نتفلیکس حدود 150 نفر را اخراج می کند زیرا با نظم جهانی استریم جدید دست و پنجه نرم می کند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


طبق گزارش‌ها، نتفلیکس حدود 150 کارمند را اخراج کرده است که اکثر آنها در ایالات متحده مستقر هستند، زیرا برای کاهش هزینه‌های عملیاتی تلاش می‌کند.

بر اساس گزارش ورایتی، اخراج‌های دسته‌جمعی معادل ۲ درصد از نیروی کار استریمر است و پس از افشای از دست دادن مشترکین آن صورت می‌گیرد. نتفلیکس شاهد کاهش 200000 نفری تعداد مشترکین خود در سه ماهه گذشته بود که باعث کاهش قیمت سهام شد.

همانطور که توضیح دادیم [in reporting Q1] “یکی از نمایندگان نتفلیکس در بیانیه ای ایمیلی گفت، درآمد، رشد درآمد آهسته ما به این معنی است که ما همچنین باید رشد هزینه های خود را به عنوان یک شرکت کاهش دهیم.” بنابراین متأسفانه، ما امروز حدود 150 کارمند را که عمدتاً در ایالات متحده مستقر هستند، رها می کنیم. این تغییرات عمدتاً ناشی از نیازهای تجاری است تا عملکرد فردی، که آنها را به ویژه سخت می کند زیرا هیچ یک از ما نمی خواهیم با چنین همکاران بزرگی خداحافظی کنیم. ما سخت کار می کنیم تا از آنها در این انتقال بسیار دشوار حمایت کنیم.”

نتفلیکس که زمانی محبوب رسانه ها بود، اخیراً خود را در یک نقطه چسبنده پیدا کرده است. رقابت داغ از سوی دیزنی + و اپل تی وی + کمکی نکرده است، در حالی که قیمت روزافزون باعث شده است که مشتریان در تلاش برای صرفه جویی در هزینه، این سرویس را حذف کنند. این شرکت در تلاش برای بازگرداندن مردم به داخل، در حال آماده‌سازی یک ردیف ارزان‌تر و با پشتیبانی تبلیغاتی است. Disney + نیز در حال انجام اقدامات مشابهی است.

اگر می‌خواهید از نتفلیکس و سایر سرویس‌های استریم به سبک لذت ببرید، حتماً فهرست ما را از بهترین معاملات اپل تی‌وی در بازار امروز بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …