کارکنان اپل چالش‌های توسعه هدست واقعیت ترکیبی را توضیح می‌دهند

اخبار اپل


از زمانی که تلاش‌های توسعه در سال 2015 آغاز شد، هدست واقعیت ترکیبی اپل با چالش‌ها و مشکلات متعددی مواجه شده است. در گزارش تفصیلی فهرست نویسی آنها، اطلاعات بینش و دیدگاه منابع خود در داخل اپل را به اشتراک می گذارد. همچنین سفر توسعه ای را که توسط “چالش های فنی و رهبری” محاصره شده است، شرح می دهد.

گزارش این نشریه بر اساس تعامل با بیش از 10 نفر است که از نزدیک در توسعه هدست واقعیت ترکیبی اپل مشارکت دارند. بیشتر منابع بخشی از تیم اصلی پروژه بودند. شایعات امروزی حاکی از آن است که این هدست باید تا پایان سال 2023 با برچسب قیمتی بالا و قدرت پردازشی فراوان عرضه شود.

منابع می گویند که با اشاره به کنفرانسی در سال 2016، به هیئت مدیره اپل نمونه های اولیه اولیه از آنچه می تواند به پروژه های آینده تبدیل شود نشان داده شد.

«ال گور، معاون سابق رئیس‌جمهور، سپس باب ایگر، مدیرعامل دیزنی و سایر اعضای هیئت مدیره اپل از اتاقی به اتاق دیگر راه می‌رفتند و نمونه اولیه دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای واقعیت مجازی و افزوده‌شده را امتحان می‌کردند. یکی از ابزارها باعث شد یک کرگدن دیجیتالی کوچک روی میز اتاق ظاهر شود. به گفته دو نفر از آشنایان با جلسه، این موجود سپس به یک نسخه در اندازه واقعی از خودش تبدیل شد. در همان نسخه نمایشی، محیط بی‌نظیر اتاق به جنگلی سرسبز تبدیل شد و نشان می‌دهد که چگونه کاربران می‌توانند به‌طور یکپارچه از واقعیت افزوده، که در آن همچنان می‌توانند دنیای فیزیکی اطراف خود را مشاهده کنند، به تجربه‌ای فراگیرتر از VR – ترکیبی معروف به واقعیت مختلط.»

در همان زمان، برخی از نمونه های اولیه از سخت افزار AR / VR موجود مانند HTC Vives استفاده کردند. برخی دیگر آنقدر سنگین بودند که به ساختارهای پشتیبانی اضافی یا یک «جرثقیل کوچک» نیاز داشتند تا اعضای هیئت مدیره بتوانند «بدون فشار دادن به گردن خود» پیش نمایش آن را مشاهده کنند. در بخش نرم افزار، اکثر پیاده سازی ها مایکروسافت ویندوز را اجرا می کردند. اگرچه توصیفات نمونه های اولیه نشان می دهد که استفاده از آنها قانع کننده و دست و پا گیر نیست، سازنده آیفون تصمیم گرفت سرمایه خود را برای تلاش های توسعه سرمایه گذاری کند.

یکی از موانع مهمی که گزارش به آن اشاره می کند، مدیر عامل شرکت، تیم کوک است. ظاهراً مدیر اجرایی از پروژه هدست پشتیبانی می کند، اما پنج نفر از کارکنان می گویند که او «به اندازه جابز در تلاش برای توسعه آیفون فعال نبوده است».

این افراد گفتند: «برای مثال، او به ندرت از گروه در دفاتر آن دور از پردیس اصلی اپل بازدید می‌کند. به گفته مردم، فقدان هدست کوک با نام رمز N301، رقابت با سایر محصولات مانند مک و آیفون را برای شمارش تعداد سر و منابع مهندسی دشوارتر کرده است.

جونی آیو، مدیر اجرایی مشهور اپل نیز یک چالش بود. زمانی که رهبر و بنیانگذار تیم هدست واقعیت مختلط، مایک راکول، از سایر تیم‌های شرکت کمک گرفت، تیم آیو تردید داشت که مصرف‌کنندگان ترجیح ندهند برای مدت طولانی از هدست استفاده کنند.

«راکول، مایر و روتکف به زودی با فشاری از سوی تیم آیو مواجه شدند. سه نفر که روی این پروژه کار می کردند، گفتند که این سه مرد ابتدا می خواستند یک هدست واقعیت مجازی بسازند، اما گروه آیو در مورد این فناوری نگرانی هایی داشت. آنها بر این باور بودند که واقعیت مجازی با قطع ارتباط کاربران با سایر افراد از دنیای بیرون، آنها را از مد افتاده و فاقد کاربردهای عملی می کند. دو نفر از این افراد گفتند، طراحان صنعتی اپل متقاعد نشده بودند که مصرف کنندگان مایل به استفاده از هدست برای مدت طولانی هستند.

این امر متعاقباً منجر به ایجاد هدست واقعیت ترکیبی اپل شد.

«مردان راه حلی برای رفع نگرانی های تیم آیو ارائه کردند. به عنوان مثال، آنها پیشنهاد کردند که دوربین‌هایی را به جلوی هدست اضافه کنند تا افرادی که از این دستگاه استفاده می‌کنند بتوانند محیط اطراف خود را ببینند. اما ویژگی که در نهایت به طراحان صنعتی در پروژه فروخت، مفهومی برای یک صفحه نمایش رو به بیرون در هدست بود. صفحه نمایش می‌تواند تصاویر ویدیویی از چشم‌ها و حالات چهره فردی که هدست به سر دارد را برای افراد دیگر در اتاق نمایش دهد.»

«این ویژگی‌ها نگرانی‌های گروه طراحی صنعتی را در مورد بیگانگی ناشی از واقعیت مجازی برطرف می‌کند – آنها به افراد دیگر در یک اتاق اجازه می‌دادند تا با فردی که هدست به سر دارد به گونه‌ای که با سایر تجهیزات واقعیت مجازی امکان‌پذیر نبود، تعامل و همکاری کنند. برای سال‌ها، وجود چنین نمایشگری با کد داخلی T429، تنها برای حلقه کوچکی از افراد حتی در گروه راکول شناخته شده بود.

اطلاعات می گوید این اولین گزارش از یک گزارش دو قسمتی است. دومی “لحظه محوری” هدست اپل در سال 2019 را توصیف می کند.

[Via The Information]مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …