لینک های اتاق نشیمن خود را با شبیه ساز گلف فیگولف بزنید

اخبار اپل


این آخرین فرصت شما برای دریافت این شبیه ساز گلف واقعی با قیمتی کم سابقه است.

عکس: Cult of Mac Deals

کمبود زمین‌های گلف محلی نباید مانع از دسترسی شما به لینک‌ها شود. به نظر می رسد، می توانید در برخی از معروف ترین زمین های جهان – از اتاق نشیمن خود – گلف بازی کنید. و برای انجام این کار حتی لازم نیست ویندوز خود را به خطر بیندازید.

شبیه ساز گلف هوشمند Phigolf یک شبیه ساز گلف فوق العاده واقعی است که شما را بدون نیاز به پوشیدن کفش در برخی از معروف ترین دوره های جهان قرار می دهد.

اما این آخرین فرصت شما برای گرفتن آن با قیمت عالی است! اگر فیگولف را قبل از 31 ماه مه در جریان فروش روز یادبود Cult of Mac Deals با چوب تاب بردارید، می‌توانید آن را تنها با 179 دلار دریافت کنید.

شبیه ساز گلف واقعی

Phigolf شبیه ساز هیجان انگیز گلف است که 200000 دلار در Indiegogo جمع آوری کرد. این بازی باورنکردنی به شما امکان می دهد گوشی هوشمند خود را به صفحه نمایش بزرگ متصل کنید. سپس، می‌توانید در چند قدمی یخچال خود در برخی از معروف‌ترین دوره‌های آموزشی جهان بازی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن WGT Golf را روی گوشی یا تبلت خود دانلود کرده و شروع به بازی کنید.

خود بازی به اندازه کافی واقع گرایانه است که ممکن است فقط با استفاده از فیگولف چند ضربه از نقص خود بردارید. سنسور پیشرفته آن هر ضربه را تجزیه و تحلیل می کند و نتیجه قابل توجهی واقع بینانه ایجاد می کند. مربی تاب به شما امکان می‌دهد بدون دست زدن به توپ یا ایمان آوردن به تور بازی کنید.

می توانید به تنهایی بازی کنید یا با خانواده یا دوستان در حالت چند نفره مهمانی کنید. و شبیه ساز گلف فیگولف کاملا قابل حمل است. می‌توانید در خانه، محل کار بازی کنید یا آن را در تعطیلات با خود ببرید، مانند یک منتقد: «اخیراً آن را در تعطیلات با خودمان بردیم تا بچه‌ها در شب بازی کنند. [hole in one]، آنها عاشق بازی کردن آن بودند.”

در فیگولف صرفه جویی کنید

یک توپ با این شبیه ساز واقعی گلف داشته باشید که می توانید در خانه بازی کنید. Phigolf: Mobile & Home Smart Golf Simulator with Swing Stick را فقط با 179 دلار تا 31 مه در جریان فروش روز یادبود ما دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …