هدست AR/VR اپل بر روی بازی تمرکز نخواهد کرد


با توجه به اطلاعاتی که در مورد محصول آینده به بیرون درز کرده است، هدست AR/VR اپل که مدت ها شایعه شده بود، روی بازی ها تمرکز نخواهد کرد. و بر کمک به طراحان برای ایجاد محتوای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده تاکیدی ندارد.

به نظر می رسد که بیشتر تلاش های توسعه برای ساختن یک ابزار ارتباطی انجام شده است. اما طبق گزارش ها، تیم طراحی برای برآورده کردن انتظارات اپل که بهتر از هدست های موجود است، تلاش کرده است.

جانی آیو هدست AR/VR اپل را همان چیزی که هست ساخت

هدست AR/VR آخرین تلاش اپل برای ورود به یک دسته محصول جدید بزرگ خواهد بود. به وضوح امیدوار است که دوره قبلی خود را برای استفاده از یک محصول خاص و بهبود آن تا جایی که به جریان اصلی تبدیل می شود، دنبال کند.

اما رسیدن به آنجا آسان نبوده است.

با توجه به گزارشات، چشم انداز اولیه اپل هدستی برای متخصصان خلاق بود تا محتوای واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده تولید کنند. اطلاعات. این می‌توانست به یک ایستگاه پایه با پردازنده Apple M1 Ultra متصل شود.

پس از ترک این شرکت، جانی آیو، رئیس سابق طراحی اپل ظاهراً در روند طراحی شرکت داشت. و او کمک کرد تا مفهوم اصلی در سال 2019 به نفع یک مفهوم مصرف‌گرا با پردازنده داخلی از بین برود. با این حال، این تصمیم با اشکالاتی همراه بود.

هدستی که با یک ایستگاه پایه کار می کرد، گرافیک برتری داشت، از جمله آواتارهای فوتورئالیستی، در حالی که نسخه مستقل آواتارهای آن را بیشتر شبیه شخصیت های کارتونی به تصویر می کشید. اطلاعات گزارش شده است.

هدست بازی نیست

ظاهراً هدست AR / VR اپل در حال تکمیل شدن است. و مایک راکول، رئیس پروژه، با وجود اینکه استفاده اصلی محصولات رقیب مانند Meta Quest 2 این است، بر بازی تمرکز نکرده است.

چهار نفری که روی این پروژه کار کرده‌اند نیز از عدم تمرکز آن بر بازی انتقاد کردند، دسته‌ای از نرم‌افزار که برای کاربران اولیه جذابیت دارد، که برای موفقیت آیفون مهم بود و برای گروه VR متا از اولویت بالایی برخوردار بود. اطلاعات گزارش ها. آن‌ها گفتند که گروه راکول تقریباً هرگز در ارائه‌های داخلی به بازی‌هایی در مورد کاربردهای احتمالی هدست اشاره نکردند. اپل در حال توسعه کنترل‌کننده‌های بازی برای دستگاه نیست و قصد دارد از ردیابی دست یا در ترکیب با گیره انگشت مانند گیره لباس به عنوان ورودی برای دستگاه استفاده کند.

شاید تمرکز بر ارتباطات باشد. این طرح قرار است شامل 14 دوربین باشد که بسیاری از آن‌ها برای استفاده کننده طراحی شده‌اند. او می‌گوید: «دوربین‌ها شامل دوربین‌هایی می‌شوند که چهره کاربر را ردیابی می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که آواتارهای مجازی به‌طور دقیق عبارات و حرکات دهان آن‌ها را نشان می‌دهند، یک ویژگی خیمه شب بازی.» اطلاعات.

با یک فروشگاه برنامه «realityOS» عرضه خواهد شد

اطلاعاتمنابع با افشای اطلاعات قبلی موافق هستند که توسعه دهندگان شخص ثالث می توانند نرم افزاری برای هدست واقعیت مجازی / واقعیت مجازی اپل بسازند، همانطور که می توانند برای آیفون، اپل واچ و غیره.

ظاهراً از realityOS به عنوان یک سیستم عامل استفاده خواهد کرد – این نام چندین بار به بیرون درز کرده است. (“ROS” یک احتمال دیگر است.)

ظاهراً هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در اوایل سال جاری تحت آزمایش‌های اعتبارسنجی مهندسی قرار گرفته است. و گزارش شده است که مدیران اخیراً آن را به هیئت مدیره اپل نمایش داده اند. هدست AR/VR می تواند به محض برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در 6 ژوئن معرفی شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …