مسترشف: بیا آشپزی کنیم! چالش های هفتگی جدیدی را برای Apple Arcade به ارمغان می آورد

Apple Arcade
اخبار اپل


مسترشف: بیا آشپزی کنیم! به‌روزرسانی جدیدی برای دانلود در دسترس است که چالش‌های هفتگی جدیدی را اضافه می‌کند که به گیمرها اجازه می‌دهد با هم رقابت کنند و پس از اتمام، پاداش‌های منحصربه‌فرد را باز کنند.

مسترشف جدید: بیایید بپزیم! آپدیت هم اکنون برای دانلود در اپ استور در دسترس است و می توان آن را در iPhone، iPad، Mac و Apple TV پخش کرد. با این حال، برای شرکت در این عمل به اشتراک Apple Arcade یا Apple One نیاز دارید.

این به‌روزرسانی جدید همه چیز در مورد آن چالش‌های هفتگی جدید است و از اینجا به بعد می‌توانیم هر هفته منتظر چالش‌های جدید باشیم. اما پیشرفت‌های دیگری نیز وجود دارد که شامل تغییراتی در مینی‌بازی‌های موجود بر اساس بازخورد کاربر، دستور العمل‌ها و سفارشی‌سازی‌های جدید و مجموعه‌ای از رفع اشکالات و بهبود عملکرد است.

در اینجا نحوه جزئیات برنامه‌نویس Tilting Point در یادداشت‌های انتشار App Store خود آمده است:

  • چالش های هفتگی: هر هفته در چالش های کاملاً جدید شرکت کنید و جوایز منحصر به فردی به دست آورید.
  • چندین مینی بازی بر اساس بازخورد شما بهینه سازی شده است.
  • بسیاری از دستور العمل های جدید و سفارشی سازی اضافه شده است.
  • رفع اشکال و بهینه سازی عملکرد

همه کسانی که قبلا MasterChef را دارند: بیایید بپزیم! بازی نصب شده، آپدیت را آماده خواهد دید و اکنون در اپ استور منتظر آنهاست. هر کس دیگری می تواند بازی را دانلود کند! می‌توانید منتظر به نمایش گذاشتن توانایی‌های آشپزی خود در یک «بازی رقابتی سرگرم‌کننده و سریع» باشید که می‌تواند شما را «همسان با دیگر بازیکنان در سراسر جهان» ببیند.

اگر می‌خواهید تجربه بازی Apple Arcade خود را ارتقا دهید، لیست ما از بهترین کنترل‌کننده‌های بازی برای بازی‌های موبایلی را بررسی کنید. این که آیا در حال بازی MasterChef هستید: بیایید بپزیم! یا چیزی بیشتر مبتنی بر عمل، یک کنترلر ضروری است!

بازی ادامه دارد!

اپل آرکید

بازی های نامحدود، یک قیمت

Apple Arcade بیش از صد بازی پریمیوم دارد که هر هفته تعداد بیشتری بازی اضافه می شود. اینجا چیزی برای همه وجود دارد و فقط 5 دلار در ماه برای تمام بازی هایی که می توانید انجام دهید هزینه دارد!

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …