هرچه سریعتر از فصل دوم Greatness Code فرار کنید [Apple TV+ review] ½ ★


بی شرمانه ترین پول نقد Apple TV + برای یک دور پیروزی واقعاً به دست نیامده بازگشته است. گاتهام چوپرا و شرکت فصل دوم کاملاً خواسته نشده را ساخته اند کد عظمت، تنها برنامه تلویزیونی در مورد اینکه چقدر ورزشکاران بزرگ و با استعداد هستند.

اوه، اون چیه؟ 10 میلیون برنامه دیگر درباره همین موضوع وجود دارد، و همه آنها بیشتر از مصاحبه های 10 دقیقه ای با انیمیشن های بینابینی ماهرانه و برخی تصورات مبهم در مورد اینکه چه چیزی یک ورزشکار را “بزرگ” می کند، درگیر هستند؟

خب دهنمو ببند حدس می زنم هیچ دلیلی برای تماشای این یکی وجود ندارد، وجود دارد؟

کد عظمت بررسی فصل 2

دسته سواره نظام چوپرا از ورزشکاران مشهور روز جمعه برای تجسم نویسی ورزشی با اندازه لقمه بازمی گردد. برای کسانی که به حق در طول فصل اول خوابیدند کد عظمتاین معامله این است: پسر دیپاک چوپرا با زمزمه کردن در گوش ورزشکاران مشهور، وصل کردن آنها به تلویزیون و سخنرانی و سخنرانی و چیزهای دیگر، چیز خوبی دارد.

او با این ایده به Apple TV + آمد: چرا یک تیم مزرعه ای از ورزشکاران ایجاد نکنیم که به دنبال ورود به سرگرمی هستند؟ شما آنها را در تلویزیون قرار می دهید، پول بسیار کمی را برای تولید نمایش خرج می کنید، و سپس هر زمان که یکی از آنها به سمت ستاره شدن در صفحه نمایش حرکت می کند، Apple TV + را در Rolodex خود برای ارتباط آسان دارند.

ما قبلاً این بازی را دیده بودیم بساز یا خراب کن، نمایش رقابت موج سواری Apple TV +. و فرمت بسیار ساده است. ورزشکاران با دو دوربین در مورد لحظات مهم زندگی خود صحبت می کنند، زیرا رقبا، انیمیشن ها و تصاویر آرشیوی شهادت آنها را نشان می دهد.

ده دقیقه بعد، می آموزیم که چرا فلانی واقعاً در کار خود بسیار خوب است. که ما باید قبلاً بدانیم زیرا آنها در تلویزیون در حال صحبت در مورد آن در یک برنامه مصاحبه بوتیک هستند. فصل گذشته در کد عظمت، از لبرون جیمز، کلی اسلیتر، تام برادی و غیره شنیدیم. در این فصل ما Scout Bassett، Marcus Rashford، Leticia Bufoni، Russell Wilson، Bubba Wallace و Lindsey Vonn را داریم.

تکیه کنید و پول را بردارید

مثل همیشه، کد عظمت تا حد اغماض خالص و شرم آور آسان است. انیماتورها، به رهبری لورن فیشر، کلماتی مانند “لم کن!” یا «من هرگز اهمیتی نمی‌دهم که دیگران چه می‌گویند»، برای برجسته کردن زمانی که یک ورزشکار داستانی در مورد چگونگی تعریف می‌کند این بار آنها بهترین کار زندگی خود را انجام خواهند داد.

“اوه البته،” من قبلاً می توانم بشنوم که برخی از شما در خانه روی مبل خود می گویید. “چرا به این فکر نکردم؟!؟”

نمایشی مانند این در مورد روند واقعی تبدیل شدن به یک ورزشکار بهتر نیست، زیرا اگر آنها می توانستند تدریس کنند شما اگر این کار را انجام دهند، آنقدرها خاص نخواهند بود، درست است؟

این تقصیر ورزشکاران نیست، توجه داشته باشید. اگر کسی با چک به خانه شما آمد و 20 دقیقه از وقت شما را خواست، تصور می کنم شما هم می گویید بله. خداوند می داند که من این کار را خواهم کرد. این است کد عظمت فرمت، و جهت گیری فریبنده گاتهام چوپرا، این مشکل هستند.

رسالت چنین نمایشی دقیقا چیست؟ یعنی میدونم چیه این برای جلب اعتماد ورزشکاران است. اما برای عموم بیننده؟ چرا کسی باید این را تماشا کند؟

ورزشکاران جالب، اما بدون جرقه واقعی

من برای چند مورد از اینها در پنجره فرضی مشاهده هستم و حتی نمی توانم انرژی جمع کنم تا پلک هایم را به طور کامل بلند کنم تا تماشا کنم. کد عظمت. به عنوان مثال، من عاشق پیشاهنگی باست پارالمپیک هستم. فکر می‌کنم او فردی زیباست که به معنای واقعی کلمه از هیچ سرچشمه گرفته، پس از از دست دادن عضوی در یک آتش‌سوزی وحشتناک در خیابان‌ها رها شده است.

حالا او در کشوری که چند سال پیش زبانش را نمی‌دانست، در صدر جهان قرار دارد. که مهارت و عزم باورنکردنی می طلبید. او در واقع همان آدمی است که من فکر می کنم ما هستیم باید تحسین. او اجازه نداد هیچ چیز مانع او شود و او اکنون یک ستاره ورزشی برنده مدال طلا و رکورددار است.

و با این حال چوپرا و فیشر داستان او را به غیرقابل تخیل، بیش از حد تحت اللفظی و کارتونی ترین شکل ممکن ارائه می کنند. اول از همه، شهادتی که او در اینجا می دهد تقریباً مشابه شهادتی است که به آن داده است ESPN چند سال پیش، که مرا به این فکر می‌کند که چه مقدار از اطلاعات جمع‌آوری‌شده برای این مسابقه بزرگ ستاره‌ها دست دوم است.

دوم اینکه او هیچ دوستی در آن پیدا نمی کند کد عظمت بخش تحریریه، که تمام تلاش خود را می کند تا همه چیز را به ساده ترین شکل ممکن ارائه دهد. وقتی باست در مورد احساس غریبه بودن در زادگاهش صحبت می کند، آنها این را با نشان دادن تعدادی ساختمان با کره چشم های کارتونی بزرگ که به دوربین خیره شده اند، ارائه می کنند.

این چیزی نیست که تلویزیون عالی به نظر می رسد

خیلی ضدعفونی شده و زائد است. آیا می‌خواهید درباره سختی‌ها صحبت کنید یا می‌خواهید نژادپرستی و ناتوانی هراسی را به ساده‌ترین زبان بیان کنید تا مخاطبان خود را ناراضی نکنید؟

علاوه بر این، تلاش برای پیوند دادن همه مبارزات این ورزشکاران از طریق مفهوم مبهم “عظمت” نیز مسطح و رک و پوست کنده توهین آمیز است. هیچ چیز علیه اسکی باز لیندزی فون، اما مرگ پدربزرگش در 30 سالگی واقعاً با ایده رها شدن در خیابان برای مردن در کودکی قابل مقایسه نیست. کد عظمت می‌خواهد باور کنیم که دستور العمل جادویی برای مهارت‌های ورزشی وجود دارد، اما البته که وجود ندارد.

به نظرم قورت دادنش به اندازه کافی آسان است. (صدای خش دار لتیسیا بوفونی اسکیت بورد، تونیک است). و باز هم هیچ کدام از اینها بر عهده ورزشکاران نیست. آنها کاری را انجام می دادند که برای آنها و مدیریتشان منطقی بود. در واقع همه این افراد جذاب هستند. اما فقدان کامل تخیل در بخش هایی از کد عظمت ‘سازندگان این مزخرفات سربی را پایین نگه می دارند.

☆☆☆☆

تماشا کردن کد عظمت در Apple TV +

فصل دو از کد عظمت در 13 می در Apple TV + نمایش داده می شود.

دارای رتبه: TV-PG

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، نظر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …