CDKeylord’s May Flash Sale، می‌توانید 30٪ تخفیف با کد کوپن CULT دریافت کنید.
عکس: CDKeylord.com

آیا به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت مهم است؟

گاهی اوقات به روز رسانی نرم افزار خسته کننده به نظر می رسد. با این وجود، بسیار مهم است. اپل به‌طور معمول به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری رایگان را برای محصولاتی مانند Mac، iPhone و iPad ارائه می‌کند تا ویژگی‌ها و اشکالات اسکواش را اضافه کند. اما مایکروسافت معمولاً برای به‌روزرسانی‌های بزرگ هزینه دریافت می‌کند. این غول نرم افزاری معمولاً کاربران را مجبور می کند برای نسخه های جدید سیستم عامل ویندوز و نرم افزارهای بهره وری حرفه ای خود مانند مایکروسافت آفیس هزینه پرداخت کنند.

این هزینه‌ها می‌توانند افزایش پیدا کنند، اما مطمئناً تأخیر در به‌روزرسانی نرم‌افزار مایکروسافت هزینه‌ای ندارد. به روز نگه داشتن همه چیز تضمین می کند که هیجان انگیزترین ویژگی های جدید را دریافت می کنید. و قیمت‌های پایین CDKeylord ارتقای منظم را جذاب‌تر می‌کند.

هنگامی که آخرین نسخه های سیستم عامل و/یا نرم افزار بهره وری مایکروسافت را اجرا می کنید، می توانید از ویژگی های جدیدی استفاده کنید که کارهای روزمره را ساده می کند. این به نوبه خود منجر به افزایش بهره وری می شود. ارتقاء به آخرین نسخه ها نیز مشکلات سازگاری را کاهش می دهد.

در صفحه محصول، به سادگی کلیک کنید "هم اکنون خریداری کنید" برای خرید چیزی در فروش روز مادر.
در صفحه محصول، به سادگی روی «خرید کن» کلیک کنید تا چیزی بخرید.
عکس: CDKeylord.com

اگر امنیت بهتری می خواهید، باید نرم افزار را به روز کنید

یکی از دلایل اصلی به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت، بهبود امنیت آنلاین شماست. در واقع، این ممکن است حتی مهمتر از استفاده از آخرین ویژگی های اضافه شده نرم افزار باشد.

نسخه‌های جدیدتر نرم‌افزار، از جمله مایکروسافت، تقریباً همیشه امن‌تر از نسخه‌های قدیمی‌تر هستند. تقریباً هر نرم‌افزار جدید منتشر شده شامل وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی است که مشکلات امنیتی ناخوشایند موجود در نسخه‌های قبلی را برطرف می‌کند.

همچنین، اگر به‌روزرسانی نرم‌افزار خود را به تعویق بیندازید، خود را در معرض خطر دیگری قرار می‌دهید. در نهایت، مایکروسافت پشتیبانی از نسخه (های) قدیمی شما را متوقف خواهد کرد.

هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال سازی نرم افزار را در مرکز کاربر تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می کنید.
هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال سازی نرم افزار را در مرکز کاربر تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می کنید.
عکس: CDKeylord.com

چگونه کلید خود را بخریم و نرم افزار جدید خود را فعال کنیم

فرآیند خرید و فعال سازی CDKeylord ساده و ساده است. در صفحه خرید کلید فعال‌سازی نرم‌افزار برای محصول مورد نظرتان، کافیست روی آن کلیک کنید هم اکنون خریداری کنید دکمه. سپس به سادگی برای حساب CDKeylord رایگان خود ثبت نام کنید (یا اگر مشتری مکرر هستید وارد شوید). پس از تکمیل خرید، لینک فعال سازی نرم افزار خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

در اینجا کلید نرم افزار جدید خود را پیدا خواهید کرد.
در اینجا کلید نرم افزار جدید خود را پیدا خواهید کرد.
عکس: CDKeylord.com

پس از اینکه پیوند را دنبال کردید و کلید محصول OEM را در آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کردید دریافت کردید، به ویندوز 10 بروید. تنظیمات. فقط کلیک کنید شروع کنید > تنظیمات > سیستم > در مورد برنامه > کلید محصول را تغییر دهیدو سپس کلید محصول خود را وارد کنید.

پس از فعال کردن کلید OEM، باید پیام زیر را روی آن مشاهده کنید فعال سازی صفحه: “ویندوز با مجوز دیجیتالی که به حساب مایکروسافت شما پیوند داده شده است فعال می شود.”

نرم افزار خود را در سایت مایکروسافت فعال کنید

نصب و فعال سازی نرم افزار جدید از طریق مایکروسافت نیز به همین سادگی است. به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید یک بسته Microsoft Office را فعال کنید. فقط این مراحل را دنبال کنید:

  1. برای نرم افزار آفیس به صفحه رسمی مایکروسافت بروید.
  2. اعتبار مایکروسافت خود را وارد کنید (یا اگر قبلاً حساب مایکروسافت ندارید یک نمایه ایجاد کنید).
  3. کلید محصول خریداری شده را در قسمت مربوطه (از ایمیل CDKeylord که پس از خرید دریافت کرده اید) وارد کنید.
  4. پس از انتخاب زبان و منطقه خود، کلیک کنید بعد برای تکمیل فعال سازی
  5. اکنون می توانید مایکروسافت آفیس را روی رایانه شخصی خود نصب کنید.
فعال کردن نرم افزار جدید شما نیز یک فرآیند ساده است.
فعال کردن نرم افزار جدید شما نیز یک فرآیند ساده است.
عکس: CDKeylord.com

چاپ دقیق خرید خود را بخوانید

در حالی که شکی نیست که CDKeylord معاملات عالی ارائه می دهد، لطفاً توجه داشته باشید که این مجوزهای نرم افزار مایکروسافت غیرقابل انتقال هستند. کلیدهای نرم افزار برای a معتبر هستند فعال سازی تک روی یک کامپیوتر (به جز جایی که دو رایانه شخصی ذکر شده است). اگر در کمتر از یک سال به رایانه دیگری بروید، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با این حال، با توجه به این تخفیف‌های عمیق از قیمت‌های پایین CDKeylord، این محدودیت‌ها نباید مانعی برای ارتقای حیاتی شود. برای گرفتن 30 درصد تخفیف، از CDKeylord.com خرید کنید و کد را وارد کنید CULT در پرداختمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …