پوکمون گو: راهنمای حمله نیهیلیگو

اخبار اپل


با پایان یافتن فصل آلولا، نیانتیک اولین هیولا فوق‌العاده به نام Nihilego را به نمایش گذاشته است. این یک پوکمون مورد انتظار است که نمی خواهید آن را از دست بدهید! خوشبختانه، ما اینجا در iMore قبلاً این راهنما را جمع آوری کرده ایم تا بتوانید تیم خود را آماده کنید. و مطمئن شوید که بهترین لوازم جانبی پوکمون گو ما را بررسی کنید، تا بتوانید برای سفر پوکمون خود به طور کامل مجهز شوید!

Nihilego در پوکمون گو کیست؟

منبع: شرکت پوکمون

UB-01 Symbiont، Nihilego اولین از Ultra Beasts است، یک کلاس خاص از پوکمون های افسانه ای که فقط در Ultra Space یافت می شوند. به ندرت، Ultra Wormholes در منطقه آلولا ظاهر می‌شود و به مردم و پوکمون‌ها به طور یکسان توانایی عبور از دنیای پوکمون و Ultra Space را می‌دهد. Niantic گفته است که این Ultra Wormholes به زودی در Pokémon Go ظاهر می شود و با آنها اولین Ultra Beast ظاهر می شود.

از نظر گیم پلی، Nihilego امیدوارکننده به نظر می رسد. این تنها پوکمون از نوع ترکیبی خود، Rock و Poison است و آمار قابل توجهی دارد. اگرچه بازی‌های اصلی با Ultra Beasts مانند Legendaries رفتار می‌کنند، اما دیتامینرها متوجه شده‌اند که کلاس جداگانه‌ای در Pokémon Go دارند. ما هنوز نمی دانیم که آنها چگونه عمل خواهند کرد، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید تیم های خود را برای رویارویی با این چتر دریایی بین ستاره ای آماده کنید.

استراتژی های Mega Evolution برای Nihilego در Pokémon Go؟

گزینه های انگشت شماری برای Mega Evolution هنگام مقابله با Nihilego وجود دارد که بر نقاط ضعف آن تمرکز می کند: زمین، روان، فولاد و آب.

مگا آئروداکتیل

Pokemon 142 Aerodactyl Mega

منبع: شرکت پوکمون

Mega Aerodactyl با وجود اینکه انواع مناسبی ندارد، مگا پوکمون برتر برای این حمله است. به عنوان یک نوع پرنده و صخره، در برابر آسیب نوع سم مقاومت می کند، اما آسیب بیشتری از حرکات نوع راک می گیرد. این همان نوع Mega Boost را برای شمارنده های دیگر ارائه نمی دهد، اما Aerodactyl به حرکات فولادی و زمینی دسترسی دارد که باعث می شود عملکرد خوبی داشته باشد. بال فولادی و نیروی زمین اگر Mega Aerodactyl را به این مبارزه بیاورید، حرکاتی هستند که می خواهید.

مگا لاتیوس

Pokemon 381 Latios Mega

منبع: شرکت پوکمون

Mega Latios بهترین انتخاب بعدی در برابر Nihilego در خلاء است. همه شمارنده های بالا از نوع Ground هستند، بنابراین احتمالاً همان نوع Mega Boost را ارائه نخواهد کرد. با این حال، به عنوان یک نوع روانی و اژدها، و همچنین یک مگا لجندری، می تواند آسیب های زیادی را در این مبارزه وارد کند. اگر قصد دارید با Mega Latios همراه باشید، باید بدانید ضربه سر ذن و روانی و ضرری ندارد که با مهمانی حمله خود هماهنگ کنید تا چند نوع روانی دیگر را به همراه داشته باشید.

مگا کنگاسخان

Pokemon 115 Kangaskhan Mega

منبع: شرکت پوکمون

مگا کانگاسخان نیز با وجود نداشتن برتری تیپ، مقابل نیهیلیگو عملکرد خوبی دارد. به عنوان یک نوع عادی، بعید است که Nihilego حرکاتی داشته باشد که بتواند آسیب فوق العاده موثری داشته باشد و به حرکات چشمگیر از نوع زمین دسترسی داشته باشد. سیلی گلی و زمين لرزه ست حرکتی است که می خواهید و اگر مگا کانگاسخان را همراه خود بیاورید، نیازی به هماهنگی با حزب حمله خود نخواهید داشت.

تذکرات ارجمند

در حالی که آنها عملکرد خوبی نخواهند داشت، Pokémon های Mega Evolved زیر نیز می توانند برای این حمله کار کنند:

بهترین شمارنده برای Nihilego در Pokémon Go چیست؟

Nihilego یک نوع Rock and Poison با دسترسی به حرکات Poison و Rock است. از نقاط ضعف آن می توان به نوع زمینی، فولادی، آبی و روانی اشاره کرد. با این حال، Ground یک ضعف مضاعف است، بنابراین باید اولین انتخاب شما باشد.

Rhyperior

Pokemon 464 Rhyperior

منبع: شرکت پوکمون

تکامل Sinnoh Stone Gen I’s Rhydon، Rhyperior بهترین شمارنده غیر سایه برای Nihilego است. این آسیب از نوع Ground و Rock در مقابل آسیب نوع Poison و Rock مقاومت می کند. Rhyperior تکامل یک پوکمون Gen I مشترک است و درمان روز جامعه را داشته است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال این شانس را داشته اند که آن را به فهرست خود اضافه کنند. سیلی گلی و زمين لرزه حرکاتی هستند که می خواهید Rhyperior شما برای این مبارزه بداند.

Excadrill

Pokemon 530 Excadrill

منبع: شرکت پوکمون

بعدی Excadrill ژنرال V است. Excadrill از نوع زمینی و فولادی است که در برابر آسیب های نوع Poison و Rock بسیار مقاوم است. همچنین بسیار قابل دستیابی است، برای تکامل کامل تنها به 50 Candy نیاز دارد و اولین مرحله مشترکی دارد که در رویدادها به نمایش گذاشته شده است. اگر Excadrill را به این مبارزه بیاورید، حتماً می خواهید سیلی گلی برای حرکت سریع آن و Drill Run برای متهم

لاندوروس (Therian)

Pokemon 645 Landorus Therian

منبع: شرکت پوکمون

یکی از نیروهای افسانه ای طبیعت، Landorus گزینه عالی دیگری برای این مبارزه است. در حالی که هر دو فرم کار می کنند، فرم Therian گزینه بهتری در اینجا است، اما هر دو چندین بار در Raid ها اجرا شده اند و Candy را به اشتراک می گذارند، که باعث آسان تر شدن آن می شود. به عنوان یک نوع زمینی و پرنده، Landorus آسیب کمتری از حرکات نوع Poison می گیرد. شات گلی و زمين لرزه حرکاتی هستند که می خواهید Landorus شما در مقابل Nihilego بداند.

گارچومپ

Pokemon 445 Garchomp

منبع: شرکت پوکمون

Garchomp یک شبه افسانه ای که در ابتدا در منطقه Sinnoh ژنرال IV با آن روبرو شد، یک انتخاب عالی برای مبارزه با Nihilego است. به عنوان یک نوع زمین و اژدها، آسیب کمتری از هر دو نوع حرکت Rock و Poison می گیرد. مرحله اول آن، Gible در چندین رویداد، از جمله روز جامعه، نمایش داده شده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال در حال حاضر یک یا دو Garchomp را در اختیار دارند. اگر یکی را به این مبارزه می آورید، باید بدانید شات گلی و نیروی زمین.

Landorus (تجسم)

Pokemon Landorus Incarnate

منبع: شرکت پوکمون

در حالی که شکل Therian Landorus ترجیح داده می شود، Landorus Incarnate نیز یک پیشخوان برای Nihilego است. حتی بیشتر از همتای Therian خود در حملات بوده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال این شانس را داشته اند که تعداد زیادی را بگیرند. همچنین از نوع زمینی و پروازی است که به آن در برابر آسیب های نوع Poison مقاومت می کند. شات گلی و نیروی زمین حرکات انتخابی برای Incarnate Landorus در این حمله هستند.

گلورک

Pokemon 623 Golurk

منبع: شرکت پوکمون

Unovan Golurk یکی دیگر از شمارنده های عالی برای Nihilego است. این از نوع Ghost and Ground است، بنابراین در برابر آسیب های نوع Rock و Poison مقاومت می کند. Golurk و مرحله اول آن، Golett در رویدادها، تخم‌ها و حمله‌ها به نمایش درآمده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال این شانس را داشته‌اند که آن را بگیرند و تکامل دهند. سیلی گلی و نیروی زمین مجموعه حرکتی است که می خواهید Golurk شما برای این مبارزه بداند.

گرودون

Pokemon 383 Groudon

منبع: شرکت پوکمون

طلسم افسانه ای پوکمون روبی، گرودون یک انتخاب واضح برای مقابله با نیهیلیگو است. این یک نوع زمین خالص است، بنابراین در برابر آسیب های نوع Rock و Poison مقاومت می کند. Groudon همچنین بارها و بارها در Pokémon Go نمایش داده شده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال قبلاً یک زوج دارند. اگر گرودون را به این مبارزه می آورید، باید بدانید شات گلی و زمين لرزه.

ریدون

Pokemon 112 Rhydon

منبع: شرکت پوکمون

در حالی که Rhyperior عملکرد بسیار بهتری خواهد داشت، اگر سنگ Sinnoh و/یا آب نبات را نداشته باشید، Rhydon همچنین یک پیشخوان برای Nihilego است. همچنین از نوع Ground and Rock است، بنابراین در برابر آسیب‌های Poison و Rock مقاومت می‌کند، و گرفتن و تکامل آن فوق‌العاده آسان است، زیرا از روز اول در بازی بوده و در بسیاری از رویدادها حضور داشته است. سیلی گلی و زمين لرزه حرکاتی هستند که می خواهید رایدون شما برای این مبارزه بداند.

کروکودیل ها

Pokemon 553 Crocodiles

منبع: شرکت پوکمون

کروکودیل که در ابتدا در منطقه Unova Gen V با آن مواجه شد، یکی دیگر از گزینه های عالی برای این مبارزه است. این یک نوع زمین و تاریک است، بنابراین در برابر Rock و Poison مقاومت می کند. متأسفانه، Krookodile فقط از طریق تکامل به دست می‌آید و مرحله اول آن فقط در 12KM Strange Eggs در دسترس است که از دست رهبران تیم GO Rocket نجات یافته است، بنابراین بسیاری از بازیکنان حتی یک آب نبات کمتر برای تقویت آن ندارند. با این حال، اگر یکی دارید، می خواهید کروکودیل شما بداند سیلی گلی و زمين لرزه هنگام مواجهه با نیهیلیگو

ماموسواین

Pokemon 473 Mamoswine

منبع: شرکت پوکمون

آخرین اما نه کم اهمیت ترین Mamoswine ژنرال IV است. این نوع Ice and Ground در برابر آسیب نوع Poison مقاومت می کند و آسیب استاندارد را از حرکات نوع Rock می گیرد. Mamoswine در رویدادهایی از جمله روز جامعه و روز بخور به نمایش گذاشته شده است، بنابراین اکثر بازیکنان فعال این شانس را داشته اند که این پوکمون ماموت پشمالو را شکار کرده و تکامل دهند. اگر ماموسواین را با خود می آورید، می خواهید سیلی گلی برای حرکت سریع آن و بولدوز برای حرکت شارژ آن

پشتیبان گیری؟

اگرچه اکثر بازیکنان می توانند تیمی از بهترین کانترها را تشکیل دهند، اما اگر در تیم خود شکافی پیدا کردید، پشتیبان های زیادی وجود دارند که در گروه های بزرگتر به خوبی کار می کنند. فقط مطمئن شوید که در حال طفره رفتن هستید و هر یک از موارد زیر می تواند پشتیبان مناسبی باشد:

 • گولم با سیلی گلی و زلزله
 • Mewtwo با Confusion و Psystrike
 • دونفان با سیلی گلی و زلزله
 • هوپا (بی بند) با سردرگمی و روانی
 • متاگروس با پانچ گلوله و زلزله
 • فلایگون با شات گلی و قدرت زمین
 • باتلاق با گل و لای و زلزله
 • هوپا (محصور) با سردرگمی و روانی
 • هو اوه با قدرت پنهان (زمین) و زلزله
 • لرزه خیز با شات گل و نیروی زمین
 • آلولان دوگتریو با سیلی گلی و زلزله
 • Terrakion با ضربه سر ذن و زلزله
 • Hippowdon با Thunder Fang و Earth Power
 • گاسترودون با سیلی گلی و قدرت زمین
 • کینگلر با شوت گلی و خرچنگ
 • جیراچی با سردرگمی و هوس عذاب
 • اسپئون با سردرگمی و روانی
 • Latios با Zen Headbutt و Psychic
 • Nidoking با Fury Cutter و Earth Power

سایه پوکمون؟

تعادل مجدد Shadow Pokémon نجات یافته از Team GO Rocket آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. نه تنها آمار آنها افزایش می یابد، بلکه در طول رویدادهای خاص یا با Elite TM، امکان تغییر حرکت آنها وجود دارد. اگر هر یک از پوکمون‌های زیر را با ست حرکت مناسب داشته باشید، در این Raid بسیار خوب عمل می‌کنند:

 • سایه ماموسواین با سیلی گلی و بولدوزه
 • Shadow Mewtwo با Confusion و Psystrike
 • Shadow Swampert با شات گلی و زلزله
 • Shadow Flygon با Mud Shot و Earth Power
 • Shadow Metagross با پانچ گلوله و زلزله
 • Shadow Ho-Oh با قدرت پنهان (زمین) و زلزله
 • Shadow Hippowedon با Thunder Fang و Earth Power
 • Shadow Nidoking با Fury Cutter و Earth Power
 • سایه الکاظم با سردرگمی و روانی
 • ساندلش سایه با شات گلی و زلزله
 • Shadow Aerodactyl با بال فولادی و قدرت زمین
 • Shadow Exeggutor با سردرگمی و روانی
 • Shadow Gallade با سردرگمی و روانی

توجه: Shadow Mamoswine و Shadow Mewtwo از پوکمون های دیگر در لیست بهترین شمارنده ها، از جمله Megas، بهتر عمل می کنند.

چند بازیکن برای شکست دادن Nihilego در پوکمون گو لازم است؟

ما هنوز نمی دانیم که برای شکست دادن Nihilego به چند بازیکن نیاز داریم، اما دیتامینرها پیشنهاد می کنند که Ultra Beasts یک کلاس کاملاً متفاوت از raid هستند، بنابراین انتظار داشته باشید که این یک حمله چالش برانگیز باشد.

شرایط آب و هوایی که می تواند بر این Raid تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • هوای نیمه ابری حرکات نوع راک Nihilego را تقویت می کند
 • هوای ابری / ابری حرکات نوع Poison آن را تقویت می کند
 • آفتابی / هوای صاف شمارنده های نوع زمینی شما را تقویت می کند
 • برف شمارنده های نوع فولادی شما را تقویت می کند
 • آب و هوای باد می‌تواند شمارنده‌های نوع روانی شما را تقویت کند
 • باران شمارنده های نوع آب شما را تقویت می کند

درباره مقابله با Nihilego در پوکمون گو سؤالی دارید؟

آیا در مورد بازی Ultra Beast Nihilego در Pokémon Go سؤالی دارید؟ نکاتی برای مربیان همکار خود دارید؟ آنها را در نظرات زیر رها کنید، و مطمئن شوید که Pokédex کامل ما را بررسی کنید، بنابراین می توانید بهترین باشید که هیچ کس تا به حال نبوده است!مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …