چرا 10 هفته منتظر مک بوک پرو یا مک استودیو جدید هستید؟

مونتاژ مک بوک پس از قفل شدن COVID-19 مجدداً راه اندازی می شود: در انتهای تونل زمان های طولانی انتظار مک بوک پرو، نوری روشن است.
اخبار اپل


می‌توانید COVID-19 را به دلیل انتظار طولانی برای مک‌های جدید مقصر بدانید.
تصویر تصویر: فرقه مک

زمان انتظار برای برخی از مک‌بوک‌ها و مک‌های رومیزی تا ماه اوت ادامه دارد. تولیدکننده اپل Quanta Computer به سادگی نمی تواند واحدهای کافی برای پاسخگویی به تقاضا را جمع آوری کند، زیرا کارگران آن در قفل طولانی مدت COVID-19 شورش می کنند.

با این حال، تاخیرهای ناشی از قرنطینه ها، که توسط دولت چین در تلاش برای کنترل شیوع COVID-19 اعمال می شود، فقط برای مشتریان آزاردهنده نیست. اپل پیش بینی می کند که این مشکل به معنای ضربه زدن به درآمد 8 میلیارد دلاری آن باشد.

قفل‌های COVID-19 مشتریان را منتظر مک بوک می‌گذارد

پیدا کردن برخی از داغ‌ترین مک‌های اپل نیز سخت‌ترین است. مصرف‌کنندگانی که به دنبال پیکربندی‌های متعدد MacBook Pro، Mac Studio یا Studio Display 2021 هستند، منتظر منتظر ماندن ماه‌ها هستند.

این محصولات توسط Quanta در کارخانه های شانگهای مونتاژ می شوند. اما تلاش دولت چین برای کنترل شیوع کووید-19 در جمعیت 25 میلیونی این شهر، تولید را با مشکل مواجه کرده است.

کارمندان کوانتا مجبور می شوند در خوابگاه های کارخانه مونتاژ بمانند. هفته هاست که آنها فقط اجازه رفتن به خوابگاه یا سر کار را دارند. ناامیدی برای برخی از آنها بسیار زیاد است.

کارگران شرکت کوانتا کامپیوتر که عمدتاً دستمزد پایینی دارند، تقریباً دو ماه در یک حباب گرفتار شده، با فرمان دولتی محصور شده و از دنیای خارج جدا شده‌اند، خواستار آزادی بیشتر هستند و شروع به شورش علیه ناظران خود می‌کنند. بلومبرگ.

گزارش شده است که کارگران به خوابگاه مدیران کوانتا حمله کردند و خواستار آزادی بیشتر و دستمزد اضافی شدند.

آنها در حالی که کار نمی کنند ۱۲ تا یک اتاق زندگی می کنند. و هیچ کس نمی داند که چین چه زمانی – یا اگر – قرنطینه های COVID-19 خود را کاهش دهد.

وضعیت متأسفانه هفته ها است که ایجاد شده است. در اوایل ماه مه، شورش در کارخانه شانگهای در میان کارگرانی که می خواستند برای خرید مایحتاج خود را ترک کنند، رخ داد.

疑 疑 不满 「闭环 生产」 防疫 防疫 太 严】 【广 达 上海 厂 惊 传 员工 「暴动」】】 刚 局部 复工 上海 广 广 达 子公司 上海 达丰 电子 ((5 日) 晚 发生 员工 「暴动」。 。。 , , 名 年轻 员工 不 听 指挥 , 纷纷 跳 过 门口 跑开 , , 冲出 封锁线 与 警卫 冲突。 据悉 员工 因 , , , , 外出 购买 购买 tt tt https: /// t co / 3GpeBjHqG3

جمع بندی بلومبرگ از مشکلات Quanta عبارت است از “درگیری های خشونت آمیز، افزایش عفونت ها و طبقات خالی کارخانه”. این به این زودی ها مک های جدید را به دست مشتریان نمی رساند.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …