هدست واقعیت ترکیبی اپل روی بازی تمرکز نخواهد کرد. Jony Ive همچنان در توسعه نقش دارد: گزارش

اخبار اپل


اوایل این هفته، اطلاعات گزارشی از مشکلات مهندسین و طراحان اپل در حین توسعه شایعه هدست واقعیت ترکیبی را به اشتراک گذاشت. این نشریه در ادامه آن گزارش، جزئیات هیجان انگیزتری را در مورد مسیر توسعه هدست به اشتراک گذاشته است.

این گزارش مربوط به سال 2019 است، زمانی که اپل به مدت سه سال مشغول توسعه این هدست بود. در آن زمان، یکی از بزرگترین سؤالات بی پاسخ این بود: آیا هدست واقعیت ترکیبی می تواند به عنوان یک دستگاه مستقل کار کند، یا برای کار کردن به یک «ایستگاه پایه قدرتمند» نیاز دارد تا همانطور که اپل انتظار دارد کار کند.

هدستی که با یک ایستگاه پایه کار می کرد، گرافیک برتری داشت، از جمله آواتارهای فوتورئالیستی، در حالی که نسخه مستقل آواتارهای آن را بیشتر شبیه شخصیت های کارتونی به تصویر می کشید. به گفته این دو نفر، مایک راکول، معاون اپل و مسئول تیم AR / VR این شرکت، هدست را با ایستگاه پایه ترجیح داد و معتقد بود که برنج برتر اپل نسخه مستقل تصاویری با کیفیت پایین تر را نمی پذیرد. . او اشتباه می کرد. به گفته یکی از آشنایان، آیو از همان روزهای ابتدایی پروژه برای نسخه مستقل هدست تلاش کرده بود.

اگرچه من در سال 2019 اپل را ترک کردم، اما این گزارش ادعا می کند که او همچنان به عنوان مشاور در توسعه هدست نقش دارد.

یکی از افراد آشنا به این موضوع گفت که کار مشاوره ایو از زمانی که اپل را ترک کرده است شامل هدست نیز می شود، و اضافه کرد که او اغلب برای کمک به تیم قبلی خود آورده می شود تا اولویت های خود را در زمینه هایی مانند باتری، قرارگیری دوربین و ارگونومی نسبت به مهندسین انجام دهند. . دو نفر گفتند حتی پس از اینکه آیو اپل را ترک کرد، برخی از کارمندان پروژه هدست همچنان باید از کوپرتینو به سانفرانسیسکو، جایی که آیو خانه‌ای دارد، بروند تا موافقت او را در مورد تغییرات دریافت کنند.

من به تغییر طراحی هدست ادامه دادم. در حالی که نمونه های اولیه باتری را در هدبند داشتند، او طرحی را ترجیح می دهد که هدست را به باتری ای که کاربر می پوشد متصل کند، شبیه به طراحی هدست مجیک لیپ. نمی توان آموخت که آیا این رویکرد در طراحی نهایی قرار می گیرد یا خیر.

یکی دیگر از جزئیات جالب فاش شده در این گزارش، استفاده از حداکثر 14 دوربین برای ایجاد آواتارهای مجازی واقعی است که حالت های چهره را نیز تکرار می کنند.

چالش‌های دیگر، مانند استفاده از 14 دوربین روی هدست، برای مهندسان سخت‌افزار و الگوریتم دردسر ایجاد کرده است. این دوربین‌ها شامل دوربین‌هایی هستند که چهره کاربر را ردیابی می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که آواتارهای مجازی به‌طور دقیق عبارات و حرکات دهان آن‌ها را نشان می‌دهند، یک ویژگی خیمه شب بازی.»

شایعات قبلی این انتظارات را تقویت کردند که هدست واقعیت ترکیبی اپل بر روی بازی، ارتباطات و مصرف محتوا تمرکز خواهد کرد. با این حال، منابع The Information ادعا می کنند که بازی یکی از موارد استفاده مورد نظر برای هدست اپل نیست. با توجه به اینکه بازی یک عنصر کلیدی در موفقیت هدست های تجاری موجود مانند محصولات Oculus بوده است، گزارش شده است که عدم تمرکز بر روی مورد استفاده در داخل اپل مورد انتقاد قرار گرفته است.

چهار نفر که روی این پروژه کار کرده‌اند نیز از عدم تمرکز آن بر روی بازی انتقاد کردند، دسته‌ای از نرم‌افزار که برای کاربران اولیه جذابیت دارد، که برای موفقیت آیفون مهم بود و برای گروه VR متا از اولویت بالایی برخوردار بود. این افراد گفتند که گروه راکول تقریباً هرگز در ارائه‌های داخلی به بازی‌هایی درباره کاربردهای احتمالی هدست اشاره نکردند. بسیاری از افراد آشنا با این پروژه می گویند که اپل در حال توسعه کنترلرهای بازی برای دستگاه نیست و قصد دارد از ردیابی دست یا در ترکیب با یک گیره انگشت مانند گیره لباس به عنوان ورودی برای دستگاه استفاده کند.

اگر وقت (و اشتراک) دارید، به شما پیشنهاد می کنیم نگاهی به گزارش کامل اطلاعات بیندازید. در همین حال، گزارش جداگانه ای در این هفته اشاره کرد که هیئت مدیره اپل برای بررسی پروژه هدست اخیراً تشکیل جلسه داده است، که نشان می دهد ممکن است در آینده نزدیک راه اندازی شود.

[Via The Information]مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …