چرا Outlanders بازی مورد علاقه من برای آیفون است [Awesome Apps]

اخبار اپل


وقتی نوبت به بازی کردن و انجام یک بازی در آیفون می‌رسد، من عاشق بارگیری هستم خارج از کشور و می بینم که جامعه روستاییان من چقدر طول می کشد تا همه چیز از هم بپاشد و جامعه منفجر شود.

شاید کمی عمیق به نظر برسد، اما خارج از کشور دور از آن است. این عنوان اپل آرکید سرشار از سرگرمی های تاکتیکی است و ارزش دیدن را دارد.

Outlanders: بازی نهایی سیم کارت برای آیفون

خارج از کشور بی شباهت به بازی های سیم کارت تمدن نیست عصر عجایب، جنگ تمام عیار و البته – تمدن سید مایر. اما برخلاف آن عناوین حماسی، خارج از کشور برای آیفون کوچک شده است. در انجام این کار، بر یک عنصر اصلی تمرکز دارد: زنده نگه داشتن دهکده شما.

یک بازی جدید در خارج از کشور شما را با هفت بزرگسال، چهار کودک، انباری از منابع و چند ساختمان کلیدی راه می‌اندازد. از اینجا، شما وظیفه دارید از این منابع برای شکل دادن به شهر خود استفاده کنید. یک کابین چوب‌بر برای برداشت کنده‌های بیشتر، یک کارخانه چوب بری برای تبدیل آن کنده‌ها به تخته یا یک کلبه برای جمع‌آوری قارچ‌ها و توت‌هایی که در آن نزدیکی رشد می‌کنند بسازید. بیشتر ساختمان‌ها نیاز دارند که روستاییان به آنها اختصاص داده شوند – و هرچه تعداد بیشتری را اختصاص دهید، خروجی آن ساختمان بیشتر می‌شود.

بازی Outlanders sim در آیفون: کلی سرگرمی تاکتیکی.
کلی سرگرمی تاکتیکی
اسکرین شات: جو وایت / فرقه مک

خارج از کشورطیف متنوع ساختمان ها به این معنی است که می توانید سبک های مختلف بازی را انتخاب کنید. می توانید به مزرعه های سنگین بروید و مزارع محصولات مختلف را بکارید. یا این گزینه وجود دارد که روستاییان خود را با میوه های باغات نگهداری کنید. اگر احساس سخاوتمندی می کنید و می خواهید به شهر خود قند بیشتری بدهید، یک نانوایی برای نان یا حتی یک کارخانه آب نبات بسازید.

تا زمانی که غذا وجود دارد، همه چیز باید خوب باشد. اما اگر آن را تمام کنید، روستاییان شما به زودی گرسنگی خواهند مرد، جمعیت شما به سرعت کاهش می یابد و ساختمان ها کسی را ندارند که آنها را سرپا نگه دارد. این به نوبه خود منجر به کاهش تولید غذا از کلبه ها، مزارع و نانوایی های شما می شود.

توصیه ما؟ از قبل برنامه ریزی کنید، با دقت قدم بردارید – و تا جایی که می توانید ذخیره کنید.

اگر می‌خواهید در بازی آیفون Outlanders موفق شوید، هوشمند بسازید، سریع برداشت کنید.
هوشمند بسازید، سریع برداشت کنید.
اسکرین شات: جو وایت / فرقه مک

خوشبختانه، بازیکنان تعدادی ترفند در آستین خود دارند. یکی احکام است. اینها به کاربران اجازه می دهد تا با صدور دستورات در سطح شهر، رفتار جمعیت خود را هدایت کنند. احکام مربوط به جیره بندی غذا، سخت کار کردن یا پرهیز از… خوب، تولید مثل (که منجر به رشد بیشتر جمعیت نمی شود) همگی برای استقرار در دسترس هستند.

در حالی که احکام ممکن است به بازیکنان کمک کند، اما بر سطح شادی روستاییان تأثیر می‌گذارند. مردم شهر سطح معینی از دخالت دولت را تحمل می کنند، اما اگر سطح شادی بیش از حد پایین بیاید، روستاییان شورش خواهند کرد.

استراتژی Outlanders: احکام می توانند کمک کنند - اگر روستاییان شما آنها را تحمل کنند!
احکام می توانند کمک کنند – اگر روستاییان شما آنها را تحمل کنند!
اسکرین شات: جو وایت / فرقه مک

آنچه در آن پدیدار می شود خارج از کشور یک عمل متعادل کننده دقیق است که در آن بازیکنان به دقت تعداد جمعیت، سطوح شادی و منابع را کنترل می کنند. بازیکنان همچنین می توانند با ایجاد نقشه های چالش برانگیزتر (یا نقشه هایی با تقاضای کمتر، بسته به اولویت) شروع کنند. به سادگی عواملی مانند اندازه نقشه، منابع اولیه و طبیعی و جمعیت را تغییر دهید.

خارج از کشور مقدار زیادی سرگرم کننده است – گاهی اوقات خسته کننده و اعصاب خردکن است، اما وقتی همه چیز طبق برنامه پیش می رود بسیار رضایت بخش است. آن را برای یک چرخش بردارید و ببینید چقدر می توانید دوام بیاورید.

قیمت: رایگان با اشتراک Apple Arcade (4.99 دلار در ماه با استفاده آزمایشی رایگان)

دانلود از: iOS و iPadOS App Store

Awesome Apps یک سری جدید است که بهترین برنامه های موجود را برجسته می کند. ما برنامه های مورد علاقه خود و همچنین برنامه های جدید و قابل توجه را ارائه خواهیم کرد. برنامه ها متحول کننده هستند و اینها بهترین هستند.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …