میز ویرایشگر: آی پاد همیشه جایگاه ویژه ای در قلب ما خواهد داشت

میز ویرایشگر: آی پاد همیشه جایگاه ویژه ای در قلب ما خواهد داشت
اخبار اپل


به نظر می رسد آی پاد به پایان خود رسیده است، اما به نظر می رسد شروع جدیدی برای آیفون در افق است.

با نزدیک شدن به WWDC 2022، مطمئناً انتظار داشتم که این هفته پر از شایعات بالقوه در مورد ویژگی های نرم افزاری جدید باشد، شاید برخی شایعات در مورد سخت افزار که ممکن است در راه باشد، اما انتظار نداشتم خبری از مرگ خانواده اپل بشنوم. با این حال، همه اینها خبر بدی نبود، شایعات مربوط به آیفون 15 (بله، 15) درست در پایان هفته شروع شد تا یادآوری کند که در واقع جهان در حال چرخش است.

آی پاد همیشه خاص خواهد بود

در ابتدای این هفته، اپل یک بیانیه مطبوعاتی با عنوان تا حدودی عجیب منتشر کرد موسیقی زنده است، که به همه ما اطلاع داد که آی پاد تاچ نسل هفتم فقط در آخرین زمان عرضه خواهد شد.

من از اعلام این خبر به طرز شگفت آوری شوکه شدم، حتی اگر مرگ آی پاد را می شد از کیلومترها دورتر دید. تصور مرگ دستگاهی که در رشد اپل به عنوان یک شرکت بسیار مهم بود، سخت است. در واقع، من می گویم که اینطور بود را دستگاهی که اپل را به شکلی که قبلاً هرگز نبوده است، وارد فضای فرهنگی کرد.

آن تبلیغات رنگارنگ با سیلوئت های رقصیدن نمادین بود، و من به یاد دارم که آنها همه جا بودند. تلویزیون، بیلبوردها، مجلات، شما آن را نام ببرید.

هر کسی یک داستان آی پاد دارد. چه در مورد اولین آی پاد شما باشد، چه اولین آی پادی که واقعاً طراحی آن را دوست داشتید، یا فقط حسادت آی پاد را داشتید که نمی توانستید به آن دست پیدا کنید، ظاهراً همه به نوعی حافظه دستگاه را دارند.

این فقط برای من نوستالژیک نیست، من دستورالعمل هایی برای قیمت گذاری آن دارم. این هفته در iMore Show، کارن، استفن، رنه ریچی و من همه در مورد آی پاد به طور طولانی صحبت کردیم. ما در مورد اولین آی پاد که تا به حال داشتیم، آنچه را که در آن زمان در مورد محصول فکر می کردیم به یاد آوردیم و حتی چند داستان شخصی سرگرم کننده را به اشتراک گذاشتیم. خوب است که به گذشته نگاه کنیم و روزهایی را به خاطر بیاوریم که اپل برای اولین بار شروع به ورود گسترده به جیب (و کیف پول) ما کرد.

بنابراین، پس از بیش از 20 سال، آی پاد به پایان رسید. اما نباید فراموش شود.

بالاخره USB-C در آیفون؟

به نظر می رسد هر سال، ما نمی دانیم که آیا اپل بالاخره پورت لایتنینگ را در بهترین آیفون خود به نفع پورت USB-C “جهانی تر” حذف خواهد کرد. من یونیورسال را در نقل قول قرار می دهم، زیرا USB-C در واقع می تواند بسیار کثیف باشد. برخی از کابل‌ها و پورت‌ها فقط از انتقال برق پشتیبانی می‌کنند، برخی از انتقال داده پشتیبانی می‌کنند، اما تنها برخی می‌توانند مزایای کامل را به شما ارائه دهند. صرف نظر از برنامه های تا حدودی گل آلود، USB-C پورت استاندارد تری است که بسیاری از دستگاه ها در چندین سال گذشته به آن سوئیچ شده اند.

در گزارش جدید مارک گورمن، به نظر می‌رسد که در سال 2023 می‌توانیم USB-C را در آیفون ببینیم – اگر نام‌گذاری تا آن زمان باقی بماند، این همان آیفون 15 خواهد بود.

در حالی که من از ایده یک آیفون USB-C هیجان زده هستم، قبلاً این شایعه را نیز شنیده بودم. و حتی اگر مینگ-چی کو و گورمن هر دو سوابق بسیار خوبی دارند، من تصمیم می‌گیرم که وقتی با چشمانم آیفون را ببینم USB-C به آیفون می‌آید.

با توجه به آنچه گفته شد، به نظر می رسد زمان آن رسیده است که اپل این کار را انجام دهد، به خصوص که ویدیوی ProRes در iPhone 13 Pro فایل های عظیمی تولید می کند که می توانند از سرعت انتقال داده USB-C بهره مند شوند، زمانی که می خواهید آن فیلم ها را از روی گوشی خود حذف کنید. آیفون و روی کامپیوتر خود.

یک یادآوری خوب از جهان مدام در حال چرخش است

این هفته یادآور خوبی بود که مهم نیست صنعت فناوری چقدر می تواند شوکه کننده باشد، همیشه در حال چرخش است. ما هفته را با برخی اخبار غم انگیز – البته نه بی دلیل – آغاز کردیم و هفته را با شایعاتی به پایان رساندیم که حتی ممکن است تا سال 2023 محقق نشود!

تا دفعه بعد،

- لوک

مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …