یک مهمانی وحشی “سکس” را در The Essex Serpent قرار می دهد [Apple TV+ recap]

اخبار اپل


امشب مهمونی هست مار اسکس و همه دعوت شده اند اما هیچ کس آن زمانی را که تصور می کرد نخواهد داشت. این هفته همه چیز برای کتاب مقدس تغییر می کند، با رنگ قرمز بر روی خانه گناهکاران و زنا در هر آتشگاه. رقصیدن منجر به رابطه جنسی می شود و هیچ کس در تختی که باید باشد نیست.

Apple TV + مینی سریال مار اسکس این هفته با ذائقه خوب خداحافظی می کند – و سپس از جهنم همیشه دوست داشتنی سرزمین فاسد هیچکس لذت می برد.

مار اسکس خلاصه: “همه چیز آبی است”

در قسمت این هفته، با عنوان “همه چیز آبی است”، کورا سیبورن (با بازی کلر دینز) در خانه تازه پذیرفته شده خود در اسکس جشن می گیرد. او، پسرش فرانکی (کاسپار گریفیتس) و دوستانش مارتا (هیلی اسکوایرز) و دکتر. لوک گرت (فرانک دیلان) با تمام افرادی که در شهر می توانند کنارشان باشند، از جمله پدر ویل رانسوم (تام هیدلستون)، همسرش استلا (کلمنس پوسی)، دخترشان جو (دیکسی اجریککس) و پسرش جان رایان، حضور خواهد داشت. رفل).

این فقط باید باشد اندکی ناخوشایند است زیرا لوک نسبت به کورا احساس می کند (او گردنبندی به او می دهد که بسیار عجیب است زیرا او را دوست ندارد از این طریق). همچنین، ویل چند روز قبل کورا را بوسید، لوک چند روز پیش جو را هیپنوتیزم کرد – که ویل را عصبانی کرد – و مارتا دیگر به کسی اعتماد ندارد.

جشن گرفتن در حالی که ترس از یک مار افسانه ای در باتلاق های اسکس تعقیب می کند، عجیب است. اما باز هم، شاید الان بهترین زمان باشد، زیرا همه در تنش هستند و نیاز به حواس پرتی دارند. وقتی لوک و ویل سعی می کنند هچ را دفن کنند، درست است عالی.

“کورا می گوید تو نابغه ای… تو؟” از ویل می پرسد.

لوک پاسخ می دهد: “پس آنها می گویند.”

چند دقیقه گفتگوی مختصر و حامی بعد، و ویل تسلیم می شود. “شاید من اراده کمی شراب بخور.» او می گوید.

حالا این یک مهمانی وحشیانه و عجیب است

دکتر. جورج اسپنسر (جمائل وستمن) و چارلز امبروز (نیتین گاناترا) در مهمانی حاضر می شوند و بلافاصله شروع به دعوا بر سر شرایط مسکن می کنند، مارتا بین آنها، به عنوان یک شوخی “کمونیست هار” خوانده می شود (و آنقدرها هم دوست ندارد. از). شروع عالی! حالا بیایید همه را به رقصیدن بکشانیم.

استلا نصیحت عجیبی از گرت در مورد سلامتی خود دریافت می کند، سپس از بی حوصلگی خود خارج می شود و اصرار می کند که ویل با کورا… همین الان… جلوی او برقصد. (اگر صدای کسی را شنیدید که خودش را باد می‌کشد، این من بودم که این صحنه رقص را روی خاطره‌ام گذاشتم. قله زرشکی). همه کم میارن بخش اینجا در مرداب، مار یا بدون مار.

نائومی (لیلی-رز اصلاندوگدو) به کلیسا می رود تا با ویل صحبت کند، اما تنها نفر دوم خود، متیو (مایکل جیبسون) را می یابد که از ویل وارسته تر است. او می خواهد اعتراف کند که مار را با یک طلسم از آب های دوران باستان بیرون آورده است، و به این ترتیب او خود را مسئول مرگ خواهرش گریسی (ربکا اینسون) می داند.

در همین حال، فرانکی در حالی که همه در حال مهمانی هستند قدم می‌زند و مردی پیرمرد را تماشا می‌کند که در اسکله به دلایل طبیعی می‌میرد. این شخصیت پردازی بسیار عالی از نویسندگان است که فرانکی فقط مرگ خود را آرام می گیرد. او آن را توضیح می دهد که انگار کشتی را دیده است که وارد می شود، یا آب و هوا در حال تغییر است (همچنین، نقش پیرمرد را کریستوفر فیربنک بازی می کند! این برای بسیاری از شما اهمیت چندانی ندارد، اما من از زمان کوچکی اش او را با علاقه تماشا کرده ام. نوبت دادن بیگانه³، فیلمی که هولت مک کالی را نیز به ما داد).

کورا بیرون می رود تا سرش را پاک کند. (او به شدت از داشتن احساسات نسبت به ویل در حالی که لوک را به دنبال خود می کشد، مضطرب است.) اما او به هیچ نتیجه ای نمی رسد. او به تازگی گم شده است – و تا زمانی که با یک معمای حل نشده در اسکس بماند، خواهد بود.

علاوه بر همه چیز، نائومی آن شب به خانه نمی آید. وقتی پدرش (جرارد کرنز) به دنبال او می‌رود، جسد مردی را می‌یابد که در کنار فرانکی مرده است.

متیو فکر می کند که مار از گناهان همه ساکنان شهر تغذیه می کند. ویل سعی می کند از کورا محافظت کند، کسی که مردان شهر فکر می کنند مار را به داخل می خواند. آنها شروع به رنگ آمیزی خانه ها با رگه های قرمز رنگ مانند زمان موسی می کنند. کورا تصمیم می گیرد آن روز را ترک کند، اما شما می دانید که آنها در مورد اعلام برنامه های شما چه می گویند.

خودت نباید بیرون بروی

بازیگران هیلی اسکوایرز (سمت چپ) و فرانک دیلان این هفته فرصتی برای درخشش دارند.
عکس: Apple TV +

بازیگر فرانک دیلان، که قبلاً در بسیاری از چیزها دوستش داشتم 04.30 وین و فانتومز، از مردگان متحرک بترسید در نقش دکتر به شدت بی قرار است. گرت او یک احمق کامل، از نظر اجتماعی ناتوان و خودخواه و ناخوشایند است. و دیلان به نظر می رسد که او یک مشکل دارد توپ بازی کردنش او مرا به یاد دیوید مک کالوم در هر یک از نقش‌های فیلم تلویزیونی دهه 70 می‌اندازد که در آن نقش یک دانشمند مست یا شوهری با اسرار را بازی می‌کرد.

وقتی بازیگرها سرگرم می شوند همیشه خط خوبی است، اما من به نوعی می گویم که دیلان از بازی کردن حقایق خالی از گرت راضی نبود. او می خواست به فردی نفرت انگیزتر تبدیل شود. دیلان، اگر خارج از نوبت صحبت نکنم، باید این را می دانسته است دیگر می داند که او در مورد زیباترین مردی است که تا به حال به دنیا آمده است. او تمام تلاش خود را می کند تا از قالب بازی ستاره های راک و دلخراش بیرون بیاید. این عالی است و عجیب و غریب بخشی برای او

صحبت های صریح و مستانه او و هیلی اسکوایرز در مورد رابطه کورا و نایب رئیس اسکس مار برجسته. این دو تای آنها، آنقدر منطقی، نمی توانند به دو قهرمان داستان ما با اعتقاداتشان به انواع چیزهای خارق العاده ترحم نکنند. کارگردان کلیو بارنارد، مجری برنامه آنا سایمون و اتاق نویسندگانش می دانند که موضع آنها در مورد ویل و کورا یک سپس غیر منصفانه. (مگه ما نیستیم همچنین اینجاست تا ببینی ویل و کورا در مه های اسکس در آبی پیش از سپیده دم عاشق یکدیگر می شوند؟).

اما همچنین، تلویزیون شگفت‌انگیزی را ایجاد می‌کند، به‌ویژه به این دلیل که به‌طور اتفاقی زبان عشق وجود دارد. وقتی اسکوایرز از دیلان می‌خواهد که او را به طبقه بالا ببرد و با او عشق بورزد، داغ‌ترین سریالی است که تا به حال بوده است. “تو به او فکر می کنی، آرنچا؟” او می پرسد. او می گوید: «نه. این اشکالی ندارد. من هم هستم.» او می گوید.

سلام! * صدای بهار کارتونی / بوق ماشین قدیمی * ما باید یکی زندگی کنیم!

تصاویر آسمان آبی عجیب و غریب و وهم انگیز نیز از نکات برجسته سریال است. فیلمبردار دیوید رایدکر در تمام فصل با تمرکز و چشم انداز کار فوق العاده ای انجام داده است، اما این ممکن است بهترین قسمت او باشد.

مار اسکس احتمالاً نمی‌توان تمام پایان‌های شل را جمع‌بندی کرد، اما می‌توانستم کمتر اهمیت بدهم. این برنامه نویسی لعنتی عالی است. Clio Barnard نیمی از Apple TV + تخته سنگ را بدون پلک زدن نشان داده است. مار اسکس دیگ سکسی، عرق ریخته و تلخ درگیری است. دیگر چه میخواهید؟

★★★★★

تماشا کردن مار اسکس در Apple TV +

قسمت های جدید از مار اسکس جمعه ها در Apple TV + می رسند.

دارای رتبه: TV-14

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …