چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

اخبار اپل


توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند.

وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست ندارید، می توانید به سادگی اکانت های مختلف را دنبال کنید و تجربه ای کاملا متفاوت داشته باشید.

توجه به این نکته مهم است که هیچ یک از دوستان من ده ها هزار دنبال کننده ندارند و/یا مرتباً در توییتر مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرند. این می تواند تجربه بسیار متفاوتی خارج از قدرت کنترل، به بیان ساده باشد.

توییتر تغییر کرده است، و اکنون، افرادی که شما آنها را دنبال می‌کنید ممکن است اصلاً تأثیر کمی بر آنچه در توییتر می‌بینید داشته باشند. در اینجا نکات من در مورد چگونگی بازگرداندن کنترل خط زمانی خود و لذت بردن از توییتر وجود دارد.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

چگونه توییتر را بهتر کنیم

اینها پنج نکته برتر توییتر من هستند:

1. ریتوییت را برای اکثر افراد خاموش کنید

من افرادی را که دنبال می‌کنم دنبال می‌کنم، زیرا می‌خواهم با زندگی، کار یا آنچه که می‌گویند همراه باشم. من اغلب به چه چیزی اهمیت نمی دهم آنها در توییتر مشاهده کنید، اما زمانی که مردم با رها کردن بی‌ملاحظه، بازتوییت شما را دنبال می‌کنند، به‌سرعت بیش از 90 درصد از جدول زمانی شما با توییت‌هایی از افرادی که نمی‌شناسید پر می‌شود.

با ضربه زدن روی سه نقطه و ضربه زدن روی Turn Off Retweets (تویتر) یا Disable Retweets (Aviary) ریتوییت ها را برای یک شخص خاموش کنید. ببخشید لوئیس
اسکرین شات: D. Griffin Jones / Cult of Mac

به محض اینکه شخص جدیدی را دنبال می کنم، روی آن ضربه می زنم سه نقطه در نمایه آنها و ضربه بزنید Retweets را خاموش کنید.

اکنون، برخی از افراد هستند که من مطمئناً ریتوییت‌ها را روی آنها می‌گذارم – گروهی منتخب از افراد که در یک روز چیزهای زیادی را بازتوییت نمی‌کنند و علایقشان با من همخوانی دارد. من شما را تشویق می کنم که ریتویت را برای اکثر افرادی که دنبال می کنید غیرفعال کنید.

2. از یک برنامه توییتر متفاوت استفاده کنید

بسیاری از مردم نمی دانند که به صورت رایگان، می توانید از یک برنامه توییتر متفاوت استفاده کنید که هیچ تبلیغاتی ندارد، جدول زمانی شما را با “توییت های پیشنهادی” پر نمی کند و شما را مجبور نمی کند موضوعاتی را که ممکن است دنبال کنید. پسندیدن. “

می‌توانید یک کلاینت شخص ثالث توییتر را دانلود کنید فقط توییت های افرادی که دنبال می کنید، به ترتیب زمانی. در اینجا سه ​​گزینه برای شروع شما وجود دارد که همه آنها دارای برنامه برای iPhone، iPad و Mac هستند:

Aviary (چپ)، Neptune (وسط) و Tweetdeck (راست).
Aviary (چپ)، Neptune (وسط) و Tweetbot (راست).
اسکرین شات: D. Griffin Jones / Cult of Mac

Aviary مشتری انتخابی من در توییتر است. ساخته شده توسط شهاب محبوب، دارای یک رابط کاربری بسیار ساده و قابل تنظیم است. من فقط برگه هایی برای جدول زمانی، اشاره ها و نمایه خود دارم. یکی از ویژگی‌هایی که من در Aviary دوست دارم، توانایی اشتراک‌گذاری یک توییت به‌عنوان یک عکس با فرمت زیبا به جای یک اسکرین شات است. Aviary فقط 4.99 دلار قیمت دارد، که به نظر من برای برنامه ای که هر روز استفاده می کنم ارزش آن را دارد.

Neptune یک مشتری رایگان توییتر توسط توسعه دهنده مستقل است ایتان لیپنیک. از نظر بصری، طراحی مدرن و متمایز به سبک “شکلی حباب” لیپنیک دارد که در برنامه های او مشترک است. از نظر ویژگی‌ها سبک‌تر است، اما برنامه‌ای که زمانی یک برنامه پولی بود، اکنون برای استفاده کاملا رایگان است.

Tweetbot یک کلاینت قدرتمند برای کاربران حرفه ای است. می‌توانید فیلترهای بی‌صدا ویژه‌ای ایجاد کنید تا موضوعات را از خط زمانی خود دور نگه دارید، جدول‌های زمانی و فهرست‌های سفارشی را برای موضوعات مختلف ایجاد کنید، نماهای چند ستونی را در iPad تنظیم کنید و موارد دیگر. همه چیز بسیار قابل تنظیم است. اگر زمان زیادی را در توییتر سپری می کنید و می خواهید کنترل دقیقی بر جدول زمانی خود داشته باشید، باید Tweetbot را بررسی کنید. یک ماه امتحانش رایگانه پس از آن، سالانه 5.99 دلار یا ماهانه 99 سنت هزینه دارد.

3. از مشاجره با افراد غریبه بپرهیزید

قبلاً به طور قابل توجهی در reddit فعال تر بودم، تا اینکه متوجه موضوع بسیار مهمی شدم.

من هرگز نظر کسی را تغییر نمی دهم. نمونه موردی: من هرگز نداشتم ما ذهن در یک بحث داغ نظر تغییر کرد، بنابراین احمقانه است که فرض کنیم می‌توانم همین کار را برای شخص دیگری انجام دهم. و حتی اگر این کار را بکنم، تفاوت خالص با دنیا بسیار ناچیز خواهد بود.

در بهترین حالت، من نظر چندین نفر را تغییر خواهم داد که هنوز هیچ تاثیری بر زندگی من ندارند، به جز کوتاه کردن آن. وقت شما با ارزش ترین چیز در جهان است. می توانید با بحث کمتر توییتر را لذت بخش کنید.

باز هم، اگر هدف آزار و اذیت یا سوء استفاده قرار بگیرید، این حساب تغییر می کند، چیزی که توییتر ثابت کرده است که کاملاً ناتوان است یا تمایلی به حل آن ندارد. اگر این تجربه شماست، توصیه من به اندازه کافی قوی نخواهد بود. من کتاب را توصیه می کنم بنابراین شما علنا ​​شرمنده شدید توسط جان رونسون

4. به موضوعات ترند توییتر توجه نکنید

موضوعات پرطرفدار الگوریتمی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه توییتر برای استخدام چندین متصدی انسانی می شود، اما تأثیر بسیار ضعیفی بر پلتفرم دارند.

به موضوعات پرطرفدار نگاه نکنید. اگر از برنامه‌های توییتر ذکر شده Aviary، Neptune یا Tweetbot – یا هر یک از ده‌ها گزینه دیگر – استفاده می‌کنید، این انتخاب را دارید که دیگر هرگز آنها را نبینید.

اگر یک رویداد فعلی واقعاً بزرگ و از نظر فرهنگی به اندازه کافی مهم باشد، افرادی که دنبال می‌کنید به هر حال روی آن تاثیر خواهند گذاشت. من نیازی به بررسی موضوعات پرطرفدار برای کشف اینکه جنگی آغاز شده است و یا شنیدن در مورد جوایز امی نداشتم.

5. به کسانی که به آنها توجه می کنید توجه کنید

توییتر پر از مردم است با اطمینان ایده ها را بیرون می اندازند که هستند اشتباه مرده.

به حرف این افراد گوش نده افراد برتر در منطقه مورد علاقه خود را دنبال کنید.

منظورم این نیست که به روشی خفه کننده و نخبه گرایانه باشد. اگر فقط می خواهید به جوک های احمقانه در توییتر بخندید، بهترین کمدین ها را دنبال کنید. اگر فقط به دنبال ویدیوهای زیبای حیوانات در توییتر هستید، بزرگترین و بهترین حساب ها را دنبال کنید.

برای هر چیز دیگری؟ جلب توجه مردم به صورت آنلاین برای سازمان های بازاریابی، کمپین های اطلاعات نادرست و کلاهبرداری ها بسیار ارزشمند است. با اطمینان از اینکه اخبار شما از منابع معتبر، قابل اعتماد و بی طرف است، توییتر را لذت بخش کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …