مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

اخبار اپل


سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند.

قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد انتظار می رود – و رسیدن به هر دو بسیار هیجان انگیز است.

مار اسکس خلاصه: “سقوط”

در پایان قسمت دوم هفته گذشته، نائومی (با بازی لیلی-رز اصلاندوگدو) و همکلاسی های جو (دیکسی ایگریککس) را دیدیم که با هیستری غش کردند. آنها دختران، به ویژه نائومی را به داشتن و مجبور کردن آنها متهم کردند.

از زمانی که خواهر نائومی، گریسی (ربکا اینسون) برای چند روز ناپدید شد – سپس در مرداب ها مرده شد، تمام حومه شهر اسکس پر از ترس و وحشت بود. تنها شاهد عاقل این رویدادها کورا سیبورن (کلر دینز) بود که آن روز را برای بازدید از مدرسه محلی انتخاب کرده بود تا در مورد سوء ظن خود در مورد افسانه محلی اسکس سرپنت صحبت کند. از این رو دید که همه در منظره‌ای بی شباهت به بچه‌های سالم سقوط کردند، وقتی بزرگان خود را به جادوگری متهم کردند.

مارتا (هیلی اسکوایرز) سعی می کند به کورا بگوید که تقصیر او نیست، اما او آن را باور نمی کند. کورا وحشت را در چشمان آنها دید. او به اسکس آمده است تا حقیقت پشت شایعات شهر را بیابد، اما رفتارهای عجیب‌تر و عجیب‌تری به هر کجا که نگاه می‌کند پیدا می‌کند. والدین جو، استلا (کلمنس پوزی) و ویل رانسوم (تام هیدلستون)، چاره ای جز این ندارند که از کورا بپرسند که او در تلاش آنها برای رسیدن به تهوع و عبوس بودن دخترشان از زمان حادثه چه دید. آنها همچنین به نائومی اجازه بازگشت به مدرسه را نمی دهند.

کورا: بدعت گذار یا دزد؟

در همین حال، لوک گرت (فرانک دیلان) به شهر بازگشته است و سعی می کند مخفیانه کورا را جلب کند، اما او نمی داند از زمانی که او را ترک کرده است، چه اتفاقی افتاده است. او مسمومیت یا تب، a la Salem را پیشنهاد می کند، اما آنها از مردم محلی که چنین چیزی را پیشگویی می کنند، کمک نمی گیرند. همه آنها فکر می کنند کورا یک بدعت گذار است که غم و اندوه را برای جامعه به ارمغان آورده است.

لوک هنوز متقاعد شده است که بیشتر اینها نتیجه غم و اندوه کورا برای شوهر مرده‌اش، مایکل (کال مکینینچ) است. اما او می بیند که اشتیاق او برای پیشگویی حقایق طبیعی در مورد جهان ممکن است بیشتر از غم و اندوه باشد. بنابراین او را تشویق می کند که به دنبال قلبش ادامه دهد.

لوک و کورا فکر می کنند ممکن است بتوانند به جو کمک کنند، کسی که از زمانی که گریسی مرده است صحبت نکرده است. لوک به او پیشنهاد می کند که او را هیپنوتیزم کنند تا او شروع به صحبت کردن و فکر کردن درباره همه چیز به شیوه ای سالم تر کند. آنها از ویل اجازه نمی گیرند، زیرا او در اطراف نیست. او آنقدر مشغول شنا کردن به سمت دریا است تا بتواند شواهدی از وجود مار برای خودش پیدا کند.

وقتی او وارد جلسه کوچک می شود، تقریباً لوک را گاز می دهد. همه در لبه هستند نائومی در خیابان توسط یک مرد جوان مورد حمله قرار می گیرد. وقتی او مقاومت می کند، فریاد می زند: “فکر می کردم تو هم مثل خواهرت شلخته ای!”

من مزاحم شما هستم

وقتی کورا سعی می‌کند خودش را به ویل توضیح دهد، اتفاق خنده‌داری می‌افتد (و منظورم فقط خنده‌دار نیست، اما این هم درست است).

او یک یادداشت به او می‌دهد و توضیح می‌دهد که می‌خواهد آن را در خلوت بخواند.

او می گوید: «می خواستم عذرخواهی کنم.

“آیا تو؟” او می پرسد.

“نه، چرا باید عذرخواهی کنم در حالی که فکر نمی کنم کار اشتباهی انجام داده ام؟” او پاسخ می دهد.

او می‌گوید: «خب من نمی‌توانم صبر کنم تا آن را بخوانم. وحشی.

ویل به دنبال کورا می رود تا در مرداب ها صحبت کند، و یقه او را می گیرد و تقریباً او را می بوسد، در حالی که همسرش از پنجره تماشا می کند. هوو پسر

رستگاری برای تام هیدلستون

دیدن تام هیدلستون در نقش شخصیتی غیر از لوکی بسیار عالی است.
عکس: Apple TV +

چند کلمه در مورد تام هیدلستون این بازیگر ابتدا نه به عنوان ضدقهرمان لوکی شاخدار در هزار ویژگی مارول، بلکه به عنوان ضدقهرمان با چهره غمگین و تندرو در فیلم های اولیه جوآنا هاگ مورد توجه من قرار گرفت. نامربوط، مجمع الجزایر و نمایشگاه.

هیدلستون در اوایل به عنوان فردی که می تواند با شخصیت خستگی ناپذیرش نه تنها محیط آرام هاگ را که از خشم بالاتنه است، عبور دهد، بلکه کسی است که می داند بازیگری در فیلم چه چیزی باید باشد. هر کسی می تواند خطوط را بگوید. همه نمی توانند به طور قانع کننده ای وجود داشته باشند.

من عاشق تماشای هیدلستون در فیلم زیبای دردناک ترنس دیویس بودم دریای آبی عمیق، در اقتباس دیوانه وار جی جی بالارد بن ویتلی مرتفع، و در گوتیک سرد گیرمو دل تورو قله زرشکی. اما او چندین سال است که در رسانه‌ای که من می‌خواستم تماشا کنم اجرا نکرده است.

برای دیدن او که در مرکز صحنه قرار می گیرد اسکس مار – که در آن او به طور کامل نایب بالقوه بیش از حد کامل را با شکست‌های بسیار انسانی در عزم، رنجش‌ها و اشتیاق‌های ممنوعه زیر ژاکت‌ها و روسری‌ها آغشته می‌کند – مثل این است که دوباره سال 2011 است. آن را به حال خود رها کنید اسکس مار کارگردان، کلیو بارنارد، پس از مدت‌ها و عمیقاً احساس غیبت در فیلم هیدلستون، قهرمانی را به تصویر می‌کشد که در فیلم «هیدلستون» ظاهر می‌شود.

… اما در مورد کلر دینز چطور؟

که به نوعی مایه شرمساری است زیرا به نظر می رسد کلر دینز در این مورد اشتباه می کند. او یک بازیگر عالی است، اشتباه نکنید. من عاشق تماشای او هستم، اما او یک مجری فوق العاده با اعتماد به نفس است، کسی که نمی تواند بگوید که واقعاً آگاه است که نباید مزاحم شود. او بیش از حد هدفمند، بیش از حد قدرتمند است.

دلیل اینکه او در آن کار می کند معبد گراندین یا وطن دقیقاً به همین دلیل است که او برای نقش کورا سیبورن انتخاب عجیبی می کند مار اسکس. کورا باید کسی باشد که به یک راز، یک رابطه، یک شهر دست و پنجه نرم می کند. امروز آگاهی و خودآگاهی را طرح می کند. او نمی تواند مزاحم بی خبر باشد.

به عنوان مثال، این بود اساسا از همان ابتدا مشخص بود که دانمارک و هیدلستون باید در آغوش یکدیگر قرار می گرفتند. اما نکته خنده دار در مورد آن این است که تیم خلاق آنها نیز به او استایلی داده اند که به نظر برسد دقیقا مانند کلامنس پوتس. این بدان معناست که رئیس هیدلستون یک زن را با همسر دیگری به روش فرویدی معاوضه می کند. دیدن این اتفاق بسیار عجیب است، زیرا اینطور نیست که همسر بسیار فهمیده او مرده باشد یا چیز دیگری.

هیچ کدام از اینها مانع لذت بردن من نمی شود مار اسکس، فی نفسه اما این یکی از آن موقعیت‌های خارش‌آوری است که همیشه در فکر آن هستید که چه زمانی باید کاملاً روی درام سرمایه‌گذاری کنید.

★★★★ ☆

تماشا کردن مار اسکس در Apple TV +

قسمت های جدید از مار اسکس جمعه ها در Apple TV + می رسند.

دارای رتبه: TV-14

تماشا در: Apple TV +


Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …