گوگل عدم وجود جک هدفون آیفون را مسخره می کند و سپس آن را از پیکسل 6A حذف می کند

اخبار اپل


Google Pixel 6A با بهترین ریاکاری ساخته شده است.
عکس: گوگل

در سال 2021، گوگل یک ویدیوی خنده دار ساخت که آیفون را به دلیل نداشتن جک هدفون مسخره می کرد. چند ماه پیش، گوگل پیکسل 6A را بدون جک هدفون عرضه کرد. مطمئناً شبیه ریاکاری است.

و یک بهانه کوچک برای آن وجود دارد، زیرا سامسونگ سال ها پیش به خاطر انجام همین کار سرنگون شد – مسخره کردن آیفون به دلیل نداشتن جک هدفون و سپس حذف این ویژگی از گوشی هایش.

دایره برای جک هدفون گوگل دایره کامل می شود

مسلماً تبلیغی که گوگل در آگوست 2021 برای تمسخر آیفون انجام داد بسیار خنده دار است. دایره می آید دایره کامل ویدیوهایی را که Jony Ive طراح استفاده می‌کرد تا درباره کوچک‌ترین جزئیات محصولات اپل به‌وجود بیاید، مسخره می‌کند.

اما نکته این ویدیو این بود که Pixel 5A دارای جک هدست بود، در حالی که آیفون اینگونه نیست. بنابراین هنگامی که Pixel 6A در روز چهارشنبه بدون جک هدست رونمایی شد، بیش از چند ابرو را به خود جلب کرد.

به خصوص که گوشی جدید تنها 8 ماه پس از ویدیوی تقلید آمیز عرضه می شود. گوگل او می دانست به زودی اپل را با انتشار یک گوشی بدون جک هدست کپی کرد و جلو رفت و از اپل به خاطر این کار انتقاد کرد. این ریاکاری است.

BTW، شما احتمالا باید تماشا کنید دایره می آید دایره کامل ویدیو به زودی، زیرا گوگل احتمالا آن را حذف خواهد کرد و وانمود می کند که هرگز اتفاق نیفتاده است.

گوگل کپی سامسونگ کپی اپل

زمانی که آیفون 7 بدون جک هدفون در سال 2016 عرضه شد، اپل با انبوهی از شکایات روبرو شد. و رقبای آن نیز به سرعت انتقاد کردند. سامسونگ ویدیوی خود را در تمسخر نبود جک هدفون در آیفون ساخت.

سپس سامسونگ گلکسی نوت 10 را بدون جک عرضه کرد. امروزه هیچ یک از گوشی های رده بالای سامسونگ این ویژگی را ندارند.

شاید ما نباید به گوگل زمان زیادی بدهیم تا از اشتباه سامسونگ درس نگیرد – خود سامسونگ هم یاد نگرفته است. در سال 2020، اپل استفاده از شارژرهای دیواری را به هر آیفون متوقف کرد. سامسونگ به سرعت انتقاد کرد. و به همان اندازه سریع اپل را با عدم استفاده از شارژرهای دیواری در مدل های Galaxy خود کپی کنید.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …