کارگران کارخانه مک بوک به دلیل قرنطینه در چین “آغاز شورش” کردند


یک گزارش جدید می گوید که یک کارخانه مک بوک در شانگهای همچنان با آشفتگی روبرو است و برخی از کارگران آن علیه ناظران خود شورش کرده اند.

بلومبرگ روز جمعه گزارش داد:

درگیری‌های خشونت‌آمیز، عفونت‌های فزاینده و کف‌های خالی کارخانه‌ها: آشوبی که ده‌ها هزار کارگر در شرکت اپل را فراگرفته است. تامین‌کننده در شانگهای نشانه‌ی نگران‌کننده تلاش‌های شدید چین برای حفظ عوامل در بدترین شیوع کووید از سال 2020 است.

این گزارش می‌گوید کارگرانی که «تقریباً دو ماه است در یک حباب گیر افتاده‌اند» «خواهان آزادی بیشتر هستند و شروع به شورش علیه ناظران خود می‌کنند».

این گزارش به فیلم‌های تکان‌دهنده‌ای اشاره می‌کند که در اوایل ماه جاری منتشر شد و ادعا می‌کند که حادثه دیگری در هفته گذشته رخ داده است:

صدها کارگر با نگهبانان درگیر شده اند. به گفته چندین کارمند، گروه زیادی که نگران بودند در صورت تداوم قرنطینه، ذخایرشان تمام شود، در اوایل این ماه در جستجوی مایحتاج روزانه از موانع عایق محافظت شده عبور کردند. در آخر هفته گذشته، گزارش‌های رسانه‌ها مبنی بر یورش یک گروه بزرگ به خوابگاهی که مدیران تایوانی کوانتا را در خود جای داده بود، پس از مناقشه بر سر قرنطینه طولانی مدت و پرداخت دستمزد آغاز شد، که توسط چندین کارگر داخل مجتمع تأیید شد، در فضای مجازی پخش شد.

یکی از کارگران گفت که مردم از این کنترل‌ها “ناامید و خسته” می‌شوند و با اشاره به اقدامات قرنطینه در منطقه ناشی از سیاست سختگیرانه چین در برابر کووید صفر است. اکثر کارخانه‌ها در منطقه سیاست‌های «حلقه بسته» را اعمال می‌کنند، به طوری که کارگران فقط مجاز به رفت و آمد بین کارخانه‌ها و محل‌های اقامتی هستند یا بدتر از آن در خود کارخانه‌ها اسکان می‌یابند.

متأسفانه، به نظر می رسد که شیوع کووید درست قبل از اقدامات قرنطینه در آوریل آغاز شده است، با شرایط بسته کارخانه در واقع به گسترش ویروس و شروع یک شیوع محلی کمک می کند.

اپل در بسیاری از مدل های سری مک خود از جمله مک بوک پرو (2021) که Quanta تامین کننده اصلی آن است، با تاخیرهای طولانی مواجه است. شما می تونید گزارش کامل رو اینجا بخونید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …