مرورگر Brave iOS “Privacy Hub” و محافظت بهبود یافته در برابر “اثرانگشت” را به دست می آورد.

اخبار اپل


مرورگر Brave برای iOS یک مرکز حریم خصوصی و موارد دیگر اضافه می کند.
عکس: شجاع

مرورگر مبتنی بر حریم خصوصی Brave برنامه iOS خود را روز چهارشنبه با یک Hub Privacy جدید به روز کرد که ردیاب هایی را که برای یک وب سایت خاص یا در یک دوره زمانی خاص مسدود کرده است، خلاصه می کند، بی شباهت به آنچه گزارش Privacy Safari انجام می دهد.

مرورگر Brave iOS خلاصه‌های Privacy Hub ردیاب‌های مسدود شده را در گزارش حریم خصوصی Safari اضافه می‌کند.

Brave از زمان راه اندازی خود برای حفظ حریم خصوصی شناخته شده است. این شرکت گفت که مرکز حریم خصوصی جدید در نسخه 1.38 این مرورگر به معنای آموزش کاربران در مورد ردیاب ها و سایر تهدیدات حریم خصوصی است که مرورگر به دنبال مسدود کردن آنها است.

این به روز رسانی همچنین محافظت در برابر اثر انگشت را برای iOS تقویت می کند. تکنیک اثرانگشت با ترکیب چندین نیمه شناسه یا تفاوت های جزئی بین مرورگرهای افراد، افراد را به صورت آنلاین شناسایی و ردیابی می کند. آنها می توانند شامل ویژگی هایی مانند اندازه پنجره مرورگر یا جزئیات سخت افزار رایانه باشند. آنها با ترکیب در یک شناسه واحد و منحصر به فرد، می توانند افراد را ردیابی کنند.

محافظت‌های جدید در برابر اثرانگشت شامل اضافه کردن مقادیر کمی تصادفی به APIهای دارای اثرانگشت به جای غیرفعال کردن آنها است. غیرفعال کردن آنها می تواند وب سایت ها را خراب کند. درج تفاوت های کوچک می تواند یک مرورگر نرم تر و خصوصی تر را تجربه کند.

Brave همچنین یک نمایشگر گواهی را به برنامه iOS خود اضافه کرده است. این به کاربران اجازه می دهد تا تأیید کنند که سایتی که بازدید می کنند واقعی است و یک کپی جعلی نیست.

برای مشاهده گواهی یک صفحه، کاربران می توانند روی نماد قفل در نوار URL ضربه بزنند. در آنجا آنها می توانند تأیید کنند که آیا گواهی معتبر و قابل اعتماد است یا خیر، یا ببینند که آیا باطل شده است، مورد اعتماد نیست یا با استانداردها مطابقت ندارد.

تمرکز Brave بر حریم خصوصی در سال های اخیر محبوبیت آن را به دست آورده است. در سال 2021، Brave گوگل را به عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض خود کنار گذاشت و جستجوی شجاعانه‌تر حریم خصوصی را جایگزین آن کرد. جستجو از یک فهرست مستقل استفاده می کند و کاربران یا جستجوهای آنها را ردیابی نمی کند.

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

از کجا دانلود کنیم: اپ استور
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …