نحوه علامت گذاری وظایف کامل در برنامه Reminders برای iPhone و iPad

اخبار اپل


هیچ چیز به اندازه علامت گذاری یک کار به عنوان تکمیل شده در لیست کارهایتان و مشاهده کوچکتر و کوچکتر شدن آن لیست رضایت بخش نیست. برنامه Reminders به ​​شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی وظایف را به روشی که می خواهید انجام دهید، با علامت گذاری آنها به عنوان کامل یا حذف کامل آنها. حتی می‌توانید کارهای انجام‌شده را در فهرست‌هایتان نشان داده یا پنهان کنید و کل فهرست‌های کارها را به یکباره حذف کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

نحوه علامت گذاری یک کار به عنوان انجام شده در یادآوری در iPhone و iPad

هنگامی که یک کار را در لیست خود به پایان رساندید، می توانید آن را در بهترین iPhone یا iPad خود به عنوان تکمیل شده علامت بزنید.

 1. راه اندازی یادآوری ها از صفحه اصلی
 2. ضربه بزنید دایره خالی در کنار یادآوری که می خواهید به عنوان تکمیل شده علامت بزنید.
 3. ضربه زدن بازگشت یا برنامه را ببندید.

  منبع: iMore

دایره با رنگ عنوان لیست شما پر می شود و دفعه بعد که لیست یادآوری ها را باز می کنید، کاری را که علامت گذاری کرده اید به عنوان تکمیل شده نمی بینید.

همچنین، اگر یادآوری برنامه‌ریزی‌شده‌ای را تنظیم کرده باشید تا به شما اعلان بدهد، می‌توانید کارها را به‌عنوان تکمیل‌شده علامت‌گذاری کنید، درست از صفحه قفل.

 1. انگشت خود را به سمت چپ بکشید اعلان وظیفه.
 2. ضربه زدن چشم انداز
 3. ضربه زدن علامت گذاری به عنوان تکمیل شده.

  علامت گذاری کار به پایان رسیده از قفل: روی اعلان وظیفه به چپ بکشید، tapview کنید و سپس روی علامت گذاری به عنوان تکمیل شده ضربه بزنید.

  منبع: iMore

نحوه حذف یک کار در Reminders در iPhone یا iPad

گاهی اوقات شما فقط باید یک کار را یک بار انجام دهید، و پس از اتمام آن می خواهید آن را به طور کامل فراموش کنید، در این موارد، می توانید به سرعت هر کار را حذف کنید تا برای همیشه از برنامه Reminders حذف شود.

 1. راه اندازی یادآوری ها صفحه اصلی شما
 2. انگشت خود را به چپ روشن کنید وظیفه می خواهید تکمیل کنید
 3. ضربه زدن حذف.

  Delete Tasks in Reminders: Reminders را راه اندازی کنید، یادآوری را که می خواهید حذف کنید به چپ بکشید و سپس روی delete ضربه بزنید.

  منبع: iMore

نحوه مشاهده وظایف تکمیل شده در Reminders در iPhone یا iPad

به‌طور پیش‌فرض، وقتی کاری را به‌عنوان انجام‌شده علامت‌گذاری می‌کنید، یادآوری‌ها آن وظایف را از نظر پنهان می‌کند تا بتوانید روی کارهای دیگری که در فهرست خود دارید تمرکز کنید. با این حال، اگر دوست دارید فهرست کارهایتان را در حین حرکت بررسی کنید، همیشه می‌توانید یادآوری‌ها وظایف تکمیل‌شده را نشان دهند.

 1. راه اندازی یادآوری ها از صفحه اصلی
 2. ضربه بزنید دکمه گزینه ها. این سه نقطه در گوشه بالا سمت راست است.
 3. ضربه زدن نمایش کامل شد.

  نمایش وظایف تکمیل شده در یادآوری ها: یادآوری ها را راه اندازی کنید، روی دکمه گزینه ها ضربه بزنید و سپس روی نمایش تکمیل شده ضربه بزنید.

  منبع: iMore

چگونه لیست وظایف را در Reminders در iPhone و iPad حذف کنیم

ممکن است زمانی فرا برسد که دیگر به فهرست کاملی از وظایف نیاز نداشته باشید. شاید برای یک پروژه خاص که اکنون به پایان رسیده است، فهرستی تنظیم کرده باشید، یا دیگر نیازی به فهرست مشترک با همکار خود نداشته باشید. به جای اینکه یادآوری‌ها را با لیست‌هایی که نمی‌خواهید در اطراف آن‌ها پراکنده کنید، می‌توانید به همین راحتی آنها را حذف کنید.

 1. راه اندازی یادآوری ها از صفحه اصلی شما.
 2. انگشت خود را به چپ روشن کنید لیست می خواهید حذف کنید
 3. ضربه زدن حذف.
 4. ضربه زدن حذف در حالت هشدار برای تایید

  حذف لیست در یادآوری ها: یادآورها را راه اندازی کنید، روی لیستی که می خواهید حذف کنید انگشت خود را به سمت چپ بکشید، روی حذف ضربه بزنید و سپس دوباره روی حذف ضربه بزنید.

  منبع: iMore

شما همچنین می توانید لیست وظایف را که افراد با شما به اشتراک می گذارند حذف کنید

در iOS 15، می‌توانید فهرستی را که شخصی با شما به اشتراک گذاشته است را در هر زمانی حذف کنید تا آن را از دستگاه‌های خود حذف کنید. انجام این کار روی لیست دستگاه‌های سازنده یا هر دستگاه دیگری که با آن به اشتراک گذاشته‌اند، تأثیری نخواهد داشت. اما، اگر فهرست مشترکی را که ایجاد کرده‌اید حذف کنید، از همه دستگاه‌های افرادی که آن فهرست را با آنها به اشتراک گذاشته‌اید، حذف خواهد شد. می‌توانید درباره راه‌اندازی فهرست‌های کار در یادآوری‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید تا همیشه مطمئن شوید فهرست کارهایتان انجام شده است.

به روز شده در می 2022: به روز رسانی برای آخرین نسخه iOS 15.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …