پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد


اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند.

کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان وجود دارد، برخی از تغییرات در به‌روزرسانی‌های قریب‌الوقوع سیستم‌عامل و برخی دیگر قرار است در پاییز در دسترس قرار گیرند.

پادکست‌های اپل: کنترل‌های قسمت دانلود شده، برنامه‌های اشتراک سالانه، مشارکت‌های پلتفرم میزبانی

به‌روزرسانی‌های جدید عمدتاً تولیدکنندگان محتوا را هدف قرار می‌دهند، اما همچنین به شنوندگان در برخی از مشکلات تکراری کمک می‌کنند.

کنترل‌های قسمت برای آزاد کردن فضای ذخیره‌سازی

iOS 15.5، iPadOS 15.5 و macOS 12.4 دارای ابزارهای جدیدی خواهند بود که به شنوندگان امکان می دهد بارگیری های پادکست انباشته شده را حذف کنند و فضای ذخیره سازی دستگاه خود را آزاد کنند. اینجاست فرقه مکخلاصه به روز رسانی سیستم عامل.

زیر پادکست ها در تنظیمات برنامه در iOS و iPadOS، شنوندگان این فرصت را خواهند داشت که تعداد قسمت‌های اخیر نمایش‌ها را در یک دستگاه دانلود کنند. و این می تواند بر اساس تعداد قسمت ها یا در یک بازه زمانی باشد، مانند هفته گذشته.

آنها می‌توانند به دانلود همه قسمت‌های جدید ادامه دهند، اما عملکرد جدید به آنها اجازه می‌دهد دانلودها را خاموش کنند تا برنامه پادکست فقط از طریق پخش جریانی کار کند. و آنها می توانند آن را در سطح نمایش پیکربندی کنند تا تنظیمات سفارشی برای پادکست های مختلف ارائه دهند.

به‌روزرسانی‌ها قابلیت مرور نمایش‌ها بر اساس فصل و فیلتر کردن قسمت‌ها بر اساس وضعیت را اضافه می‌کنند.

گزینه اشتراک سالانه

علاوه بر این، به‌روزرسانی‌ها به سازندگان پادکست این امکان را می‌دهند که برنامه‌های اشتراک سالانه پادکست‌های ممتاز را در کنار گزینه‌های اشتراک ماهانه ارائه کنند.

اشتراک های سالانه به صورت پیش فرض تبدیل می شوند. در صورت لزوم، اشتراک‌های سالانه صرفه‌جویی در هزینه را نیز به کاربران نشان می‌دهد.

“تحویل نمایندگی”

و به‌روزرسانی‌هایی که در پاییز ارائه می‌شوند به سازندگان پادکست با گزینه‌های میزبانی شخص ثالث کمک می‌کنند.

اپل در بیانیه‌ای اعلام کرد: «امروز اپل «تحویل اختصاصی پادکست‌های اپل» را معرفی کرد، ویژگی جدیدی که به سازندگان اجازه می‌دهد تا صداهای ممتاز خود را از طریق ارائه‌دهندگان میزبان شخص ثالث، آپلود، مدیریت و توزیع کنند. «تحویل واگذاری وظایف عملیاتی اشتراک‌های پادکست را کاهش می‌دهد تا سازندگان بتوانند روی ساخت و بازاریابی کار خود تمرکز کنند».

با استفاده از سیستم تحویل اختصاصی پادکست‌های اپل، سازندگان می‌توانند قسمت‌های پادکست رایگان و ممتاز را مستقیماً با استفاده از ارائه‌دهندگان میزبانی شخص ثالث در پادکست‌های PodApple توزیع کنند.

در حال حاضر، آنها باید نمایش های خود را در پادکست اپل آپلود کنند، خواه از خدمات توزیع جایگزین استفاده کنند یا نه. هنگامی که تحویل واگذار شده راه اندازی شد، آنها می توانند در یک سرویس شرکت کننده آپلود کنند و پادکست اپل به طور خودکار محتوا را دریافت می کند.

به عبارت دیگر، سازندگان برای انتشار قسمت‌های رایگان خود نیازی به عضویت در برنامه پادکست‌های پاداپل ندارند. Acast، ART19، Blubrry، Buzzsprout، Libsyn، Omny Studio و RSS.com در هنگام راه اندازی در پاییز پشتیبانی خواهند شد و ارائه دهندگان هاست بیشتری به مرور زمان اضافه خواهند شد.

در اینجا برخی از اطلاعات مرتبط از سؤالات متداول در مورد اینکه آیا کاربران همچنان نیاز به آپلود صدای ممتاز مستقیماً از طریق Apple Podcasts Connect دارند یا خیر، آمده است:

با فعال بودن Delegated Delivery، دیگر نیازی به آپلود صدای مشترک از طریق Apple Podcasts Connect ندارید، اما در صورت تمایل می‌توانید این کار را انجام دهید. می‌توانید از Apple Podcasts Connect برای بررسی اینکه محتوای ممتاز شما با موفقیت منتشر شده است استفاده کنید و همچنان از Apple Podcasts Connect برای ایجاد کانال‌های جدید، مدیریت اشتراک‌ها، مشاهده تجزیه و تحلیل شنیداری، صادرات گزارش‌های اشتراک و موارد دیگر استفاده می‌کنید.

در صفحه پادکست اپل برای سازندگان بیشتر بخوانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …