مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اخبار اپل


اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود.
عکس: Apple Music

اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد.

مشترکین اپل موزیک می‌توانند در برنامه زنده پخش شوند و از یک مصاحبه ویدیویی هفت قسمتی با Styles در هر زمان لذت ببرند.

سری بازسازی‌شده Apple Music Live با نمایش هری استایلز در 20 می بازمی‌گردد

اپل اغلب خدمات موسیقی خود را با رویدادهای کنسرت زنده و مصاحبه های ویژه تبلیغ می کند، اگرچه همه گیر COVID-19 همه چیز را قطع کرد.

اکنون رویدادهای زنده در قالب Apple Music Live بازگشته اند. مجموعه کنسرت های جدید جمعه با کنسرت زنده از هری استایلز که آلبوم جدیدش را اجرا می کند، راه اندازی می شود. خانه هری.

غول فناوری کوپرتینویی گفت که Apple Music Live به نوازندگان این فرصت را می دهد تا روی صحنه اجرا کنند و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. هر رویداد جدید بر روی یک هنرمند خاص متمرکز خواهد شد.

در حال حاضر در Apple Music طرفداران می توانند صدای نسبتا طولانی را مشاهده کنند هفت قسمتی ویدئویی که در آن زین لو با هری استایلز مصاحبه می کند. این برنامه در Apple Music به عنوان بخشی از تبلیغ Apple Music Live در دسترس است.

اپل گفت که مشترکین می توانند “همانطور که اتفاق می افتد” اجرای زنده را تنظیم کنند. این جمعه ساعت 5 بعد از ظهر PT / 8 بعد از ظهر به وقت شرقی خواهد بود.

پس از اولین کنسرت با استایلز، هیچ جزئیاتی در مورد ادامه این سریال نداریم. به نظر می رسد اپل به طور منظم یک برنامه زنده جدید از یک هنرمند متفاوت را همراه با مصاحبه های برجسته ارائه می دهد.

تاریخچه اپل در رویدادهای موسیقی زنده شامل جشنواره iTunes و جشنواره موسیقی اپل است که اکنون متوقف شده است. این شرکت به طور خلاصه «Apple Music Live» را در سال 2019 به عنوان یک مجموعه کنسرت در بریتانیا معرفی کرد، اما احتمالاً به دلیل همه‌گیری همه‌گیر، بازنگشت.

سری Apple Music Live برای مشترکین Apple Music در دسترس است. اشتراک Apple Music با 9.99 دلار در ماه به صورت فردی، 14.99 دلار در ماه به عنوان خانواده یا از طریق هر سطح از سرویس اشتراک Apple One.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …