چگونه با اپلیکیشن Apple Watch Camera Remote سلفی های خیره کننده بگیرید

اخبار اپل


همه می دانند که اپل واچ یک همراه عالی برای سلامتی و تناسب اندام است. اما آیا می دانستید که برای گرفتن سلفی نیز مفید است؟ این به لطف بهترین راز نگهداری شده اپل واچ است: برنامه Camera Remote.

این برنامه ساعت ضروری، بازی سلفی شما را ارتقا می‌دهد و به شما امکان می‌دهد عکس‌های چاپلوس‌تری بگیرید، با ترکیب‌بندی‌های بهتر، ژست‌های جالب‌تر و خیلی چیزهای دیگر.

من همیشه از آن برای عکس گرفتن استفاده می کنم فرقه مک، و من در طول راه چند ترفند یاد گرفتم. بنابراین در اینجا راهنمای قطعی من برای گرفتن سلفی بهتر با اپل واچ است.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

چگونه از اپلیکیشن Camera Remote اپل واچ برای سلفی بهتر استفاده کنیم

همه این عکس‌ها سلفی‌هایی هستند که من با برنامه Apple Watch Camera Remote گرفتم.
عکس: گراهام باور / فرقه مک

مشکل گرفتن سلفی

سلفی گرفتن آسان نیست. تقریباً غیرممکن است که آیفون را به اندازه کافی دور نگه دارید تا یک عکس خوب بگیرید. دستات خیلی کوتاهه اگر دوربین را خیلی نزدیک به صورت خود بگیرید، منظره عجیبی ایجاد می کند که بینی شما را بزرگ نشان می دهد. همچنین سخت است که تمام بدن خود را در تصویر نشان دهید.

و سپس دوربین جلو قرار دارد. اپل در طول سال‌ها پیشرفت‌های بزرگی در آن ایجاد کرد – و قرار است یک ارتقا سخت‌افزاری بزرگ در آیفون 14 دریافت کند – اما هنوز به خوبی دوربین پشتی نیست. این ناامید کننده است که بدانید اگر فقط می توانستید گوشی را بچرخانید می توانستید عکس بسیار بهتری بگیرید.

میله های سلفی به شما فاصله بیشتری می دهند، اما همچنان از دوربین جلو استفاده می کنید. (به‌علاوه، میله‌های سلفی دردسرساز هستند.) جایگزین بهتر این است که از چیزی که قبلاً همه جا با خود می‌بردید استفاده کنید: Apple Watch.

اپل واچ خود را به کنترل از راه دور دوربین تبدیل کنید که نمی دانستید به آن نیاز دارید

همانطور که از نامش پیداست، اپلیکیشن Camera Remote به شما امکان می دهد دوربین آیفون خود را از راه دور کنترل کنید. می‌توانید تنظیمات را تنظیم کنید، منظره یاب را بررسی کنید و دکمه شاتر را فشار دهید، همه از مچ دست خود.

استفاده از آن آسان است، اما خصلت هایی دارد که کمی به آن عادت می کنید.

آیفون خود را به سمت اپل واچ خود بگیرید که با دوربین کنترل از راه دور کار می کند تا جلوه بازخورد سه گانه ای داشته باشید.
آیفون خود را به سمت اپل واچ خود بگیرید که با دوربین کنترل از راه دور کار می کند تا جلوه بازخورد سه گانه ای داشته باشید.
عکس: گراهام باور / فرقه مک

برنامه Camera Remote کمی عجیب است

هنگامی که برنامه ساعت Camera Remote را راه اندازی می کنید، زمانی که به برنامه Camera در آیفون شما متصل می شود، کمی تأخیر ایجاد می شود. گاهی اوقات این کار می کند، اما اغلب این کار را انجام نمی دهد و روی صفحه خالی متوقف می شود.

مطمئن ترین راه برای جلوگیری از این امر انجام دو کار است قبل از برنامه Camera Remote را در Apple Watch خود باز می کنید:

  1. قفل آیفون خود را باز کنید
  2. مطمئن شوید که برنامه دوربین است نه در حال حاضر در حال اجرا.

برنامه ساعت Camera Remote باید برنامه Camera iPhone را به طور خودکار راه اندازی کند. بهتر است اجازه دهید این کار را انجام دهد، نه اینکه خودتان هر دو برنامه را باز کنید.

هنگامی که اتصال برقرار شد، باید نمای دوربین آیفون خود را دقیقاً در مچ دست خود مشاهده کنید. که خیلی مرتبه اگر فقط یک صفحه خالی می بینید، Digital Crown را فشار دهید تا به صفحه ساعت برگردید. بررسی کنید تا مطمئن شوید قفل آیفون شما باز است و برنامه دوربین باز نیست، سپس دوباره امتحان کنید.

نحوه استفاده از برنامه Camera Remote

طرح‌بندی برنامه Camera Remote مشابه برنامه دوربین در آیفون است. بیشتر صفحه توسط منظره یاب اشغال می شود. یک دکمه بزرگ، سفید و دایره‌ای دایره‌ای در پایین وجود دارد. در سمت راست دکمه شاتر، یک دکمه بیضی کوچکتر (…) وجود دارد. برای گزینه های بیشتر روی این ضربه بزنید. در اینجا می توانید بین دوربین های جلو و عقب سوئیچ کنید و حالت Live Photos، Flash و HDR را فعال کنید. همچنین گزینه ای برای تایمر سه ثانیه ای وجود دارد – بعداً در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

درست مانند برنامه دوربین آیفون، می‌توانید روی قسمت‌هایی از صفحه ضربه بزنید تا نور و فوکوس آن قسمت از تصویر را بهینه کنید. همچنین می توانید از Digital Crown ساعت برای بزرگنمایی و کوچکنمایی استفاده کنید.

کنترل های بیشتری در آیفون شما وجود دارد

برنامه Camera Remote به شما امکان دسترسی به همه کنترل ها را نمی دهد. گزینه های بیشتری وجود دارد که فقط در برنامه دوربین در آیفون شما قابل دسترسی هستند.

یکی از مواردی که مخصوصاً به سلفی ها مربوط می شود، گزینه زاویه باز در دوربین جلو است. فقط روی نماد دو فلش در پایین صفحه ضربه بزنید تا بیشتر تصویر (در آیفون 11 یا جدیدتر) نمایان شود.

اگر می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، حالت پرتره (در آیفون X یا جدیدتر) و حالت ویدیو نیز باید در آیفون شما فعال باشد. اما هنگامی که به حالت ویدیو تغییر می‌کنید، می‌توانید از برنامه Camera Remote برای مکث و ضبط ویدیو استفاده کنید.

پیدا کردن زاویه مناسب برای سلفی عالی

آیفون خود را به دیواری در سطح زمین تکیه دهید تا چشم اندازی چشمگیر داشته باشید.
آیفون خود را به دیواری در سطح زمین تکیه دهید تا چشم اندازی چشمگیر داشته باشید.
عکس: گراهام باور / فرقه مک

هنگامی که تمام تنظیمات مناسب را انجام دادید، باید آیفون خود را در موقعیتی قرار دهید تا عکس بگیرید. سعی کرده‌ام آن را به دیواری در پیاده‌رو تکیه دهم، آن را روی یک نیمکت نگه دارم و حتی آن را در شاخه‌های درخت متعادل کنم. هر کاری که انجام می دهید، مطمئن شوید که یک قاب آیفون خوب برای محافظت از آن در برابر خط و خش دارید. و بررسی کنید تا مطمئن شوید کسی در اطراف نیست که بتواند آن را بدزدد.

استراحت دادن آیفون خود در پیاده رو می تواند چشم اندازهای چشم نوازی ایجاد کند. اما برای داشتن یک عکس طبیعی تر، باید آیفون خود را تا سطح چشم بالا ببرید. برای این کار، من از پایه Joby GorillaPod استفاده می کنم. این لوازم جانبی مفید دارای پایه های سه پایه انعطاف پذیر است که می تواند تقریباً هر چیزی را بپیچد. همچنین دارای آهنرباهای قوی برای اتصال به سطوح فلزی است. آنقدر سبک و جمع و جور است که به راحتی می توانم آن را در تمرین با خودم ببرم.

(از طرف دیگر، می توانید پهپاد جدید اسنپ چت Pixy را که به طور خاص برای گرفتن عکس های سلفی طراحی شده است، امتحان کنید. این پهپاد به معنای واقعی کلمه در هوا شناور می شود تا زاویه مناسب را پیدا کند. اما از آنجایی که یک دوربین یکپارچه دارد، نمی توانید از آن با کنترل از راه دور دوربین اپل واچ استفاده کنید. .)

در اینجا، من وانمود می‌کنم که از برنامه Workout استفاده می‌کنم در حالی که در واقع از کنترل دوربین برای گرفتن سلفی استفاده می‌کنم.
در اینجا، من وانمود می‌کنم که از برنامه Workout استفاده می‌کنم در حالی که در واقع از کنترل دوربین برای گرفتن سلفی استفاده می‌کنم.
عکس: گراهام باور / فرقه مک

اکنون برای گرفتن عکس آماده هستید

هنگامی که آیفون شما در موقعیت خود قرار دارد، آخرین مرحله این است که در واقع عکس بگیرید.

از منظره یاب در برنامه Camera Remote استفاده کنید تا مطمئن شوید بهترین ظاهر خود را دارید. سپس قاب را به دقت تنظیم کنید. اگر جهت آیفون شما عمودی باشد، بالا و پایین تصویر منظره یاب بر روی صفحه نمایش ساعت شما بریده می شود. در حالت افقی، کل تصویر را با نوارهای سیاه در بالا و پایین خواهید دید.

سپس، تایمر سه ثانیه ای را فعال کنید تا هنگام عکاسی به ساعت خود نگاه نکنید. تأخیر در گرفتن عکس برای سه ثانیه به شما زمان کافی برای نگاه کردن و لبخند زدن می دهد. وقتی عکس می‌گیرم برای نشان دادن از تایمر استفاده نمی‌کنم فرقه مک مقالات چون قرار است به صفحه نمایش نگاه کنم. بنابراین، در عکس هایی که به نظر می رسد دارم پیشرفت خود را در برنامه Workout بررسی می کنم، در واقع با کنترل از راه دور دوربین سلفی می گیرم.

هنگامی که از دوربین با تایمر فعال استفاده می کنید، فلاش آیفون شما هر نیم ثانیه یکبار چشمک می زند تا به شما شمارش معکوس بدهد. سپس در حین گرفتن عکس، صدای غرش لمسی را از ساعت احساس خواهید کرد. قبل از حرکت صبر کنید تا صدای غرش تمام شود.

پس از آن، می توانید عکسی را که به تازگی گرفته اید در برنامه Camera Remote بررسی کنید. فقط روی مربع کوچکی که در گوشه سمت چپ پایین صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید. در صورت تمایل از Digital Crown برای زوم کردن برای جزئیات بیشتر استفاده کنید.

با برنامه Apple Watch Camera Remote خود را در تصویر قرار دهید

هنگامی که سر خود را به نکات عجیب و غریب آن بشناسید، کنترل از راه دور دوربین اپل واچ یک برنامه کوچک ضروری است. این واقعا بهترین راه برای گرفتن سلفی با آیفون است. پس چرا آن را امتحان نکنید، خلاق باشید و بازی سلفی خود را بالا ببرید!مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …