گروه کارگری رای اتحادیه فروشگاه آتلانتا را می کشد، می گوید اپل در حال دخالت است

بررسی: شما واقعاً باید Catalyst Black را برای iOS بررسی کنید
اخبار اپل


رأی گیری قریب الوقوع برای انتخاب نمایندگان اتحادیه در فروشگاه اپل در آتلانتا متوقف شده است زیرا این گروه می گوید اپل در این روند دخالت می کند.

طبق گزارش بلومبرگ:

گروه کارگری در تلاش برای سازماندهی Apple Inc. کارکنان یک فروشگاه آتلانتا با استناد به آنچه که تاکتیک‌های غیرقانونی تخریب اتحادیه توسط این شرکت است، درخواست خود را برای برگزاری انتخابات پس می‌گیرند.

بر اساس بیانیه ای که روز جمعه ارسال شد، کارگران ارتباطات آمریکا اعلام کردند که این اقدام را انجام داده است «زیرا نقض مکرر قانون ملی روابط کار توسط اپل، برگزاری انتخابات آزاد و عادلانه را غیرممکن کرده است».

این گروه همچنین اظهار داشت که افزایش آلودگی به کووید-19 در میان کارکنان “نگرانی هایی را در مورد توانایی کارمندان واجد شرایط برای رای دادن و ایمنی رای دادن حضوری ایجاد کرده است.” قرار بود رای گیری در 2 ژوئن برگزار شود.

CWA اپل را متهم کرد که “یک کمپین سیستماتیک و پیچیده برای ارعاب آنها و دخالت در حق آنها برای تشکیل اتحادیه” انجام می دهد. بر اساس این گزارش، ممکن است شش ماه دیگر طول بکشد تا طومار دیگری برای رای گیری برگزار شود.

کارمندان چندین فروشگاه خرده‌فروشی اپل در آتلانتا، نیویورک، کنتاکی و مریلند برنامه‌های خود را برای تشکیل اتحادیه به منظور ایجاد حقوق و شرایط کاری بهتر برای کارکنان اعلام کرده‌اند. اپل با صحبت‌های ضد اتحادیه و افزایش سریع حدود 10 درصدی سه ماه زودتر از برنامه‌ریزی به کارمندان پاسخ داده است.

CWA شکایتی را به هیئت ملی روابط کار تسلیم کرده است و ادعا می کند که کارکنان فروشگاه کامبرلند مال مجبور شده اند در جلسات “مخاطب اسیر” شرکت کنند که در آن مدیران می توانند نکات صحبت ضد اتحادیه را که در فروشگاه ها توزیع شده است به اشتراک بگذارند. اپل در بیانیه ای در پاسخ به این اتهامات به iMore گفت:

“خوشبختیم که اعضای تیم خرده فروشی باورنکردنی داریم و عمیقاً برای هر چیزی که آنها به اپل می آورند ارزش قائل هستیم. ما خوشحالیم که غرامت و مزایای بسیار قوی را برای کارکنان تمام وقت و پاره وقت ارائه می دهیم، از جمله مراقبت های بهداشتی، بازپرداخت شهریه، مرخصی جدید والدین، مرخصی با حقوق و دستمزد. مرخصی خانوادگی، کمک هزینه سهام سالانه و بسیاری از مزایای دیگر.”

CWA می گوید که “اکثریت قاطع” کارگران در فروشگاه آتلانتا از اقدام برای تشکیل اتحادیه حمایت می کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …