15 روش برای استفاده از میانبرها با صفحات، کلیدهای کلیدی و اعداد

اخبار اپل


منبع: iMore

در iOS 15.4 و macOS 12.3، اپل مجموعه iWork از Pages، Keynote و برنامه Numbers خود را به‌روزرسانی کرد تا شامل اقدامات بهبود یافته برای برنامه Shortcuts در هر سه برنامه باشد، این ویژگی را برای اولین بار به macOS آورد و در iOS قبلی بهبود بخشید – تنها مجموعه ای از اقدامات برای مجموعه.

هر برنامه دارد باز کن و ايجاد كردن اقداماتی که به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌ها را باز کنند و قالب‌ها را تولید کنند، به‌علاوه اپل اقدامات تخصصی را برای تعامل با ارائه‌های اصلی خود و درج مقادیر به طور مستقیم در جداول در Numbers در نظر گرفت.

برای یافتن میانبرهای نمونه با استفاده از این اقدامات، توضیحاتی در مورد نحوه ادغام ویژگی‌های منحصربه‌فرد Keynote و Numbers، و همچنین اطلاعاتی در مورد فایل‌های محافظت‌شده با رمز عبور و همچنین بهبودهایی که می‌توان در نسخه‌های بعدی انجام داد، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صفحات

برای صفحات، اپل دو عمل دارد: باز کردن سند و ایجاد سند

با باز کردن سند، کاربران می توانند میانبری ایجاد کنند که از پارامتر File برای انتخاب فایلی که هر بار باز می شود استفاده کند، یا میانبری ایجاد کنند که فایل های .pages را که از جای دیگری در سیستم فایل شما انتخاب شده اند ارسال می کند و آن را نیز باز می کند.

اسکرین شات که سند باز برای صفحات را در حال عمل در میان‌برها نشان می‌دهد.

منبع: iMore

با عمل ایجاد سند، کاربران می توانند یک الگوی فردی را از لیست گزینه ها مشخص کنند و هر بار یک میانبر برای ایجاد آن سند ایجاد کنند، یا یک میانبر ایجاد کنند تا هر بار درخواست انتخاب یک الگو و ایجاد یک الگو را داشته باشند – الگوها شامل دسته ها هستند. مانند گزارش ها، کتاب ها، نامه ها، رزومه ها، آگهی ها و پوسترها، خبرنامه ها، کارت ها، پاکت نامه ها، کارت های ویزیت، و گواهی ها.

اسکرین شات انتخابگر الگو برای صفحات در مک را نشان می دهد.

منبع: iMore

این مجموعه اقدامات با هم، تولید اسناد جدید از انواع الگوهای اسناد موجود توسط اپل را آسان می کند، و همچنین آنها را برای کار یا مشاهده در یک لحظه آسان می کند – همه قالب های عالی برای استفاده از یکی از بهترین ها نوشتن برنامه برای مک

کلیدی

برای Keynote، اپل چهار عمل دارد: ارائه را باز کنید، ایجاد ارائه، ارائه را در حالت تمرین باز کنید، و ارائه را در حالت نمایش باز کنید.

با ارائه را باز کنید، عملکرد مانند صفحات بالا عمل می کند – کاربران می توانند یک ارائه خاص را باز کنند (شاید شما یک ماه کامل روی آن کار می کنید)، یا از لیستی از فایل ها انتخاب کرده و آن ارائه را باز کنند. ارائه های کلیدی همچنین می توانند با رمز عبور محافظت شوند، بنابراین یک قسمت رمز عبور نیز وجود دارد ارائه را باز کنید بنابراین می توانید در صورت لزوم قفل را باز کنید – میانبرها می توانند قبل از تلاش برای باز کردن یک سند، رمز عبور را از شما بخواهند.

اسکرین‌شات‌هایی که روش‌هایی را نشان می‌دهند که می‌توانید از عملکرد Open Presentation در Keynote برای Shortcuts استفاده کنید.

منبع: iMore

با ایجاد ارائه، کاربران می توانند از میان تم های موجود در Keynote انتخاب کنند و هر بار یک ارائه جدید از یکی از آن ها ایجاد کنند – توصیه می کنم قبل از اینکه یکی را برای استفاده منظم انتخاب کنید، نمونه های موجود در برنامه را بررسی کنید. به علاوه، کاربران می‌توانند از هر قالبی انتخاب کنند و آن را در لحظه ایجاد کنند. تم های اساسی، حداقلی، پررنگ، سرمقاله، نمونه کارها، صنایع دستی و بافتی برای انتخاب وجود دارد.

اسکرین شات انتخاب کننده الگوی Keynote برای مک را نشان می دهد.

منبع: iMore

به علاوه، علاوه بر دو عمل اصلی، Keynote دارای اقداماتی برای باز کردن ارائه ها در حالت تمرین و حالت نمایش است، بنابراین می توانید یک ارائه را تمرین کنید و حتی نمایش را برای رویداد واقعی شروع کنید – مجموعه ای عالی از میانبرها برای استفاده در iPad مورد علاقه شما

تصویری از عملکردهای Rehearsal Mode و Show Mode برای Keynote در Shortcuts.

منبع: iMore

شماره

اقدامات Numbers ارائه شده توسط اپل برای میانبرها شامل صفحه گسترده را باز کنید، صفحه گسترده ایجاد کنید، و سطر را به بالا یا پایین جدول اضافه کنید.

با صفحه گسترده را باز کنید، کاربران میانبر می توانند صفحه گسترده خاصی را به راحتی پیدا کرده و دوباره باز کنند تا داده های شما را مشاهده کنند. علاوه بر این، Shortcuts می‌تواند مجموعه‌ای از اسناد یا پوشه‌ها را استخراج کند، به شما امکان می‌دهد از بین آن گزینه‌ها انتخاب کنید و صفحه گسترده انتخابی خود را باز کنید (توجه داشته باشید: صفحات گسترده نیز می‌توانند با رمز عبور محافظت شوند، و Shortcuts یک پارامتر برای این کار اضافه می‌کند).

تصاویری از سه روش برای استفاده از عملکرد صفحه گسترده باز از Numbers in Shortcuts.

منبع: iMore

صفحه گسترده ایجاد کنید به دلیل انبوهی از قالب های فوق مفید موجود برای Numbers، فوق العاده مفید است. می توانید میانبرهایی برای ایجاد یک جدول محوری جدید یا مجموعه ای از نمودارها ایجاد کنید، از صفحات گسترده برای امور مالی شخصی یا کسب و کار انتخاب کنید، اطلاعات شخصی یا آموزشی را پیگیری کنید، و حتی صفحات گسترده جدیدی را بر اساس الگوهای خود ایجاد کنید. در اینجا میانبری برای انتخاب از بین گزینه های الگو وجود دارد.

عکس صفحه انتخابگر الگو از Numbers.

منبع: iMore

سطر را به بالا یا پایین جدول اضافه کنید شاید مفیدترین عملکرد iWorks باشد زیرا در واقع به شما امکان می دهد داده ها را اضافه کنید به فایل های شما، به خصوص از آنجایی که به روز رسانی صفحات گسترده اغلب بدترین بخش در ساخت آنها است. به لطف Shortcuts، اکنون این کار می تواند بسیار ساده تر باشد.

تصویری از عملکرد افزودن ارزش به بالا یا پایین صفحه گسترده در میانبرها.

منبع: iMore

با استفاده از عملکرد با الگویی مانند بودجه شخصی، کاربر می تواند تراکنش را به جدول در برگه دوم سند اضافه کند – هر ستون داده را می توان به منطقه “Value” عملکرد اضافه کرد، سپس می توانید نام جدول، نام برگه، و اینکه آیا اطلاعات در پایین یا بالا قرار می گیرند را مشخص کنید.

تصاویری از الگوی بودجه شخصی در Numbers و میانبر برای افزودن به صفحه گسترده.

منبع: iMore

با استفاده از سایر اقدامات اسکریپت‌نویسی Shortcuts، می‌توانید با استفاده از یک سری عملکردهای Ask For Input، با اعلان‌هایی مانند “توضیحات چیست؟”، و “مقدار چقدر است؟” و سپس “مقدار چقدر است؟” را ایجاد کنید/از خود بخواهید که آن مقادیر را بلافاصله وارد کنید. آن نتایج (و تاریخ فعلی) را به فیلد Values ​​اضافه کنید (توجه داشته باشید: اگر نمی خواهید مقادیر اضافه کنید، هر ستونی را خالی بگذارید).

وقتی میانبر را اجرا می‌کنید، دستورات را دریافت می‌کنید و تمام داده‌های خود را وارد می‌کنید، این عمل شما را به برنامه Numbers می‌برد و مقادیر خود را مستقیماً وارد می‌کند – این نیاز برای باز کردن دستی برنامه یکی از جنبه‌های منفی عملکرد و عجیب است. محدودیت اپل، زیرا درج مقادیر در پس‌زمینه بسیار روان‌تر خواهد بود.

علی‌رغم ورودی دستی، این عمل بسیار مفید است – می‌توانید از اسکریپت‌های میانبر و اعداد برای انجام انواع ورود داده‌ها استفاده کنید که در غیر این صورت، وارد کردن دستی آن‌ها بسیار پر زحمت است، مخصوصاً از iPhone یا iPad. به‌علاوه، میانبرهای «logging» شما روی موبایل و دسک‌تاپ کار می‌کنند، بنابراین گردش کار شما می‌تواند در هر مکانی روان باشد.

خودکارسازی iWork

به طور کلی، این مجموعه اقدامات میانبر برای Pages، Keynote و Numbers مورد استقبال قرار می‌گیرد – هر برنامه در یک زمین بازی در iOS و Mac قرار دارد، آنها دسترسی عالی به فایل‌ها و قالب‌های موجود در برنامه را فراهم می‌کنند و اپل به Keynote و Numbers اضافه می‌کند. توجه به ویژگی های خاص برنامه آنها.

تصویری از میانبرهای iWork در برنامه Shortcuts

منبع: iMore

در تکرار بعدی این موارد، من دوست دارم راه‌های بیشتری برای تعامل با فایل‌های iWork خود ببینم: دریافت داده‌ها، درج داده‌ها، و توانایی استخراج جزئیات از پارامترهای فایل، دسترسی برنامه‌ریزی‌تری به همه چیز را ممکن می‌سازد. به علاوه، Numbers باید بتواند بدون باز کردن برنامه، داده‌ها را در پس‌زمینه وارد کند – این تجربه بسیار متضاد با تجربه Shortcuts است و متأسفانه به این معنی است که بسیاری از افراد از آن استفاده نمی‌کنند.

با این حال، این اقدامات iWork سهم بزرگی در زمین برای برنامه‌های شخص اول هستند – اپل نشان داده است که قصد دارد برنامه‌هایی مانند این را در هنگام پشتیبانی از Shortcuts دارای یکسانی ویژگی‌ها کند، آنها به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی را برای کاربران ارائه کرده‌اند. می‌خواهند از مزایای بیشتر صفحات، Keynote و Numbers استفاده کنند، و موارد استفاده خاص را برای هر برنامه تقویت می‌کنند و آنها را آسان‌تر می‌کنند.

میانبرهای ذکر شده در مقاله را دریافت کنید:مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …