Apple TV + میزبان «اکنون و سپس» قبل از انتشار این فیلم هیجان انگیز دو زبانه در 20 می

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


اپل تی وی + اولین نمایش جدید مجموعه هیجان انگیز دو زبانه را برگزار کرد و حالا قبل از انتشار آن بر روی سرویس استریم در 20 می. اولین رویداد در Cinemex Antara در مکزیکو سیتی برگزار شد.

این سریال به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی فیلمبرداری شده است و مارینا د تاویرا و رزی پرز نامزدهای جایزه اسکار را در آن بازی می کنند.

“Now & After” که در میامی و به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی فیلمبرداری شده است، یک فیلم هیجان انگیز چند لایه است که به بررسی تفاوت های بین آرزوهای جوانی و واقعیت بزرگسالی می پردازد، زمانی که زندگی گروهی از بهترین دوستان دانشگاه پس از یک دوره برای همیشه تغییر می کند. آخر هفته جشن با مرگ یکی از آنها به پایان می رسد. اکنون، 20 سال بعد، پنج نفر باقی مانده با اکراه با تهدیدی که دنیای به ظاهر کامل آنها را در معرض خطر قرار می دهد، دوباره متحد می شوند.

آخرین نمایشی که در سرویس استریم ارائه شده است، و حالا به یک کتابخانه رو به رشد محتوا اضافه می کند که باعث می شود Apple TV + با تنها 4.99 دلار در ماه بهترین ارزش را داشته باشد. همچنین به عنوان بخشی از بسته اشتراک Apple One نیز موجود است.

برای اجرای نمایش جدید و با محتوایی مانند، به یکی از این اشتراک‌ها نیاز دارید جدایی و نمایش صبحگاهی در حال حاضر منتظر مصرف است، تعداد زیادی برای مشترکین جدید وجود دارد که مشتاقانه منتظر آنها هستند.

اگر می خواهید لذت ببرید و حالا در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است برای خرید با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …