6 اپلیکیشنی که مسافران دوست دارند و می توانند به سرعت زبان جدیدی را به شما آموزش دهند

اخبار اپل


زمانی که بتوانید به زبان محلی صحبت کنید، کاوش در جهان لذت بخش تر است. با درک محکم زبان مادری، باید بتوانید چیزهای عملی مانند دستورالعمل ها را بخوانید و بخواهید، دستورالعمل ها و علائم را بفهمید، و با افرادی که در غیر این صورت هرگز نمی توانستید ارتباط واقعی برقرار کنید.

به سادگی، زمانی که به زبان محلی صحبت می کنید، سفر کاملاً تغییر می کند. خوشبختانه، شما در حال حاضر همه چیز مورد نیاز خود را دارید تا عباراتی را که برای سفر بعدی خود نیاز دارید بنویسید – و احتمالاً درست در جیب شماست! هیچ راه ساده‌تر یا راحت‌تری برای یادگیری زبان به‌اندازه استفاده از یک برنامه عالی برای یادگیری زبان برای iPhone، iPad یا دستگاه‌های دیگر وجود ندارد.

بنابراین، قبل از سفرهای تابستانی شما، در اینجا شش برنامه عالی برای یادگیری زبان وجود دارد که در حال حاضر به فروش می رسند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بهترین را برای خود انتخاب کنید و لذت بخش ترین تعطیلات را داشته باشید!

بهترین برنامه های زبان برای سفر

یادگیری یک زبان جدید نیازی به دشواری نیست – یا برای همیشه طول بکشد. این اپلیکیشن ها با استفاده از فناوری ها و ابزارهای مختلف به یادگیری زبان می پردازند. اما همه آنها به شما کمک می کنند تا اصول اولیه را انتخاب کنید، بنابراین می توانید از زمان خود در خارج از کشور نهایت استفاده را ببرید.

Mondly: اشتراک مادام العمر (همه زبان ها) – 99.99 دلار

Mondly یک رویکرد هیجان‌انگیز و پیشرفته برای یادگیری زبان ارائه می‌کند. این پلتفرم دارای پیشرفته‌ترین تشخیص گفتار و AR برای گوش دادن به تلفظ شما و ارائه بازخورد کاربردی و سفارشی است. برنامه توسعه دهندگان معتبر فیسبوک FbStart در سال 2016 Mondly را به عنوان اپلیکیشن سال معرفی کرد و ویراستاران اپل آن را به عنوان برنامه روز در اپ استور انتخاب کردند.

هم اکنون خریداری کنید: اشتراک Mondly: Lifetime (همه زبان ها) را با 99.99 دلار (معمولاً 2199 دلار) دریافت کنید.

کلاس های زبان لینگودا – رایگان با آزمایش

کلاس های زبان لینگودا

ترجیح می دهید با افراد واقعی یاد بگیرید؟ راحتی یادگیری آنلاین را با تمام مزایای کلاس های حضوری با لینگودا ترکیب کنید. به شما امکان می دهد به کلاس های زوم با معلمان واقعی، یک به یک یا در گروه های کوچک، 24/7 دسترسی داشته باشید. و این باعث می شود که با اطمینان – سریع صحبت کنید. لینگودا امتیاز چشمگیر 4.4 ستاره را از کاربران در Trustpilot کسب کرد. در حال حاضر، می توانید یادگیری اسپانیایی را با یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه شروع کنید.

حالا امتحان کن: یک دوره آزمایشی هفت روزه زبان Lingoda را به صورت رایگان دریافت کنید.

آموزش زبان Babbel: اشتراک مادام العمر (همه زبان ها) – 199 دلار

sale_136716_article_image

دلیل خوبی وجود دارد که Babbel پردرآمدترین برنامه یادگیری زبان در جهان است. در واقع، 14 مورد وجود دارد: با این بسته، شما به تمام 14 زبان موجود در پلتفرم دسترسی خواهید داشت – مادام العمر.

شما می‌توانید با درس‌های 10 تا 15 دقیقه‌ای مطالعه کنید، که یادگیری زبان برای موضوعات مفید را آسان می‌کند. این رویکرد به Babbel کمک کرد تا از صدها هزار بررسی در Google Play، 4.5 از 5 ستاره عالی و حتی بهتر از 4.6 را در App Store کسب کند. شرکت سریع همچنین Babbel را در سال 2016 به عنوان “نوآورترین شرکت در آموزش” معرفی کرد.

هم اکنون خریداری کنید: آموزش زبان Babbel: اشتراک مادام العمر (همه زبان ها) را با 199 دلار (معمولاً 499 دلار) دریافت کنید.

Speakly: اشتراک مادام العمر (همه زبان ها) – 69.99 دلار

sale_162525_article_image

به زودی سفری دارید و می خواهید عباراتی را که نیاز دارید یاد بگیرید خیلی سریع? Speakly ممکن است برای شما باشد. Speakly که به‌عنوان سریع‌ترین راه برای یادگیری زبان معرفی می‌شود، از یک الگوریتم منحصربه‌فرد برای یافتن کلمات مرتبط آماری در زبان انتخابی شما به ترتیب اهمیت استفاده می‌کند. این بدان معناست که شما می توانید در موقعیت های زندگی واقعی سریعتر از همیشه صحبت کنید.

هم اکنون خریداری کنید: اشتراک Speakly: Lifetime (همه زبان‌ها) با 69.99 دلار (معمولاً 399 دلار) دریافت کنید.

بسته اشتراک نامحدود مادام العمر با استون روزتا – 199 دلار

sale_308156_article_image

پس از تقویت چندین دهه یادگیری زبان نوآورانه، Rosetta Stone برنده جایزه تقریباً به همان اندازه قابل اعتماد است که توسط TripAdvisor، ناسا و موارد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است. و اگر چیزی هست که آن بچه ها در مورد سفر نمی دانند، ارزش دانستن آن را ندارد.

حفظ کردن کلمات را فراموش کنید: Rosetta Stone یک رویکرد طبیعی و اثبات شده برای یادگیری دارد، بنابراین شما مانند یک زبان محلی به زبان انتخابی خود صحبت خواهید کرد.

هم اکنون خریداری کنید: بسته اشتراک نامحدود مادام العمر شامل Rosetta Stone را با قیمت 199 دلار (معمولاً 1794 دلار) دریافت کنید.

بسته اشتراک مادام العمر زبان آموز با uTalk – 39 دلار

sale_310687_article_image

اگر انگیزه شما برای یادگیری زبان افزایش چشم انداز شغلی شماست، این بسته ممکن است برای شما مناسب باشد. پلتفرم برنده جایزه uTalk به شما می آموزد که با استفاده از عبارات گفتاری عملی از طریق برنامه های زبانی ضبط شده توسط افراد بومی واقعی به زبانی صحبت کنید.

این اشتراک به شما امکان می‌دهد از میان ۱۴۰ زبان، شش زبان مختلف را برای یادگیری انتخاب کنید. سپس، یک اشتراک مادام‌العمر برای StackSkills Unlimited، یک مرکز آموزش آنلاین با رتبه برتر که هزاران دوره در مورد همه چیز از فناوری اطلاعات گرفته تا گرافیک ارائه می‌کند، دریافت خواهید کرد. طراحی و امور مالی

هم اکنون خریداری کنید: بسته اشتراک مادام العمر زبان آموز زبان شامل uTalk را با قیمت 39 دلار (معمولاً 1819 دلار) دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …