ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند.

این تبلیغ، که احتمالاً آخرین مورد از این ویدیوهای طولانی تر است، نگاهی به چنین ضمائم کوچکی می اندازد. آنها برای حمل و نگه داشتن اشیا خیلی کوچک بودند، اما این بدان معنا نیست که کاملاً بی استفاده بودند. این نمایش که توسط سر دیوید اتنبرو میزبانی می‌شود، معتقد است که بازوها برای کمک به جذب یک جفت وجود دارد – همانطور که برخی از حیوانات مدرن ویژگی‌های مشابهی دارند که چیزی جز جلب توجه نمی‌کنند.

یک جفت اندام کوچک که نقش مهمی دارند. سیاره ماقبل تاریخ را در Apple TV + تماشا کنید تا دایناسورهایی را که قبلاً هرگز ندیده اید کشف کنید. https://apple.co/_Prehistoric

دنیای دایناسورها را در این رویداد حماسی پنج شبه، از جان فاورو، تهیه‌کننده اجرایی و تولیدکنندگان سیاره زمین، تجربه کنید. با حضور دیوید آتنبرو، سیاره ماقبل تاریخ در اپل تی وی + 23 مه پخش می شود.

با آخرین قسمت امروز که اکنون برای پخش کل فصل اول در دسترس است سیاره ماقبل تاریخ اکنون برای پخش در Apple TV + در دسترس است. برای تماشای به اشتراک ماهانه 4.99 دلار نیاز دارید، در حالی که بسته اشتراک Apple One راه دیگری برای ورود به سرویس پخش است. این گزینه مخصوصاً برای کسانی است که قبلاً برای Apple Music و Apple Arcade پرداخت می کنند.

اگر می خواهید لذت ببرید سیاره ماقبل تاریخ در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …