Apple TV + فروشگاه Apple Grove را برای تبلیغ “Ted Lasso” و موارد دیگر در اختیار می گیرد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Apple TV + یک فروشگاه اپل لس آنجلس را با غرفه هایی برای تبلیغ برخی از محبوب ترین برنامه های پخش کننده تسخیر کرده است.

استفاده از فروشگاه های اپل برای تبلیغ خدماتش برای اپل غیرعادی نیست، اما در آخرین نمونه، Apple TV + تبلیغ می شود اشمیگادون، تد لاسو، جدایی، و دیگران به روشی کاملاً جدید. 9to5Mac عکس‌هایی از این رویداد با غرفه‌های متعدد برپا شده و بستنی و سایر چیزهای مفید دارد.

هر پاپ آپ دارای ویژگی های مربوط به نمایش است. به عنوان مثال، پاپ آپ The Morning Show دارای پایه و پس زمینه ای است که در این سریال استفاده شده است تا همه بتوانند به عنوان میزبان برنامه عکس بگیرند. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند مقداری غذا، مانند چوب شور و بستنی را در پنجره‌های بازشو دریافت کنند.

همانطور که تصور می‌کنید، کدهای QR ویژه در همه جا وجود دارند – به مردم این فرصت را می‌دهند که در Apple TV + اسکن کرده و ثبت‌نام کنند و در خانه تماشا کنند. هر کد QR سفارشی بود و افراد را به صفحه نمایش در برنامه تلویزیون می برد.

Apple TV + همچنان به اضافه کردن نمایش‌ها، فیلم‌ها و مستندهای جدید در نبردی دائمی برای مشترکین ادامه می‌دهد. دیزنی + طبق گزارش‌ها در حال اضافه کردن مشتریان با نرخ گره‌ها است، در حالی که نتفلیکس تقریباً به همان سرعت آنها را از دست می‌دهد. اپل شماره مشترک Apple TV + را به اشتراک نمی گذارد، اما رویدادهایی مانند این مطمئناً به جلب توجه به برخی از محتوای موجود کمک می کند.

اگر می خواهید از Apple TV + به سبک لذت ببرید، حتماً لیست ما را از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است برای خرید با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …