ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]


اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است.

با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود که در زمان سفر می کرد و هر کسی را که به نظرش می رسید را می کشت. او زمانی یک پسر خمیری فرومایه بود که هیچ رویا و علاقه ای نداشت. و سپس، قدرت او را شیطانی کرد.

دختران درخشان خلاصه: “روشن”

قسمت این هفته، با عنوان “روشن”، هارپر (با بازی جیمی بل) در سنگرهای فرانسه در طول جنگ جهانی اول زمانی که لئو (کریستوفر دنهام) را ملاقات می کند. هارپر که با موجی از گاز خردل برخورد می کند، ماسک گاز یک مرد در حال مرگ را می دزدد تا زنده بماند. دقیقاً همان مردی که می خواهید راز سفر در زمان را کشف کنید، درست است؟

پس از جنگ، او سعی می کند با معشوقش کلارا (مدلین بروئر، یکی دیگر از زاج هایش) ارتباط برقرار کند. سرگذشت ندیمه) بازگشت به شیکاگو. او بیشتر از هارپر فاصله گرفته است، اما هنوز قبول می کند که با او وقت بگذراند. آن‌ها بیرون از باشگاهی که او در آن کار می‌کند، در یک محل آتش‌سوزی قرار می‌گیرند و از پنجره‌اش از یک زن مسن‌تر (مگان گراچیس) جاسوسی می‌کنند. سپس آنها بالا می روند و در حالی که می خواهند او را سرقت کنند، چیز عجیبی پیدا می کنند. یک ساعت یک کاسیو، از ظاهر آن.

هارپر به پیرزن حمله می کند و وقتی به او نمی گوید ساعت را از کجا آورده، او را می کشد. قبل از رفتن، عکس شوهرش را می دزدد زیرا روی آن آدرس است. البته او هنوز کنجکاو است، بنابراین لئو را می‌گیرد – معلوم است که پسری از زادگاهش است – و آنها آدرس را می‌زنند، لباس‌های فرمشان را می‌پوشند تا بتوانند وانمود کنند دارند برای لژیون آمریکایی پول جمع‌آوری می‌کنند. داخل خانه پول، جواهرات، چینی… همه ثروت های معمولی است. اما چیزهای عجیب و غریب دیگری نیز وجود دارد. اطلس های دهه 1970. دلارهایی که هنوز ضرب نشده است.

صاحب خانه (اولریش تامسن) با تفنگ در کمد پنهان شده است. او یک سوال بسیار آشکار می پرسد:کدام آیا هارپر در جنگ جهانی جنگید؟

خانه مسافرت در زمان

حالا هیچ راهی برای دور کردن هارپر از هدفش وجود ندارد. او باید بداند چه اتفاقی دارد می افتد. صاحب خانه درست به سمت ترافیک فرار می کند و در آنجا با یک ماشین برخورد می کند. بنابراین هیچ کس در اطراف نیست که هارپر را از سفر در زمان باز دارد. او کلارا را به آینده می برد و محدودیت های قدرت خود در سفر در زمان را به او می گوید. او فقط می تواند تا یک تاریخ خاص برود. اما آنها می خواهند یاد بگیرند که محدودیت های سختی برای این چیز وجود دارد.

آنها به دهه 1980 می روند و با متصدی باری به نام شارون (الیزابت ماس) آشنا می شوند. لئو به کلارا می گوید که هارپر فرد قابل اعتماد خاصی نیست. او خودش این را زمانی یاد می گیرد که برای فیلمبرداری از تمرین او دور هم جمع می شوند. او سعی می کند کلارا را اغوا کند، اما او می گوید نه – و هارپر اجازه می دهد چیزی وحشتناک از بین برود.

او می‌گوید: «همیشه این کار را می‌کنی».

معلوم شد هارپر تمام مدت با کلارا در تایم لاین های دیگر همخوابه بوده است. این او را عصبانی می کند و سعی می کند ترک کند، اما او او را کتک می زند و بر او غلبه می کند. شب بعد، او به باشگاه برگشته و با شارون که علاقه ای به آن ندارد، معاشقه می کند.

یک قسمت انحرافی

یکی از مشخصه‌های بیشتر برنامه‌های Apple TV +، صرف نظر از ژانر، قسمت آخر فصل انحراف است. ما یک ساعت را با افرادی می گذرانیم که قبلاً هرگز آنها را ندیده ایم، یا در مکان ها یا زمان هایی که با بقیه سریال ها آشنا نیستیم. این نیست به طور کامل این نوع چیزها، چون ما لئو و هارپر را می شناسیم. با این حال، قوس مستقیم دیدن کشف خانه سفر در زمان با شارون / کربی به عنوان یک شخصیت جانبی، استفاده غنی از دختران درخشان زمان.

اول از همه، طرح بدون عارضه هیجان انگیزتر از چیزهای سفر در زمان در قسمت های قبلی است. می‌بینیم که هارپر به جامعه‌پاتی خود متمایل شده و تبدیل به مردی می‌شود که او را در خط داستانی معمولی سریال می‌شناسیم. همچنین با دیدن اینکه هارپر کنترل خود را بر کلارا از دست می دهد، و این چیزی است که او را واقعاً برانگیخته است، یک امتیاز اضافی را به همراه دارد. او فکر می کند که او خاص است زیرا او کسی است که خانه از او اطاعت می کند. اما در واقع، او فقط کسی است که آخرین مالک را کشت.

… با یک فرض جالب

من همچنین دوست دارم کلارا آینده را تجربه کند و از آن قدردانی کند. این یک فرض غنی با پتانسیل است. یه جورایی باعث شد آرزو کنم دختران درخشان از این نقطه نظر شروع شد و به آرامی منحرف شد تا اینکه در مورد آخرین بازمانده یک پیمان عجیب و غریب برای مخفی نگه داشتن سفر در زمان بود. می‌توانستیم قبل از ناامید شدن، شاهد موفقیت‌های مادلین بروئر و جیمی بل در دهه‌های 50، 60 و 70 باشیم.

می‌دانم که این روشی نیست دختران درخشان کتاب. اما اگر این اپیزود، بهترین فصل تا اینجای کار، نشانه‌ای باشد، می‌توانست برای یک تلویزیون عالی ساخته شود.

اگر من شکایتی داشته باشم، این است که نمایش هنوز نشان نداده است که دقیقاً هارپر چیست می بیند وقتی او به دختران نگاه می کند، او را می کشد. معرفی او به شارون / کربی فرصت خوبی برای سرنخی زدن به ما بود. نمایش نام دارد دختران درخشان پس از همه، پس چرا به ما نشان ندهید که آن درخشش چگونه است؟ اما افسوس که تاس نیست. شاید این برای افشای بزرگتر ذخیره شود. زمان نشان خواهد داد.

★★★

تماشا کردن دختران درخشان در Apple TV +

قسمت های جدید از دختران درخشان جمعه ها در Apple TV + می رسند.

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …