معامله غیرقابل چشم پوشی Apple TV Plus سه ماه رایگان ارائه می دهد

اخبار اپل


چه به تازگی نتفلیکس را کنار گذاشته باشید یا از تماشای مجدد همان برنامه های قدیمی حوصله داشته باشید، این معامله رایگان Apple TV + چیز جدیدی را برای تماشا در اختیار شما قرار می دهد. اگر هنوز می‌خواهید به برنامه‌نویسی اصلی اپل وارد شوید، Best Buy به شما این فرصت را می‌دهد که به مدت سه ماه با قیمت صفر دلار، این سرویس را امتحان کنید.

به طور معمول 5 دلار در ماه، این معامله نه تنها باعث صرفه جویی در پول شما می شود، بلکه به شما امکان دسترسی به گنجینه جدیدی از محتوایی را می دهد که نمی توانید در جای دیگری پخش کنید. برای استفاده از TV + نیز لازم نیست Apple TV داشته باشید، زیرا برنامه Apple TV در iPhone، iPad و Mac و همچنین در تلویزیون های هوشمند مختلف و استیک های پخش جریانی موجود است.

اکنون زمان آن فرا رسیده است که Apple TV + را امتحان کنید

Apple TV +

اگر هرگز Apple TV + را امتحان نکرده‌اید، اکنون زمان آن است که با یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه در Best Buy، دست به کار شوید. این معامله 15 دلار برای شما صرفه جویی می کند و به شما امکان دسترسی کامل به کتابخانه همیشه در حال رشد اپل از محتوای اصلی عالی را می دهد.

رایگان در بهترین خرید

اپل نسخه آزمایشی سه ماهه Apple TV + خود را ارائه می دهد، اما فقط در صورت خرید یک دستگاه اپل واجد شرایط. اگر قبلاً این سرویس را امتحان نکرده‌اید، کاملاً منطقی است که به دنبال بهترین خرید باشید تا بتوانید از دسترسی رایگان به این سرویس بدون نیاز به سخت‌افزار جدید لذت ببرید.

اگرچه Apple TV + سرعت رایت کند، اکنون فهرست بزرگی از Apple TV + نمایش ها و فیلم های اصلی وجود دارد. این شامل موارد دلخواه طرفداران می شود تد لاسو، جدایی، و نمایش صبحگاهی و همچنین برنده جایزه اسکار CODA. تماشای زیادی برای پر کردن دوره آزمایشی شما با نمایش‌ها و فیلم‌های بیشتری که هر ماه اضافه می‌شود، وجود دارد، و سه ماه زمان کافی برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا Apple TV + ارزش پرداخت بیش از دوره آزمایشی شما را دارد یا خیر است.

معامله Best Buy بلافاصله پس از تسویه حساب، کد بازخرید را از طریق ایمیل در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بلافاصله پخش جریانی را دریافت کنید. برخلاف بسیاری از سرویس‌ها، اگر می‌خواهید پس از نزدیک شدن به پایان دوره آزمایشی، از پرداخت هزینه آن اجتناب کنید، اپل لغو Apple TV + را نیز بسیار آسان می‌کند.

اگر ترجیح می‌دهید سایر سرویس‌های اپل را بررسی کنید، Best Buy نسخه آزمایشی رایگان را برای Apple Music، Apple News + و Apple Fitness + برای کاربران جدید ارائه می‌دهد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …