1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری ایمن مادام العمر، با قیمتی پایین دریافت کنید


حذف ویدیوهایی که ممکن است می‌خواستید و پاک کردن برنامه‌هایی که می‌توانستید استفاده کنید، از بدترین نتایج مشاهده اعلان وحشتناکی است که دستگاه شما در حال اتمام است. علاوه بر این، زمانی که همیشه محدودیتی برای صرفه جویی وجود دارد، استفاده از تلفن، لپ تاپ یا رایانه لوحی خود آنطور که می خواهید دشوار است.

می‌توانید با یک اشتراک مادام‌العمر در فضای ذخیره‌سازی ابری Koofr، این مشکلات را ناپدید کنید. این یک ترابایت کامل فضای ذخیره سازی ابری با دسترسی آسان را ارائه می دهد، بنابراین دستگاه های شما همیشه جا داشته باشند. و برای مدت محدود، فقط 169.99 دلار (معمولاً 2700 دلار) هزینه دارد.

1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری

لازم نیست هر بار که می خواهید یک برنامه جدید دانلود کنید، یک برنامه را پاک کنید. Koofr مکانی را در اختیار شما قرار می دهد تا همه عکس ها، فیلم ها و سایر فایل های بزرگ خود را ذخیره کنید، بنابراین فضای ذخیره سازی شما نامحدود به نظر می رسد. هر آنچه را که می خواهید، بدون محدودیت اندازه فایل، در تعداد نامحدودی دستگاه آپلود کنید. عکس‌های خود را از همه دستگاه‌هایتان ذخیره کنید تا کتابخانه‌ای ایجاد کنید که بتوانید در هر جایی به آن دسترسی داشته باشید.

از داشبورد Koofr می توانید فایل های خود را مدیریت کنید و از بسیاری از ویژگی های مفید از جمله رمزگذاری قدرتمند بهره ببرید. می‌توانید فایل‌های تکراری را پیدا کنید، پیوندها را تغییر نام دهید یا به اشتراک بگذارید، و موارد دیگر.

و همه اینها مادام العمر در دسترس شماست. اگر تلفن جدیدی دریافت می‌کنید، همه فایل‌های خود را از تلفن قدیمی آپلود کنید و به سرعت به آنها در گوشی جدید خود دسترسی پیدا کنید. می توانید فایل ها را بین دوستان انتقال دهید. و می‌توانید خیالتان راحت باشد، زیرا بدانید که ویدیوها و فایل‌هایی که دوست دارید به از دست ندادن تلفنتان بستگی ندارد.

آ G2 بازبین به یکی دیگر از ویژگی‌های کیفیت زندگی کوچک دیگری که Koofr به کاربران ارائه می‌دهد اشاره کرد:[Koofr] دارای سطل بازیافت مخصوص به خود است که به شما امکان می دهد اطلاعات حذف شده 7 روز قبل را بازیابی کنید. بنابراین فایل های شما ایمن هستند، حتی اگر به طور تصادفی کلید Delete را فشار دهید.

در ذخیره سازی ابری Koofr صرفه جویی کنید

صرفه جویی در فضا بدون محدود کردن فایل های خود. اشتراک مادام العمر 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری Koofr را دریافت کنید که اکنون فقط با 169.99 دلار (معمولاً 2700 دلار) به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …