AirPods Pro: چگونه تست تناسب نوک گوش اپل را برطرف کنیم

اخبار اپل


منبع: iMore

هدفون های Apple AirPods Pro به دلیل قابلیت حذف نویز و قابلیت صدای شفاف، مد روز هستند. با این حال، هنگامی که از نکات با اندازه صحیح استفاده می کنید، این عملکردها بسیار افزایش می یابد. برای کمک به شما در اندازه‌گیری، AirPods Pro دارای گوش‌های سیلیکونی کوچک، متوسط ​​و بزرگ است.

سازنده آیفون همچنین تست تناسب نوک گوش را برای کمک به شما در دستیابی به بهترین کیفیت صدا و حذف نویز ارائه می دهد. این آزمایش – که در آیفون شما پس از اتصال به AirPods Pro، هدفون های بی سیم واقعی مورد علاقه ما، در دسترس است – بی نقص نیست. اغلب با شکست مواجه می شود. خوشبختانه، نکاتی برای عیب‌یابی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای دریافت یک نتیجه مثبت استفاده کنید.

Airpods Pro

AirPods Pro

این یک ارتقای ارزشمند برای هرکسی است که خواهان لوازم جانبی کامل اپل است که تجربه شنیداری بسیار بهتری داشته باشد، به خصوص زمانی که در حال حرکت هستید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تست تناسب نوک گوش AirPods Pro برای اطمینان از داشتن بهترین مهر و موم ممکن برای هر هدفون طراحی شده است. برای انجام یک تست موفقیت آمیز روی هر هدفون، ابتدا باید مطمئن شوید که نوک گوش با اندازه مناسب در جای خود قرار داده شده است. یک قانون خوب این است که اگر نوک گوش در گوش شما خیلی بزرگ است یا ناراحت کننده است، نوک گوش کوچکتر را امتحان کنید و غیره.

نکات مختلف را تست کنید

AirPods Pro Hero

منبع: iMore

اگر اندازه گوش شما متفاوت است تعجب نکنید. به عبارت دیگر، ممکن است مجبور شوید از یک نوک با اندازه های مختلف برای هر گوش استفاده کنید. مثلاً بعد از ساعت ها در تلاش برای به دست آوردن تناسب مناسب برای AirPods Pro خود، متوجه شدم که به نوک بزرگتری برای گوش چپم نیاز دارم.

نوک ها را دور گوش خود حرکت دهید

اگر با تغییر اندازه نوک، تست تناسب نوک گوش مثبت نشد، شروع به حرکت دادن نوک‌ها در داخل گوش کنید، سپس تست دیگری انجام دهید. هرچه جوانه ها در داخل گوش شما عمودی تر باشند، بهتر است. اگر نوک گوش شما خوب نیست یا نیاز به گوش جدید دارید، می‌توانید در وب‌سایت اپل گوش‌های جدید سفارش دهید.

آنها را به سمت جلوتر فشار دهید

اگر متقاعد شده‌اید که اندازه نوک گوش‌هایتان درست است، اما باز هم نتیجه آزمایش بدی داشتید، سعی کنید در طول آزمایش، نوک‌ها را بیشتر به داخل گوش‌های خود فشار دهید.  اگر نتایج آزمایش خوبی دریافت کردید، احتمالاً نکات بسیار کوچک بودند، بنابراین باید آنها را با نکات بزرگتر تعویض کنید و دوباره امتحان کنید.

منبع: iMore

اگر متقاعد شده‌اید که اندازه نوک گوش‌هایتان درست است، اما باز هم نتیجه آزمایش بدی داشتید، سعی کنید در طول آزمایش، نوک‌ها را بیشتر به داخل گوش‌های خود فشار دهید. اگر در حین انجام این کار نتایج آزمایش خوبی دریافت کردید، نکات احتمالاً خیلی کوچک هستند، بنابراین باید آنها را با نکات بزرگتر تعویض کنید و دوباره امتحان کنید.

زمان تمیز کردن

اگر باز هم نمی توانید نتیجه آزمایش مثبت بگیرید، زمان آن رسیده است که تمیز کردن هر هدفون را شروع کنید. برای انجام این کار، باید دستورالعمل های اپل را دنبال کنید.

این شامل:

  • AirPods یا AirPods Pro را زیر آب اجرا نکنید.
  • از یک پارچه نرم، خشک و بدون پرز استفاده کنید که کمی با آب تازه مرطوب شده باشد.
  • قبل از قرار دادن آنها در جعبه شارژ، اجازه دهید خشک شوند.
  • تا زمانی که کاملا خشک نشده اند سعی نکنید از آنها استفاده کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که هیچ مایعی در دهانه ها وارد نمی شود.
  • شبکه های میکروفون و اسپیکر را با یک سواب پنبه ای خشک تمیز کنید.
  • برای تمیز کردن AirPods یا AirPods Pro خود از اجسام تیز یا مواد ساینده استفاده نکنید.

از میان پیشنهادات زیر، من بیشترین موفقیت را با تمیز کردن مش های بلندگو پیدا کرده ام. اما متأسفانه، موم گوش روی هدفون‌های گوش جمع می‌شود و می‌تواند روی مهر و موم اثر بگذارد.

تنظیم مجدد و تکرار کنید

آیا هنوز مشکل دارید؟ می‌توانید ایرپادهای خود را عیب‌یابی و بازنشانی کنید و ببینید که آیا این کمک می‌کند یا خیر.

وقتی شک دارید

به عنوان آخرین راه حل، می توانید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و در مورد دریافت جفت جدید تحت ضمانت محدود یک ساله سوال کنید. قبل از تماس با اپل، ابتدا پیشنهادات قبلی را دنبال کنید. نماینده پشتیبانی می خواهد بداند که شما کدام نکات عیب یابی را قبل از ارائه بازگشت و جایگزینی امتحان کرده اید.

به روز شده در می 2022: به روز رسانی های جزئی انجام شده است.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …