یک سال از Sam’s Club (به علاوه یک کارت هدیه 10 دلاری) تنها با 14.99 دلار دریافت کنید.


اگر می‌خواهید در پول خود صرفه‌جویی کنید و همزمان برنامه‌ریزی کنید، خرید عمده بهترین راه است. در Sam’s Club، می‌توانید تخفیف‌های عالی در مورد مواد غذایی باکیفیت، دکوراسیون منزل و موارد دیگر دریافت کنید. و شما می توانید مقدار زیادی از آن را دریافت کنید.

برای مدت محدود، می توانید عضویت Sam’s Club را تنها با 14.99 دلار دریافت کنید. به‌علاوه، Cult of Mac Deals یک کارت هدیه الکترونیکی 10 دلاری Sam’s Club را وارد می‌کند!

عضویت امتیازات خود را دارد

Sam’s Club بخشی از خواربارفروشی، بخشی از انبار است – و تنوع معاملاتی که می توانید در آنجا دریافت کنید شگفت انگیز است. می‌توانید خریدهای بسیار خوبی در زمینه لوازم الکترونیکی (از جمله لوازم خانگی اپل)، خواربار، مبلمان، جواهرات و لوازم خانگی پیدا کنید. می توانید در یک راهرو به ارزش یک ماه کنسرو و در راهروی بعدی یک تشک بخرید. و همه اینها با کیفیت هستند.

اگر درست خرید کنید، می توانید 30 تا 40 درصد در خرید مواد غذایی خود صرفه جویی کنید. همچنین می توانید از تخفیف های بزرگ در خودروهای کرایه ای، رویدادهای زنده، جاذبه ها، فیلم ها و موارد دیگر بهره مند شوید. حتی می توانید تا 60 درصد در هتل های سراسر جهان صرفه جویی کنید. برای تعطیلات با تخفیف بروید و پس از بازگشت، انباری خود را با مواد غذایی پر کنید.

Sam’s Club یک تجربه خرید انبوه است که می توانید از آن برای خواربار فروشی ماهانه خود یا برای تهیه یک رویداد استفاده کنید. آنها تنقلات مهمانی، دسرهای زیبا و خیلی چیزهای دیگر را می فروشند. یکی از منتقدین حتی از عضویت در باشگاه سام برای عروسی استفاده کرد، آنها نوشتند: “این یک پیشنهاد به موقع بود و درست به موقع برای عروسی دخترم آمد.” پس انداز کارت باعث شد کمی دردناکتر شود! فرآیند بازخرید پردازش خرید بسیار آسان بود.

در عضویت Sam’s Club صرفه جویی کنید

با امتیاز 5/5 ستاره توسط خریداران تایید شده، این عضویت یک ساله Sam’s Club معمولاً 45 دلار هزینه دارد. با این معامله، یک سال کامل به اضافه یک کارت هدیه الکترونیکی تبلیغاتی 10 دلاری دریافت می‌کنید که به شما امکان می‌دهد آنلاین خرید کنید. Sam’s Club معاملات قابل توجهی را در سایت خود ارائه می دهد، اما این کارت در فروشگاه های Sam’s Club، Walmart و Walmart.com نیز کار می کند.

هوشمندانه تر خرید کنید نه سخت تر. عضویت Sam’s Club را تنها با 14.99 دلار دریافت کنید، با کارت هدیه الکترونیکی Sam’s Club با پاداش 10 دلاری برای شیرین کردن معامله.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …